Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam onları denedim. Hepsini açtım olması. Sadece saat yaptım olmadı. Bir kaç tane seçtim olmadı. Anlamıyorum sorun ne

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cihazı bizden mi aldınız hocam?

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Cihazı bizden mi aldınız hocam?
Hocam teknik olarak saati 2.elden satın aldım. O yüzden bilmiyorum nerden alındığını. Gerçi kutusundan bile çıkmamış cihaz. O cırt cırtı ben açtım. Eğer arıza mı var anlamında sorduysanız

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Hocam teknik olarak saati 2.elden satın aldım. O yüzden bilmiyorum nerden alındığını. Gerçi kutusundan bile çıkmamış cihaz. O cırt cırtı ben açtım. Eğer arıza mı var anlamında sorduysanız

Yok hocam eğer bizden aldı iseniz gönderin değiştirelim diyecektim. Muhtemelen arızalı olabilir cihaz çünkü siz hiç bir ayar yapmasanız dahi ekranda saat standart olarak gösteriliyor.

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Yok hocam eğer bizden aldı iseniz gönderin değiştirelim diyecektim. Muhtemelen arızalı olabilir cihaz çünkü siz hiç bir ayar yapmasanız dahi ekranda saat standart olarak gösteriliyor.
Bende öyle biliyorum hocam da belki vardır bi yöntemi diye buraya yazmak istedim.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Bende öyle biliyorum hocam da belki vardır bi yöntemi diye buraya yazmak istedim.

Hiç sanmıyorum hocam. Ama bir de şunu dene istersen bandı eşleştir sonra mi fit uygulamasının ayarlar yada hakkında orada bir yerde mi bandı güncellemek için biryer vardı güncelleme var mı kontrol et güncellemeyi dene

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Hiç sanmıyorum hocam. Ama bir de şunu dene istersen bandı eşleştir sonra mi fit uygulamasının ayarlar yada hakkında orada bir yerde mi bandı güncellemek için biryer vardı güncelleme var mı kontrol et güncellemeyi dene
Bağlar bağlamaz güncelleme geldi hocam. Güncelleme yaparken bandın ekranın da güncelleme simgesi belirdi. Zaten bu yüzden ekranda sorun yok heralde diye düşündüm aslında.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Bağlar bağlamaz güncelleme geldi hocam. Güncelleme yaparken bandın ekranın da güncelleme simgesi belirdi. Zaten bu yüzden ekranda sorun yok heralde diye düşündüm aslında.

Hocam güncellemeyi yapamamış olabilir . Hata ondandır sanırım siz de Xiaomi telefon yok sorunu yaşayanlar sorunu ya bir xiaomi telefon ile yada ayfona mi fit uyglaması yükleyerek güncelleme yapıp çözmüş yabancı forumlarda

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Hocam güncellemeyi yapamamış olabilir . Hata ondandır sanırım siz de Xiaomi telefon yok sorunu yaşayanlar sorunu ya bir xiaomi telefon ile yada ayfona mi fit uyglaması yükleyerek güncelleme yapıp çözmüş yabancı forumlarda

Belki de öyle olabilir hocam denemem gerek. Güncellleme kısmına geldiğimde sürüm güncel diyor ama yaptığını sanıyor olabilir dediğiniz gibi

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Sorun Çözüldü..

Neden olmuyor diye kızıp eşlemeyi silip uygulamayı kaldırdım. Tekrar programı kurdum eşleme vs yaptım baktım yine yok. Tavsiye etmiyorum ama o sinirle çıkarım fırlattım kenara. Sonra dayanamadım gittim yerden aldım birde ne göreyim Aman Yarabbi! Işıl ışıl ekran. Ziya paşa yine yanılmadı :)

yankeski

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
pense
Cihazım
Xiaomi redmi
Konular
0
Teşekkürler

Üst Alt