Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

sinarit

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tanju
Cihazım
i phone 6
Konular
0
merhaba belkide bu soru çok sorulmuştur birde ben şansımı deneyeyim dedim.elime mi band 1s geçti ve iphone 6 da kullanmak için marketten mi fit diye bir program indirdim.Buradaki yorumlara baktığımda benimkinden farklı bir çok özellik kullanıldığını fark ettim.youtube dan yabancı bir video izledim ondada iphone 6 ya indirdiği programda birçok özellik olduğunu gördüm.bildiğiiz bir link varmı yoksa böyle kullanmaya devammı edeceğiz.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
merhaba belkide bu soru çok sorulmuştur birde ben şansımı deneyeyim dedim.elime mi band 1s geçti ve iphone 6 da kullanmak için marketten mi fit diye bir program indirdim.Buradaki yorumlara baktığımda benimkinden farklı bir çok özellik kullanıldığını fark ettim.youtube dan yabancı bir video izledim ondada iphone 6 ya indirdiği programda birçok özellik olduğunu gördüm.bildiğiiz bir link varmı yoksa böyle kullanmaya devammı edeceğiz.

O özellikler için Android yada jailbreak yapılmış ayfona ihtiyacınız var tahminim sizde jailbreak yoktur

Elrohir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Lg g5
Konular
0
arkadşalar merhaba miband 2 yi mifit ile kullanıyorum buradaki son 2.1.5'i indirdim ama kurmaya çalıştığımda uygulama yüklenemedi diyor Telefona LG G5

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
arkadşalar merhaba miband 2 yi mifit ile kullanıyorum buradaki son 2.1.5'i indirdim ama kurmaya çalıştığımda uygulama yüklenemedi diyor Telefona LG G5
Google Play'den yüklemeyi deneyin.

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181

Eğer farklı bir sürüm yüklü ise önce onu kaldırınız

Elrohir18

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Lg g5
Konular
0
Ben orjinal uygulamayı rahatlıkla (2.1.4) kullanıyorum ama bazı bölümler için fitness vs bunu kullanmak istiyorum ilk nce kurmaya kalktığım "bu mevcut uygulamaya ait bir güncellemeyi yüklemek istiyor musunuz? mevcut verileriniz kaybolacaktır. herhangi bir özel işlem gerektirmez." şeklinde uyarı alıyorum yükle dediğimde ise sonunda "uygulama yüklenemedi" uyarısı alıyorum.

Offical uygulamayı sildim denedim yok olmuyor....

Son düzenleme:

sanane88

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
gsgsdf
Cihazım
sfdsfdsf
Konular
7
Merhaba konu 2.1.9 güncellenecek mi?

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Merhaba. Mi Band 2'yi telefona bağladım. Sorun yok ama ekranda saat olsun adım olsun o bilgileri göremiyorum. Programdan aktifleştirdim aslında olması gerekiyor diye düşünüyorum. Ekran da mı sorun var desem ilk bağladığım da güncelleme yaparken İndirliyor simgesi çıktı küçük ok. Cihazım LG G5 ve GooglePlay'den kurdum MiFit uygulamasını. Önerebileceğiniz bi yöntem var mı ?

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.181
Merhaba. Mi Band 2'yi telefona bağladım. Sorun yok ama ekranda saat olsun adım olsun o bilgileri göremiyorum. Programdan aktifleştirdim aslında olması gerekiyor diye düşünüyorum. Ekran da mı sorun var desem ilk bağladığım da güncelleme yaparken İndirliyor simgesi çıktı küçük ok. Cihazım LG G5 ve GooglePlay'den kurdum MiFit uygulamasını. Önerebileceğiniz bi yöntem var mı ?

Uygulama içinde neler ekran da gösterilsin ayar bölümünde bir yerde olması gerek birde onu kontrol edin.

okanka_xd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
14
Uygulama içinde neler ekran da gösterilsin ayar bölümünde bir yerde olması gerek birde onu kontrol edin.
Hocam onları denedim. Hepsini açtım olması. Sadece saat yaptım olmadı. Bir kaç tane seçtim olmadı. Anlamıyorum sorun ne

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt