Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

ahmetcoban_gs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band
Konular
0
Bide normal sürümünü indirip dener misin?
normal sürüm stabil çalısıyo herhangi bir sıkıntısı yok ingilizce notify versiyonunu denedim onda da aynı sıkıntı var maalesef :/ bildirim için mi notify pro kullanıyorum onda da sms'ler gelmiyo bildirim olarak varmı onda sms bildirimi ?

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
normal sürüm stabil çalısıyo herhangi bir sıkıntısı yok ingilizce notify versiyonunu denedim onda da aynı sıkıntı var maalesef :/ bildirim için mi notify pro kullanıyorum onda da sms'ler gelmiyo bildirim olarak varmı onda sms bildirimi ?
Mağazadaki bu sürümü dene. Eğer stabilse Türkçeye çeviririz. Bende mi band olmadığı için deneyemiyorum

ahmetcoban_gs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi band
Konular
0
Mağazadaki bu sürümü dene. Eğer stabilse Türkçeye çeviririz. Bende mi band olmadığı için deneyemiyorum

bunun pro versiyonunu kullanıyorum bi sıkıntısı yok sadece SMS bildirimini ayarlayamadım diger tüm bildirimler geliyor hatta saat bölümünden telefonun kendi alarmını kurunca bile titriyor bileklik bu uygulamayla.Telefon alarmıyla daha cok titreme yapıyor kendi mi fit uygulamasına göre.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
bunun pro versiyonunu kullanıyorum bi sıkıntısı yok sadece SMS bildirimini ayarlayamadım diger tüm bildirimler geliyor hatta saat bölümünden telefonun kendi alarmını kurunca bile titriyor bileklik bu uygulamayla.Telefon alarmıyla daha cok titreme yapıyor kendi mi fit uygulamasına göre.
Anladım. Mi band notify'nin yeni sürümleri yok. Bu sürümde bu hata genel galiba... O yüzden yapacak birşey yok maalesef

sdtzby

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
zenfone 2
Konular
0
Merhaba arkadaşlar,

Bende bu gün aldım elime bilekliği ancak bağlancı kuramadım.

Sorun şu ki,

Asus Zenfone 2 16 gb olanı kullanıyorum. Markette olanı da Türkçe olanıda denedim. Hesap aldım. Sonra eşleştirmek için basıyorum telefondan tuşa arıyor. Sonra cihazı buluyor. Mavi ışıklar 2 saniye kadar yanıyor. Telefonda bilekliğe dokunun diyor. Dokunuyorum. Bir süre bekliyor. Sonra "Yakınınızda çok fazla cihaz bulunuyor" diyor. Halbuki herhangi bir şey yok. Bağlanmıyor. Kısır döngü sürekli aynı şeyi yapıyor. Zenfone 2 demi eşleşmiyor acaba diyecem ama zenfone 6 - 5 de eşleştiren olmuş.

Yardımcı olursanız sevinirim.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346
Merhaba arkadaşlar,

Bende bu gün aldım elime bilekliği ancak bağlancı kuramadım.

Sorun şu ki,

Asus Zenfone 2 16 gb olanı kullanıyorum. Markette olanı da Türkçe olanıda denedim. Hesap aldım. Sonra eşleştirmek için basıyorum telefondan tuşa arıyor. Sonra cihazı buluyor. Mavi ışıklar 2 saniye kadar yanıyor. Telefonda bilekliğe dokunun diyor. Dokunuyorum. Bir süre bekliyor. Sonra "Yakınınızda çok fazla cihaz bulunuyor" diyor. Halbuki herhangi bir şey yok. Bağlanmıyor. Kısır döngü sürekli aynı şeyi yapıyor. Zenfone 2 demi eşleşmiyor acaba diyecem ama zenfone 6 - 5 de eşleştiren olmuş.

Yardımcı olursanız sevinirim.
Bağlantı genel bir hatadır ama çözenler var. @cantara hocam yardımcı olur size

sdtzby

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
zenfone 2
Konular
0

sdtzby

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sedat
Cihazım
zenfone 2
Konular
0
@haqanguven Cevabınız için teşekkürler. . @cantara hocamı bekleyelim o zaman. Zira olmazsa bu gün geri göndereceğim cihazı. Bu gün zenfone 6 ile denedim. Aynı hatayı verdi.

Arkadaşlar yardımcı olabilecek kimse yok mu ? İade etmek istemiyorum. Kullanmak istiyorum.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346