Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

macrinus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
13
RE: MiFit V.1.3.912.401 Türkçe (29.03.2015) [Miui Türkiye Ekibi]

Cok tesekkur ederim. Sonunda giris yapabildim

Sent from my 2013023 using Tapatalk

computer39

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Konular
0

General Mobile Discovery ile deneyen varmı ?

temples

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilhami
Konular
0

iyi günler arkadaşlar , kendim için mi bant aldım telefonum htc m8 ve ben uygulamanın türkçe versiyonunu başarılı bir şekilde kullanıyorum, ancak bir arkadaşım için aldığımız bandı samsung s5 telefona kumaya çalıştık , uygulamanın türkçe versiyonunu kurduk hesap ta oluşturduk. oturum aç dediğimizde bir süre sonra oturum açılamadı diyor bu sorunu nasıl aşabiliriz şimdiden teşekkürler
(s5 in sürümü lolipop 5.01)

shavecat

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Şevket
Konular
1

Merhabalar, note3 kitkat 4.4.2 kullanıcısıyım sizin yaptığınız extra özelliklerin kullanılabildiği mi fit türkçe uygulamasını yüklesem kullanbilirmiyim ve nasıl yükleme yapılıyor? bu konulardan hiç anlamıyorum bi el atın gözünüzü seveyim :(

temples

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilhami
Konular
0

shavecat' Alıntı:
türkçe uygulamasını yüklesem kullanbi

MERHABA  evet kullanabilirsiniz uygulamayı kurun kayıt olun bilekliği eşlestirin
uygumala menüsü üstünden sağ üst köşede cihazlarım sekmesine girin oradan gerekli ayarlamaları yapın
:)
uygulama yükleme için linkteki apk yı indirip kurun sizden güvenlikle ilgili bir onay isteyecek , galiba usb hata ayıklama modu olacaktı yanlış hatırlamıyorsam ona tikleyin seçeneklerden sonra kurulur , bu arada telefonda geliştirici seçeneğinin açık olması gerekiyor :) umarım kafanız karışmamıştır

tncbzkrt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tunç
Konular
0

arkadaşlar merhaba;
Mi fit Bildirim versiyonu(1.3.912) kullanıyorum. Cihazım Note 3 Neo.
ilk bildirimi sorunsuz alıyorum ancak peş peşe bildirimler geldiğinde titreşimler ve beklemeler çook uzuyor. örneğin bildirim ayarlarını 250 ms titreşim ve sıklık olarak 2 seçiyorum.
ilk bildirimde iki kısa bildirim olarak geliyor. daha sonraki bildirimler iki uzun bildirim şeklinde oluyor ve o iki titreşimin arasında da uzunca bir süre bekliyor.
Daha sonra zamanla kendi kendine düzeliyor. sonra peşpeşe bildirim gelince yine oluyor.
Buna benzer birşey yaşan varmı? çözümü nedir? Yada güncelleme ile mi düzeltilir?

oguzhandikmen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuzhan
Konular
0

merhabalar General mobil discovery telefonda Mi band bağlantı sorunu var ne gibi işlem yapılması lazım bilgi verirseniz sevinirim

ttezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tacettin
Konular
0

1.4.614 sürümüne güncellediler. Mi Fit uygulamasını nasıl kötü yaparız diye uğraşıyorlar sanırım. :@ Mi Band'ı destekleyen Gliderun uygulaması var. Şu an BETA sürümünde... Beta sürümü olmasa tavsiye edecektim indirin kullanın diye ama şu an Beta sürümünde olduğundan sorunları var. Her ne kadar BETA sürümü de olsa Mi Fit uygulamasından şu an daha iyi... Umarım Mi Fit uygulaması doğru düzgün çalışır da biz de başka programlara yönelmeyiz...

aurora

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
can
Konular
0

Merhaba,

Öncelikle Türkçe sürüm yapan @haqanguven arkadaşın emeklerine sağlık. Mi Band'ım bugün elime ulaştı ve ilk iş olarak uygulamayı kurup tanıttım. Mi Fit uygulamasına Türkçe dil desteği gelmiş olsa da şu anda bu sürümü kullanıyorum. Forumda bulamadım. Son çıkan 1.4.614 versiyonun bildirimler için Tweaked olanı var mı?
Teşekkürler tekrardan @haqanguven.

haqanguven

нεя güη αчηι şεчℓεя
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
346

aurora' Alıntı:
Merhaba,

Öncelikle Türkçe sürüm yapan @haqanguven arkadaşın emeklerine sağlık. Mi Band'ım bugün elime ulaştı ve ilk iş olarak uygulamayı kurup tanıttım. Mi Fit uygulamasına Türkçe dil desteği gelmiş olsa da şu anda bu sürümü kullanıyorum. Forumda bulamadım. Son çıkan 1.4.614 versiyonun bildirimler için Tweaked olanı var mı?
Teşekkürler tekrardan @haqanguven.

rica ederim. En son sürüm burada var ama notif sürüm değil herhalde

Üst Alt