Uygulama Mi Sports V.2.1.5 [Miui Türkiye Ekibi]

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
RE: MiFit V.1.3.912.401 Türkçe (29.03.2015) [Miui Türkiye Ekibi]

54onlklkm41' Alıntı:
ya hocam ben bulamadım nasıl indiricem bunu lütfen yardım edin
Mi Fit uygulamasını aramış olsanız 1.mesajda linki görmemeniz mümkün değil. Neyi bulamadınız, ne için yardım istiyorsunuz?

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

ttezer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tacettin
Konular
0

adresinden indirebilirsiniz. Google Play'de bugün itibariyle 1.3.412 sürümü var. Ancak bunu kurduktan sonra Mi Fit uygulaması içinden güncelleme kontrolü yaparsanız 1.4.452 sürümünü indiriyor. Ayrıca bir sitede uygulamanın tüm sürümleri var. ( Yenisi dahil ) indirebilirsiniz.

Yeni sürümde ( 1.4.452 ) benim gördüğüm...
Friends ( Arkadaşlar ) kısmı ( QR Code oluşturup arkadaşlarınıza gönderebilir yada onların QR Codelarını yükleyerek onların bilgilerine ulaşabileceğiniz kısım )
Sleep Data Notification ( Uyandıktan sonra uyku bilgilerini gösteriyor )

Hala stabil değil sanırım bazen kapanıyor kendi kendine...Diğer fitness uygulamalarına baktığımda daha ayrıntılı bilgi verebileceğini düşünüyorum. Sürüm numaralarına baktığımda kısa sürede güncelleme yapılması aslında iyi... Bakalım göreceğiz...

Şarjı en az 25-30 gün gider...Şarj etmeyi unutacak kadar uzun gidiyor şarjı... Çok hafif... Alarmı bana göre çok güzel... Çalar saatlerden daha iyi çünkü kapatma düğmesi yok :) 

LG G2 telefonumda kullanıyorum. LG G2'ye malumunuz Lollipop geldi ve Mi Band ile LG G2 telefonumda Akıllı Kilit özelliğini kullanıyorum. Hoş bir şey... 

LG G2'de Akıllı Kilit özelliği aktif etme ise;

1. Mi Fit Uygulamasından Cihazlarım -> Kilit Açma -> Başlat
2. Telefonunuzdan Ayarlar -> Ekran -> Kilit Ekranı -> PIN, Şekil, Şifre 'den herhangi birini ayarlıyoruz.
3. Ayarlar -> Ekran -> Kilit Ekranı -> Smart Lock -> Güvenilen Cihazlar - > Bluetooth -> MI seçiyoruz.

Bu kadar kolay ...

macrinus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
13

Arkadaslar mi fitte giris yapmada sorun yasiyorum. Surekli can't sing in diyor. Butun surumleri denedim. Daha once 14. Sayfadakini kurup kullanmistim. Formattan sonra ne ayni surumu ne de baska surumu kullanamiyorum.

Sent from my 2013023 using Tapatalk

leventsr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
levent
Konular
0

Ben sürümle ilgili sorun yaşıyorum,yabancı ve türkçe sürümleri deniyorum bazısı açılıp anında kapanıyor bazısı belli süre sonra kapanıyor,en son sürüm mi fit 28 nisan sürümü benim telefonda diğer mi fit sürümlere oranla biraz daha iyi gibi ama ara ara kapanıyor.
Ayrıca telefonun pilini resmen sömürdü bu uygulama,lg g3 kullanıyorum fazladan 5 10 uygulama yüklü 4.4.2 sürümlü ve pilinden memnunun telefonun ,ama mifiti yükledikden sonra geceden sabaha %20 lik düşüş oldu pil de ,
Ne yapmalıyım bluetoth kapalı olmasına rağmen pil kullanımına girince mi fit uygulamasının %75 kullanım değeri göstermekte bluetoth açıkkende kapalıykende bu değeri gösteriyor,
Dediğim gibi telefonda stabilite sorunu yok
Yardımcı olan olursa sevinirim

selcukkoyu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selcuk
Cihazım
RedMi3MiPad2
Konular
5

ben de giriş yapamıyorum şu anda
nisan 28 ile giriş yapabildim

macrinus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
13
MiFit V.1.3.912.401 Türkçe (29.03.2015) [Miui Türkiye Ekibi]

28 nisan hangisi oluyor ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kefelon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
noaccountkap
Cihazım
noaccountkap
Konular
2

Mi Fit Oturum Açılamıyor Hatası Çözümü

Benim gibi bu hatayı alan ve hrsabına giriş yapamayan arkadaşlar çözümü buldum aşağıya madde madde yazıyorum. 

1) Mi Fit uygulaması telefonunuzda yüklü durumda olsun.

2) Google Play'den Tunnel Bear isimli VPN'i indirin. (Link: [link=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tunnelbear.android]Tunnel Bear VPN[/link] )

3) Telefonunuzu kapatıp yeniden açın.

4) Tunnel Bear'ı açın ve kayıt olun. Kayıttan sonra e-posta adresinize doğrulama maili gelecek onuda doğrulayıp uygulamaya girin.

5) Tunnel Bear'ın alt kısmında ülke yazan yeri göreceksiniz oradan Japonya'yı seçin ve bağlanmasını bekleyin.

6) Bağlandıktan sonra Mi Fit uygulamasına girin ve geçmiş olsun artık oturum açabiliyorsunuz.

7) Bazen ilk deneme de işe yaramayabilir Tunnel Bear'ı kapatıp ve arka planda çalışan tüm uygulamaları temizleyip yeniden 5. maddeden devam edin.

8) Giriş yaptıktan sonra Tunnel Bear'ı kaldırabilirsiniz telefondan.

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
MiFit V.1.3.912.401 Türkçe (29.03.2015) [Miui Türkiye Ekibi]

@kefelon yani bunun sebebi ülke bağlantısı mı? Diğer ülkeler niçin banlansın anlamadım? Xiaomi de biliyor ki MiBand'lerin satışının yarısı şu anda Xiaomi'nin bulunmadığı ülkelere yapıldı. Nasıl kendilerini baltalarlar mantığım almıyor. Siz nereden öğrendiniz bunu?

Eğer böyle bir durum varsa illaki Tünel Bear de gerekmez arkadaşlar. Diğer VPN uygulamalarından da şu anda MiBand satışı yapılan ülkelerden birinin IP'si ile giriş yapılabilir.

tncbzkrt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tunç
Konular
0

1.4.452 de Bildirim aldigimda titret sećeneği var ancak bildirim geldiginde titremiyor. Sadece herhangi bir sekilde bileklik titrediğinde (bilekligi bula basildiginda) bildirim penceresinde yazili bildirim geliyor.

kefelon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
noaccountkap
Cihazım
noaccountkap
Konular
2

chatin_62' Alıntı:
@kefelon yani bunun sebebi ülke bağlantısı mı? Diğer ülkeler niçin banlansın anlamadım? Xiaomi de biliyor ki MiBand'lerin satışının yarısı şu anda Xiaomi'nin bulunmadığı ülkelere yapıldı. Nasıl kendilerini baltalarlar mantığım almıyor.  Siz nereden öğrendiniz bunu?

Eğer böyle bir durum varsa illaki Tünel Bear de gerekmez arkadaşlar. Diğer VPN uygulamalarından da şu anda MiBand satışı yapılan ülkelerden birinin IP'si ile giriş yapılabilir.

Tunnel Bear basit ve ucretsiz uygulama oldugu icin onu onerdim zorunlu degilsiniz tabi ki onu secmeye. Bazi uygulamalarda da bu tur sorunlar olurdu ulke degistirince gecerdi bende bunda da deneyeyim dedim vpn den ulkeyi japonya ya cevirdim ve basariyla girebiliyorum artik mi fit uygulamasina. Oturum acilamiyor hatasi almaktan sıkılmıştım  :D

Üst Alt