MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
romla beraber magisk yüklenmemesi için yapabileceğim bir şey var mı?

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
neden yüklenmemesini istiyorsunuz ki?
root kullanmıyorum cihazda. her seferinde kaldırmakla uğraşıyorum. yorucu oluyor. direkt kurulmamasının bi yolu varsa onu yapayım dedim. :D

Chatin1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mi note3
Konular
1
Son sürümü deneyen var mı?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam sizin cihaz ne? Ve hangi romu kullaniyosunuz?

9T Evo X 3.5

Umur.S

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
U
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
17
9.12.6 surumundeyim orangefox kurulu ama dokunmatik çalışmıyor güncelleme yapamıyorum çözüm yolu var mi?

mi 8 lite'da ( sizde de aynı cihaz var ) bende de aynısı oluyordu biraz değişik ama şöyle bir çözüm yolu buldum twrp kurunca cihaz açılmıyordu ( modülleri ilk başta android 9 a göre kurduğumdan özellikle viper4android'te yaşadım bu sorunu ) orangefox 10.1 ile mi room 9.12.6 yı kurdum ve bu şekilde ilerledim cihaz açıldı ve stabil çalıştı ama bir kaç kapatıp açmadan sonra orangefoxta'da dokunmatik çalışmadı, üstüne twrp 3.2.0 olanı kurdum dokunmatik çalışmaya başladı ( ama twrp ekranında 2 yöntemide denememe rağmen modül kaldıramadım ) üstüne orangefox 10.1 i yükleyince tekrar dokunmatikler çalıştı
yani her çalışmayan dokunmatikte önce twrp 3.2.0'ı kurdum modül kaldırabilmek için üstüne orangefoz 10.1'i kurdum sıkıntı yaşarsanız bir deneyin

Ouskya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi9se
Konular
0
Merhaba beta sürümünü kullanırken uzun süredir güncelleme yapmadığımı farkedip bugün güncelleme yaptım. Cihaz Android 9dan 10'a geçti lakin herhangi bir indirme işlemi yapamıyorum Google play de dahil olmak üzere. Acaba temiz bir kurulum olmadığından dolayı mı bu şekilde bir problem oldu?

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba beta sürümünü kullanırken uzun süredir güncelleme yapmadığımı farkedip bugün güncelleme yaptım. Cihaz Android 9dan 10'a geçti lakin herhangi bir indirme işlemi yapamıyorum Google play de dahil olmak üzere. Acaba temiz bir kurulum olmadığından dolayı mı bu şekilde bir problem oldu?

Olabilir. Böyle android sürüm değişikiklerin de format data/yes yaparak geçmek oluşabilecek sorunları en aza indirger.

Üst Alt