MIUI 11 Mi RooM MIUI 11 Beta 20.3.26

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7
Pazartesi çıkar mi room miui 12.

girdap7

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan Girdap
Cihazım
mi6
Konular
0
20.3.26 yükledim ama durum çubuğunda renk değişme sorunu yaşıyorum. Karanlık moda geçtiğinde.durum çubuğundaki yazılar ve simgeler siyah oluyor. Beyaz zeminli uygulamalarda görünüyor ama siyah zeminli uygulamalarda görünmüyor.

Bu sorunu yaşayan var mı nasıl aşarız?
Telefonum mi note 3

Erdenn

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erden
Cihazım
Mi 9t
Konular
0
20.3.26 yükledim ama durum çubuğunda renk değişme sorunu yaşıyorum. Karanlık moda geçtiğinde.durum çubuğundaki yazılar ve simgeler siyah oluyor. Beyaz zeminli uygulamalarda görünüyor ama siyah zeminli uygulamalarda görünmüyor.

Telefonum mi note 3
Bu son sürüm deki karanlık mod da yapılan geliştrmelerle alakalı. Herkes de var bu sorun. Karanlık mod olayını abartmışlar yani. Güncelleme ile değişecek bi sorun bu.

Sudafed

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emo
Cihazım
S7
Konular
7

Telefonum mi note 3
Aşağıdaki dosyayı twrp den flashlayın tekrar fark mode ayarlarına girmeyin girerseniz sıfırlanıyor ve tekrar flashlamanız gerekir dosyayı.

Ekli dosyalar

• TWRP_Dark_Mode_Fix_v1.2.zip
    1.003 KB · Görüntüleme: 13

assalat

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Assalat
Cihazım
Mi 8 Lite
Meslek
Öğretmen
Konular
23
Bu son sürüm deki karanlık mod da yapılan geliştrmelerle alakalı. Herkes de var bu sorun. Karanlık mod olayını abartmışlar yani. Güncelleme ile değişecek bi sorun bu.
ayarlarda küresel karanlık mod diye bi seçenek olması lazım, onu kapatınca düzeliyor.

Üst Alt