Haber Mi room gibi RevOs da Bizlere veda ediyor.

Mi room dan sonra şimdi sıra Revos da az önce telegramda desteği keseceğini okudum.
Mi room dan sonra bir çok romu denedikten sonra revos u beğenip kalmıştım.
Sorun bende mi anlamadım ☺️
Şaka bir yana ama tek tek tüm geliştiricilerin gitmesi üzücü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-31-16-13-41-782_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2020-07-31-16-13-41-782_org.telegram.messenger.jpg
    786,4 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_2020-07-31-16-13-34-195_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2020-07-31-16-13-34-195_com.mi.globalbrowser.jpg
    586,6 KB · Görüntüleme: 136

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Revos rom geliştiricisinin SON mesajı...

Günaydın
RevOS sona eriyor.
ROM'dan alınacak en son sürüm Eylül ayı ortasında / sonunda olacak ve proje tamamen kapatılacak.

Bunun birkaç nedeni vardır:
1-Xiaomi artık SDM845'E daha fazla destek sağlamayacak ve yine istediğim her şeyle istikrarlı bir tabana gidecek
2. büyük bir özenle ve şefkatle başladığım bir projedir, ancak azar azar kişisel hayatımdan çok fazla zaman alır ve alır
3-insanlar, xiaomi'nin veya bir şirketin projeyi talep etmek ve her zaman şikayet etmek için bana para ödediğini düşünüyor musunuz bilmiyorum. Hataları bildirmeniz, geri bildirim vermeniz harika, bir şey başka bir şey, sizi talep etme ve talep etme hakkı ile görmek.
4-projenin neredeyse üç buçuk yılı boyunca bana yaşama ya da yaşama fırsatı vermedi. Her zaman bir hobi olmuştur ve ben böyle olarak kabul var
5 - yeni cihazlar için nasıl geliştirileceğini araştırmak için zamanım ya da arzum yok "dinamik bölüm", doğduklarından beri her zaman aklımda olan ve hatta testler yapan bir şeydi, ancak okuduğum durum ve talepler göz önüne alındığında, adım.
6. çoğu zaman, sadece kullanıcıları memnun etmek ve şikayetleri hala okumak için sevmediğim şeyleri ekledim.
7-diğer birçok kez, son sürümde yanlışlıkla ortaya çıkan ve açıklanmış ve sadece şikayetler olan dahili testler yapıyoruz.
8 - Her zaman diğer Rom'ları kullanma seçeneğiniz vardı, hala aktif olan MIUI ROM projelerinden talep edebilirsiniz, size bizden daha iyi bir anlaşma vereceklerinden şüpheliyim. Kenar olabilirdik. Yeterince insanı kovmak ve aynı zamanda yeterince düşman kazanmak, ancak kullanıcılarımıza verdiğimiz muameleyi diğer projelerde bulacağınızdan şüpheliyim.

Her şey başladığından beri bize her zaman sadık olan tüm kullanıcılara ve bizi destekleyen herkese teşekkürler.
Harika Ar-Ge ekibim ve Betatesters sayesinde, özellikle de tüm bunlar onlarsız başladığından beri, birçok hatadan önce şüphe bırakamazdık. Revos'un arkasında harika bir ekibe sahip olmasına rağmen her zaman tek bir kişi tarafından geliştirildiğini her zaman anlayabilen tüm kullanıcılara teşekkürler. Halkıma ve her zaman bizimle olan herkese teşekkürler, ne olacak, ne olacak

Onlar olmadan tüm haters sayesinde büyümezdik, gerçekten teşekkürler, gruplarınızdaki geri bildirimleriniz ve kötü yorumlarınız her zaman nerede başarısız olduğumuzu bilmemize yardımcı oldu :)

Birkaç ay içinde başka bir projede görüşürüz. Her şey son değil, yeni bir şeyin başlangıcı. Farklı. En iyi. Projelerden izole edilmiş sessiz bir zamana ihtiyacım var.

Destek grupları ve web çalışır durumda kalacaktır.
Aynı şekilde, Ar-Ge ve Betatesters grubu, bir aile gibi olduğumuz için aktif olmaya devam edecek ve mevcut herkes, ne zaman ve neden olduğunu bilmese de, yeni bir şey yaptığımı biliyor.

Bir kucaklama, birisi hayal kırıklığına uğradıysa özür dilerim, ama bu bir hobi, bir iş değil.

Saygılarımızla, BadWolf & RevOS ekibi

P. S; Bu bir veda değil, yakında görüşürüz: D

Mr.Mitch

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haydar
Cihazım
Redmi note 8
Meslek
Köle
Konular
46
Revos rom geliştiricisinin SON mesajı...

Günaydın
RevOS sona eriyor.
ROM'dan alınacak en son sürüm Eylül ayı ortasında / sonunda olacak ve proje tamamen kapatılacak.

Bunun birkaç nedeni vardır:
1-Xiaomi artık SDM845'E daha fazla destek sağlamayacak ve yine istediğim her şeyle istikrarlı bir tabana gidecek
2. büyük bir özenle ve şefkatle başladığım bir projedir, ancak azar azar kişisel hayatımdan çok fazla zaman alır ve alır
3-insanlar, xiaomi'nin veya bir şirketin projeyi talep etmek ve her zaman şikayet etmek için bana para ödediğini düşünüyor musunuz bilmiyorum. Hataları bildirmeniz, geri bildirim vermeniz harika, bir şey başka bir şey, sizi talep etme ve talep etme hakkı ile görmek.
4-projenin neredeyse üç buçuk yılı boyunca bana yaşama ya da yaşama fırsatı vermedi. Her zaman bir hobi olmuştur ve ben böyle olarak kabul var
5 - yeni cihazlar için nasıl geliştirileceğini araştırmak için zamanım ya da arzum yok "dinamik bölüm", doğduklarından beri her zaman aklımda olan ve hatta testler yapan bir şeydi, ancak okuduğum durum ve talepler göz önüne alındığında, adım.
6. çoğu zaman, sadece kullanıcıları memnun etmek ve şikayetleri hala okumak için sevmediğim şeyleri ekledim.
7-diğer birçok kez, son sürümde yanlışlıkla ortaya çıkan ve açıklanmış ve sadece şikayetler olan dahili testler yapıyoruz.
8 - Her zaman diğer Rom'ları kullanma seçeneğiniz vardı, hala aktif olan MIUI ROM projelerinden talep edebilirsiniz, size bizden daha iyi bir anlaşma vereceklerinden şüpheliyim. Kenar olabilirdik. Yeterince insanı kovmak ve aynı zamanda yeterince düşman kazanmak, ancak kullanıcılarımıza verdiğimiz muameleyi diğer projelerde bulacağınızdan şüpheliyim.

Her şey başladığından beri bize her zaman sadık olan tüm kullanıcılara ve bizi destekleyen herkese teşekkürler.
Harika Ar-Ge ekibim ve Betatesters sayesinde, özellikle de tüm bunlar onlarsız başladığından beri, birçok hatadan önce şüphe bırakamazdık. Revos'un arkasında harika bir ekibe sahip olmasına rağmen her zaman tek bir kişi tarafından geliştirildiğini her zaman anlayabilen tüm kullanıcılara teşekkürler. Halkıma ve her zaman bizimle olan herkese teşekkürler, ne olacak, ne olacak

Onlar olmadan tüm haters sayesinde büyümezdik, gerçekten teşekkürler, gruplarınızdaki geri bildirimleriniz ve kötü yorumlarınız her zaman nerede başarısız olduğumuzu bilmemize yardımcı oldu :)

Birkaç ay içinde başka bir projede görüşürüz. Her şey son değil, yeni bir şeyin başlangıcı. Farklı. En iyi. Projelerden izole edilmiş sessiz bir zamana ihtiyacım var.

Destek grupları ve web çalışır durumda kalacaktır.
Aynı şekilde, Ar-Ge ve Betatesters grubu, bir aile gibi olduğumuz için aktif olmaya devam edecek ve mevcut herkes, ne zaman ve neden olduğunu bilmese de, yeni bir şey yaptığımı biliyor.

Bir kucaklama, birisi hayal kırıklığına uğradıysa özür dilerim, ama bu bir hobi, bir iş değil.

Saygılarımızla, BadWolf & RevOS ekibi

P. S; Bu bir veda değil, yakında görüşürüz: D

Google translate baya kötü çeviriyor keske direkt ingilizce açıklamasını yazsaydınız daha anlaşılabilir olurdu

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Google translate baya kötü çeviriyor keske direkt ingilizce açıklamasını yazsaydınız daha anlaşılabilir olurdu

Buyurun...

Good Morning
RevOS is coming to an end.
The last version that will be received from the ROM will be in the middle / end of September and the project will be closed completely.

There are several reasons:
1- Xiaomi will no longer provide more support to SDM845 and go to a stable base with everything that entails again I do not feel like it
2- It is a project that I started with great care and affection but little by little it has been absorbing and taking away a lot of time from my personal life
3- People do not know if you think that Xiaomi or a company pays me for the project to go demanding and always complaining. It is great that you report errors, that you give feedback, one thing is that another, to see you with the right to demand and demand.
4- Never in the almost three and a half years of the project has it given me to subsist or live on it. It has always been a hobby and I have considered it as such
5- I do not have the time or desire to investigate how to develop for the new devices "dynamic partition" it was something that since they were born I have always had in mind and even carried out tests, but given the situation and the demands that I have read, step.
6- Many times I have added things that I disliked just to please users to still read complaints.
7- Other many times we have been carrying out internal tests that inadvertently came out in the final release and have been explained and have only been complaints.
8- You have always had the option to use other ROMs, you could go to demand those of the MIUI ROM projects that are still active, I doubt that they would give you a better deal than we do. We could have been edges. Expel enough people and also earn enough enemies, but the treatment we have given to our users I doubt that you will find in other projects.

Thanks to all those users who have always been faithful to us since everything started and to all those who have supported us.
Thanks to my wonderful R&D team and Betatesters, especially those who since all this started without them, we would not have been able to leave doubts before many errors. Thanks to all those users who have always been able to understand that RevOS has always been developed by a single person despite having a great team behind it. Thanks to my people, and thanks to all of you who have always been with us, what will happen will happen

Thanks to all haters without them we would not have grown up, really thanks, your feedback and bad comments in your groups always helped us know where we were failing :)

See you possibly on another project in a few months. Not everything is the end is the beginning of something new. Different. Best. I need quiet time isolated from projects.

Support groups as well as the web will remain operational.
Likewise, the R&D and Betatesters group will continue to be active since we are like a family, and everyone present knows that I am up to something new, although they do not know when or why.

A hug, sorry if someone is disappointed, but this is a hobby not a job.

Sincerely, BadWolf & RevOS TEAM

P.S; this is not goodbye, it's a see you soon: D

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Şu an Mi 8 kullanıyorum. Bundan sonraki telefonum kesinlikle OnePlus olacak.
Xiaomi sanırım Samsung'un yolundan gidiyor. Her sene onlarca yeni model çıkarıyor ama iş yazılım tarafına gelince eskisi gibi stabil ve hızlı güncellemeler veremiyor.
Ay em dan.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Xiaomi sanırım Samsung'un yolundan gidiyor. Her sene onlarca yeni model çıkarıyor ama iş yazılım tarafına gelince eskisi gibi stabil ve hızlı güncellemeler veremiyor.
Ay em dan.
Haklısınız hocam bütce dostu dedik arayüzünü sevdik bağrımıza bastık her sene hayal kırıklığı yazılım tarafında.... Realme fena değil Meizu var onlar yazılım tarafında iye giderse Alternatif olabilir

aliasaf

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilinmiyor
Cihazım
Bilinmiyor
Konular
125
Ay em dan.
Xiaomi orijinalliğini kaybetti Miui 12 İOS dan aldı Arayüz de kasma donma yok ama Pil olarak çok iyi değil ve Güncellemeleri geç veriyor.OnePlus Nord almak şart oldu hem stabil hemde sorunsuz bir Android deneyimi sunuyor.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Xiaomi orijinalliğini kaybetti Miui 12 İOS dan aldı Arayüz de kasma donma yok ama Pil olarak çok iyi değil ve Güncellemeleri geç veriyor.OnePlus Nord almak şart oldu hem stabil hemde sorunsuz bir Android deneyimi sunuyor.
Mi 8 ile Oneplus 5T arasında kalmıştım ama daha uygun diye Mi 8 almıştım. Keşke az daha para koyup 5T alsaymışım :D

Bu arada Xiaomi'yi android telefonlara iPhone benzeri tema, launcher çıkardığı zamanlardan beri severim. Keşke bozmasaydı kendini.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Revos dan güzel haberler var arkadaşlar :)

En unos días se darán gratas novedades respecto a RevOS la suspensión será temporal para brindar algo mejor :) a mediados de septiembre se dará rom temporal

On few days i give a great news about RevOS, the suspend of project only temporal for a Big new support :) the 3 week of september new temporal rom.

Birkaç gün içinde RevOS ile ilgili güzel haberler olacak, daha iyi bir şey sağlamak için askıya alma geçici olacak :) Eylül ortasında geçici rom verilecek

Birkaç gün RevOS hakkında harika bir haber veriyorum, projenin askıya alınması sadece Büyük bir yeni destek için geçici :) Eylül'ün 3 haftası new temporal rom

Yapılan açıklama ☺️

Üst Alt