Haber Mi room gibi RevOs da Bizlere veda ediyor.

Mi room dan sonra şimdi sıra Revos da az önce telegramda desteği keseceğini okudum.
Mi room dan sonra bir çok romu denedikten sonra revos u beğenip kalmıştım.
Sorun bende mi anlamadım ☺️
Şaka bir yana ama tek tek tüm geliştiricilerin gitmesi üzücü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-07-31-16-13-41-782_org.telegram.messenger.jpg
    Screenshot_2020-07-31-16-13-41-782_org.telegram.messenger.jpg
    786,4 KB · Görüntüleme: 138
  • Screenshot_2020-07-31-16-13-34-195_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2020-07-31-16-13-34-195_com.mi.globalbrowser.jpg
    586,6 KB · Görüntüleme: 136

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hayda, sadece eu rom mu kullanacağız? Bir sürü romlar arasında dolaşarak istediğimiz tarzda sistem kullanma özgürlüğümüz olmadığı sürece xiaomi almanın pek bir mantığı kalmıyor ki. 1-2 Romlu telefonlar kullandım ve genelde istediğim hiç bir şeyi alamadım. (Xperia Z2, Zenfone 6, Xperia L vs)

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Oneplus nord fena dağıtacak gibi duruyor orta segmenti.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Geliştiriciler bir hevesle başlıyor bu işlere ve yeri geliyor gecelerce uykusuz kalıp bir şeyler ortaya koyuyorlar ve sonuç olarak yeterince maddi ve manevi destek görmediklerin de "Ulan benim derdim neyde milletin romuylan momuylan uğraşıyorum" diyor ve çekiliyor kenara.

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Geliştiriciler bir hevesle başlıyor bu işlere ve yeri geliyor gecelerce uykusuz kalıp bir şeyler ortaya koyuyorlar ve sonuç olarak yeterince maddi ve manevi destek görmediklerin de "Ulan benim derdim neyde milletin romuylan momuylan uğraşıyorum" diyor ve çekiliyor kenara.
Telefondan da yapıyorlar, otobüste filan aslında işi bilene zor değil.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Oneplus nord fena dağıtacak gibi duruyor orta segmenti.

Pek sanmıyorum çünkü daha telefon piyasa yapamadan kronik sorunları olduğu gündeme düştü, bazı kullanıcılar ekranlarında yeşillenme ve morarma olduğuna dair paylaşımlar yapmıştı reddit üzerinde. Bu sorunu yaşayanların sayısı artarsa cihaz piyasada şahlanamadan kayıplara karışır gider. Zaten op 8 sürümleri de pek ilgi çeken cihazlar olmadı. Bu seneyi böyle es geçtiler galiba.

aors

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi8 SE
Konular
44
Aynen öyle bu arada Nord 4K 60 kare video çekebilirken Mi 10 Lite filan çekemiyor saçmalık.
Maalesef gördüğüm şu, balon gibi epey şişti ülkemizde xiaomi telefonları, üstüne üstlük artık fiyat avantajı da eskisi gibi değil, orta sınıf işlemcili note 10 Pro bile 4500 lere garantisiz satılıyor, o paraya oneplus 7t alınır halbuki. Haliyle çeşitli sebeplerle f/p ürünü olmaktan da uzaklaştı. E üstüne bunca yazılımsal sıkıntı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pek sanmıyorum çünkü daha telefon piyasa yapamadan kronik sorunları olduğu gündeme düştü, bazı kullanıcılar ekranlarında yeşillenme ve morarma olduğuna dair paylaşımlar yapmıştı reddit üzerinde. Bu sorunu yaşayanların sayısı artarsa cihaz piyasada şahlanamadan kayıplara karışır gider. Zaten op 8 sürümleri de pek ilgi çeken cihazlar olmadı. Bu seneyi böyle es geçtiler galiba.
8 sürümleri neredeyse yok satıyor :) bir hafta önceden gelen bütün telefonları satıyor bizim telefoncu, 8 serisi gayet de çok tuttu bence

Muradovs

MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Bar Şefi
Konular
275
Maalesef gördüğüm şu, balon gibi epey şişti ülkemizde xiaomi telefonları, üstüne üstlük artık fiyat avantajı da eskisi gibi değil, orta sınıf işlemcili note 10 Pro bile 4500 lere garantisiz satılıyor, o paraya oneplus 7t alınır halbuki. Haliyle çeşitli sebeplerle f/p ürünü olmaktan da uzaklaştı. E üstüne bunca yazılımsal sıkıntı

Xiaomi'nin yazılımı gerçekten berbat yenilik getirirken bi tarafı bozuyorlar. Batarya düşmanı. Gereksiz bir sürü model çıkarıyorlar sonra yazılım yetiştiremiyorlar.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

8 sürümleri neredeyse yok satıyor :) bir hafta önceden gelen bütün telefonları satıyor bizim telefoncu, 8 serisi gayet de çok tuttu bence

OP kullanıcıları iphone kullanıcılarına benzer biraz hiç bir yeni özellik gelmese bile yeni model çıkınca gider onu alırlar hemen.
Ben bakıyorum op 8 pro ve op 7t pro cihazlarına sonra birde fiyat karşılaştırması yapıyorum ve op 8 almak tamamen mantık dışı geliyor. Ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

Üst Alt