Soru Mı room denemek istiyorum

especialturk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
mi 8 lite
Konular
12
Merhabalar mı room denemek istiyorum pil performansı ve tasarımları sizce nasıl ekran görüntüsü atabilir misiniz

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
eu da da oluyor bazen gerçekten rom kurulmuyor bazen de durduk yere hata veriyor sen yeniden başlat sistem açılı r 10 dk ya
artık çok geç :) bootloopta kalmadı zaten telefon. hiç açılmadı mi unlockta döndü. artık her rom yüklemede şifreyi kaldıracam. zaten romdan sonra gitmiş olacak herşey bu riski almam gerekmeyecek en azından.

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Arkadaşım denedi pocophone için aman aman bi batarya farkı yok arkadaşlar, pocophone kullananlar room için çok fazla umutlanmayın.

Oyla:

Mhsnrohat

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rohat
Cihazım
Xiaomi mi 9 se
Konular
17
telden deniyorsan masaüstü sürümüne al öyle dene nerde sorun var onu da anlamadım
Sorun yok benden taraf
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şöyle söyleyeyim şuanda MiRoom 9.6.27 sürümündeyim StreX arkadaşımın dediği gibi şık sade ve basit bu yüzden pil tüketimi az ben mi 6 kullanıyorum saat akşam 6 gibi %69 seviyelerinde idi yaklaşık 9 saat önce şuanda %40 gayet iyi bir değer ekran süresini söyleyeyim ama günden güne 2 - 3 saat falan oluyor saat 00.00 ı geçince yeni bir gün olarak sayıldığı için. Ayrıca gördüğüm akıcılık ve hızı denediğim romlar da görmedim onuda özellikle ekleyeyim :)
Öneriniz haftalık mı kararlı mı ?

Son düzenleme:
Oyla:

Mahircevik

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahir
Cihazım
Pocophone f1
Meslek
Makine mühendisi
Konular
41
Hocam ben poco da miroom beta 9.6.27 kullanıyorum hiçbir fark yok eu beta , global beta ve miroom beta hepsi aynı. Hatta globalde oyun performansı hepsinden iyi geldi bana .

Oyla:
Üst Alt