Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Resmi geliştirmeler 9.2.14
Güncellenen Mi Hesabı ve Mi Bulut Tasarımı

Mi8 SE için gece modu eklendi

MiRoom ekibindeki değişiklikler:9.2.14

Mi8 Lite ve Redmi Note 6 Pro cihazları desteklemek için eklenecek (ikincisi ile piyasaya çıkmadan önce çözmeyi umduğumuz bazı problemler var).

SafetyNet kontrolü artık Android 9.0 (test) tabanlı tüm cihazlar için Magisk olmadan bile geçilecek.

Uygulamaları yüklerken otomatik virüs taraması eklendi (antivirüs ayarlarında devre dışı bırakılabilir)

Kilit ekranına çift tıklayarak kilit eklendi (Ayarlar> Ekran).

Magisk, çoğu cihazda sürüm 18.1'e güncellendi.

Yeni uygulama simgeleri

Mevcut yamalar ve çeviri revizyonu.

- Karanlık tema nerede?
- RESMİ OLARAK HAZIR DEĞİL! SADECE MIUI 11'E TAMAMLANMIŞ!
Aktif olarak karanlık bir tema bekleyen herkes için önemli bir not: Geliştiriciler onu sistemin sadece% 30'una uyarladılar, yani onu yumuşak bir şekilde ortaya koymak için hala çok ham ve standart yöntemlerle aktifleştirilemezler, bu yüzden ayarlarda bulmaya çalışmayın! Henüz hiçbir MIUI bellenimde tam bir resmi karanlık tema yok! Bu bitmemiş temayı aktive etmenin çeşitli yolları vardır, örneğin, üçüncü taraf uygulama “Google mesajları” (menü> karanlık temayı aç) yoluyla), ancak, açtıktan sonra arayüzle ilgili sorunların olabileceğini lütfen unutmayın! Resmi geliştiriciler tarafından koyu temanın tam olarak uyarlanmasını bekleyin.

Not: Değişiklikler cihaza göre değişebilir.
Firmware muhtemelen Pazartesi günü satışa sunulacak.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Önemli güncelleme bilgileri: Mi-RooM 9.2.14
Desteklenen cihazlar Mi8 Lite ve Redmi Note 6 Pro eklendi.
Güncellemeden sonra, yapılandırılan tüm izinler, ayarlar vs sıfırlanır. Gerekirse, güncellemeyi yüklemeden önce bir yedekleme yapabilirsiniz.
Redmi Note 3 Pro SE için ürün yazılımı, ürün yazılımının yerelleştirilmesi sırasında resmi kaynakta bulunmuyordu.
Redmi 6 Pro için ürün yazılımı, Android 9'un kapalı test aşamasındadır.

Son düzenleme:

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Güncellemeden sonra, yapılandırılan tüm izinler ayarlar vs sıfırlanır. Gerekirse, güncellemeyi yüklemeden önce bir yedekleme yapabilirsiniz.
Redmi Note 3 Pro SE için ürün yazılımı, ürün yazılımının yerelleştirilmesi sırasında resmi kaynakta bulunmuyordu.

Hocam indirip twrp den yukle diyip wipe yapmamiz gerekir mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
eğer başka romdan geçecekseniz full wipe öneriliyor, miroom güncellemesi yapacaksanız sadece wipe cache, dalvik/art yapmanız yeterlidir.
ClassiCTR bey güncelleme bilgilerini yayınlarken translate çevirisini kopyala yapıştır yapmak yerine düzenleyipte yayınlasarsanız daha anlaşılır ve göze gönle hitap eder olacaktır. teşekkürler.

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
eğer başka romdan geçecekseniz full wipe öneriliyor, miroom güncellemesi yapacaksanız sadece wipe cache, dalvik/art yapmanız yeterlidir.
ClassiCTR bey güncelleme bilgilerini yayınlarken translate çevirisini kopyala yapıştır yapmak yerine düzenleyipte yayınlasarsanız daha anlaşılır ve göze gönle hitap eder olacaktır. teşekkürler.
Miroomdayim hocam guncelledikten sonra sol asagidaki wipe mi?

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Çok anlaşılmayacak olan yerleri zaten düzenliyoruz. Ama her guncellemede de kurulum talimatını yazmak gerekli olduğunu düşünmüyorum. İlk sayfada herşey ayrıntılı olarak yazmaktadır. Ve konu içersinde de defalarca bu tür sorular cevaplanmış. Maalesef okuyup araştırmak yerine direk sormak daha kolay geliyor bizlere.

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
Miroomdayim hocam guncelledikten sonra sol asagidaki wipe mi?
evet sol aşağıdaki wipe seçersiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

benim bahse konu ettiğim destek ve değişiklikler bilgisi kısmının translate çıktısının kopyala yapıştır yapılarak yayınlanmasıydı. teşekkürler.

Son düzenleme:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
rusçayı düzenleyemez ki sen çeviriden ne kadar anlarsan o da muhtemelen o kadar anlayacak rusçası yoksa

sobig

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet MERAM
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Finans
Konular
0
rusçayı düzenleyemez ki sen çeviriden ne kadar anlarsan o da muhtemelen o kadar anlayacak rusçası yoksa
fikrinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum.
Güncellemeden sonra, yapılandırılan tüm izinler, ayarlar vs sıfırlanır. Gerekirse, güncellemeyi yüklemeden önce bir yedekleme yapabilirsiniz.

-mi 8 lite ve redmi 6 pro desteklenen cihazlar arasına eklendi.
-güncellemeden sonra tüm ayarlarınız ve izinler sıfırlanabilir. güncellemeden önce yedek almayı unutmayın.
-redmi note 3 pro se resmi olarak yayınlanmadığı için bu hafta eklenemedi.
-redmi 6 pro , android 9 kapalı test aşamasında olduğu için bu hafta yayınlanmadı.

translate çevirisini kopyala yapıştır yapıp kolaya kaçmak yerine, bir site yöneticisi açısından düzenlemek, anlamlandırmak ve yorum eklemek çok ta zor olmamalı diye düşünüyorum. teşekkürler.

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
fikrinize saygı duyuyorum ama katılmıyorum.

-mi 8 lite ve redmi 6 pro desteklenen cihazlar arasına eklendi.
-güncellemeden sonra tüm ayarlarınız ve izinler sıfırlanabilir. güncellemeden önce yedek almayı unutmayın.
-redmi note 3 pro se resmi olarak yayınlanmadığı için bu hafta eklenemedi.
-redmi 6 pro , android 9 kapalı test aşamasında olduğu için bu hafta yayınlanmadı.

translate çevirisini kopyala yapıştır yapıp kolaya kaçmak yerine, bir site yöneticisi açısından düzenlemek, anlamlandırmak ve yorum eklemek çok ta zor olmamalı diye düşünüyorum. teşekkürler.
bu adamın takip ettiği çok konu var üstelik suan rom felan da yapıyor çeviriden anlamayan varsa kendince kelimeleri düzenler diye düşünüyorum

Üst Alt