Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Evet 8.1 Eu dan daha önce geçenler oldu. Bir sıkıntı olmadı. Siz yine de Antirollback kontrolünüzü yapın. Forumda mevcut
Hocam bu romun mi Max helyum olanı varmı bilginiz varmi. Sitede tek link var

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Hocam bu romun mi Max helyum olanı varmı bilginiz varmi. Sitede tek link var
Yayınlanan Rom mı Max versiyonlarına Uygundur diye düşünüyorum. Benim telefon Mi5 prime. Mi 5 rom kullanıyorum. İsim sadece depolama alanı ile ilgili. İşlemci ve donanımlar aynı

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Yayınlanan Rom mı Max versiyonlarına Uygundur diye düşünüyorum. Benim telefon Mi5 prime. Mi 5 rom kullanıyorum. İsim sadece depolama alanı ile ilgili. İşlemci ve donanımlar aynı
Twrp den romun flash ladigimda kurulumu tamamlanıyor ve reboot ettiğimde mi yazısından ileri gitmiyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Twrp den romun flash ladigimda kurulumu tamamlanıyor ve reboot ettiğimde mi yazısından ileri gitmiyor
İlk açılış biraz uzun sürebilir. Baska bir romun üzerine mı kurulum yaptınız Wipe yaptınız mı ?

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Wipe yaptım hatta telefonu tamamen sifirladim sadece kafamdaki su var ben robot istemediğinden romun içerisindeki root u silerek flash liyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Wipe yaptım hatta telefonu tamamen sifirladim sadece kafamdaki su var ben robot istemediğinden romun içerisindeki root u silerek flash liyorum. Birde greeshan kullandınız mı bu tonla kıyaslama nizi istesem.Ben çok aşırı rom değiştirmeye başladım.Kullanmadigim bu kaldı gibi

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Wipe yaptım hatta telefonu tamamen sifirladim sadece kafamdaki su var ben robot istemediğinden romun içerisindeki root u silerek flash liyorum
Rootu kaldırmadan deneyin. Yüklendikten hemen sonra TWRP den dosyasını flashlayarak rootu kaldibilirsiniz. Greeshan Mi5 cihazima uygun olmadığı için karşılaştırma yapamam

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Rootu kaldırmadan deneyin. Yüklendikten hemen sonra TWRP den dosyasını flashlayarak rootu kaldibilirsiniz. Greeshan Mi5 cihazima uygun olmadığı için karşılaştırma yapamam
Mahisk denedim ama olmadı.Telfonu başlattıktan sonra tekrar twrp girerek mi yoksa romun flaash kaldıktan sonra mahisk dosyasını flaash lamak olurmu

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Mahisk denedim ama olmadı.Telfonu başlattıktan sonra tekrar twrp girerek mi yoksa romun flaash kaldıktan sonra mahisk dosyasını flaash lamak olurmu
Romu flashlayin kurulumu tamamlasin telefon açıldıktan sonra tekrar TWRP ye dönüp verdiğim dosyayı flashlayin

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Romu flashlayin kurulumu tamamlasin telefon açıldıktan sonra tekrar TWRP ye dönüp verdiğim dosyayı flashlayin
Tamam ben telefonu başlatmadan romun flaash kaldıktan sonra twrp de iken mahisk kaldırmak istediğimden kaldiramadim o zaman

Tamam ben telefonu başlatmadan romun flaash kaldıktan sonra twrp de iken mahisk kaldırmak istediğimden kaldiramadim o zaman
Bu romun eu. Tonla kıyaslama için istesem

KaizenTR

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Meslek
.
Konular
37
toplam 3 link var hocam
MiRooM sistesi ve indirme linkleri
Orjinal site:

Gdrive ve source hızlıdır

ClassiCTR ustam Mi Room da da Pro daki gibi Root dosyadan nasıl sileriz. Yolunu bulamadım
Yani suat hocanın M pro için yazdığı gibi demek istiyorum.
"-Rootsuz kullanmak isteyenler...Rom zipinin içerisinden META-INF/com/mp dizinindeki miui_pro_root klasörünü silmesi gerekiyor..." gibi

Üst Alt