Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Tabir böyle olduğu için yazıyorum üstüne alınma ama "deli gibi" her yere neden bu soruyu sorup duruyorsun ?

Alttaki konuda cevap verilmiş zaten ?

Rom - MiuiPro_8.10.11 Beta
serdar48 arkadasım ilginiz için tesekkür ederim ama biraz önce sorduğum yer mi miui Pro rom linki ve orda mi max hidrojen ve mi max 652 helyum romu var.Burası mi ROMM ve burda indirme sitesine bağlandığında tek rom görüyorsun.Bende sorun yaşamamak için sordum .İstesen sende bi linkleri aç bak

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Mi ROOM mi max için tek rommu. 32 veya 64 için tek rommu var burdaki romu indirsek mi max 64 için uygunmumudur.YArdımcı olabilirimisiniz
Aynı olduğunu düşünüyorum. Farklı olsa ayrı bir link eklerdi. Öreneğin benim telefonum Mi5 prime 64 gb, Mi5 32 gb ile aynı Rom kurulabiliyor. Cihazlar aynı sadece isimleri farklı

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
İletirim hocam ama kendi test kullanıcıları ile karşılaştırma yapıyor eğer böyle bir geri dönüş yapılmamışsa ciddiye alınmıyor. Cemxcem ve w00t hocalarımız da var mıdır böyle bir sıkıntı?
Aynı sıkıntı bende de var hatta okurken aha dedim yalnız değilmişim.

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Sonunda eklediler 5splusa

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
Mi8 için gelmemiş güncelleme

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Mi8 için gelmemiş güncelleme

MI8 için Firmware ekibimizden en son yamalarla MIUI 8.8.31'e göre yeniden oluşturuldu. . Android 9 ürün yazılımı geliştirilme aşamasındadır. Kesin yayın tarihleri bilinmiyor

Cemxcem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cem
Cihazım
Xiomi mi 8
Konular
6
MI8 için Firmware ekibimizden en son yamalarla MIUI 8.8.31'e göre yeniden oluşturuldu. . Android 9 ürün yazılımı geliştirilme aşamasındadır. Kesin yayın tarihleri bilinmiyor
Teşekkür ederim hocam, indireyim ozmn yamalar var sanırım içinde

w00t

Gusto XIII
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Temiz kurulum öneriyorum
Her seferinde fastboot ile flash all seçeneğini seçerek tüm telefon içeriğini silip üzerine rom yüklüyorum. Daha temizi olamaz sanırım Ben çok sorun etmedim bu durumu. Stabildeydim Çentikteki bildirim noktası için tekrar haftalığa döneceğim akşam. MiRoom u diğer dev. Romlardan ayıran ve tek sevdiğim yanı. Ekran dpi olayını mi8 göre ayarlıyorlar. Yazı tipi ve boyutu çok hoş geliyor göze. Sırf bunun için kullanıyorum diyebilirim. Diğer romlardan dpi ayarlarını değiştirerek böyle bir şey oluyorsa da bilmiyorum

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Her seferinde fastboot ile flash all seçeneğini seçerek tüm telefon içeriğini silip üzerine rom yüklüyorum. Daha temizi olamaz sanırım Ben çok sorun etmedim bu durumu. Stabildeydim Çentikteki bildirim noktası için tekrar haftalığa döneceğim akşam. MiRoom u diğer dev. Romlardan ayıran ve tek sevdiğim yanı. Ekran dpi olayını mi8 göre ayarlıyorlar. Yazı tipi ve boyutu çok hoş geliyor göze. Sırf bunun için kullanıyorum diyebilirim. Diğer romlardan dpi ayarlarını değiştirerek böyle bir şey oluyorsa da bilmiyorum
Haklısınız hocam, benim de elimden gelen birşey yok. Geliştiriciye sorduğumda kendi testçilerinden böyle bir geri dönüş almadığını söylüyor. Ben olayı tam anlayamadım kusura bakmayın. uzun süre beklemede kaldıktan sonra telefon açılmıyor mu ki yeniden başlatıyorsunuz?

Üst Alt