Rom Mi ROOM 9.9.6 MIUI 10 FINAL Yayınlandı[Ota Desteği Eklendi]

ahmtcn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
13
Son sürümü bir saatte olsa deneme fırsatım oldu bir çok uygulama açılmıyor Google kamera çalışmıyor. Android 8 de istediğin sürümü flashlayarak geçebiliyorken Android 9 dan 8 e düşmek için romu silerek dönüş yapabildim ben çok tavsiye etmiyorum son sürümü mi6 için

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Son sürümü bir saatte olsa deneme fırsatım oldu bir çok uygulama açılmıyor Google kamera çalışmıyor. Android 8 de istediğin sürümü flashlayarak geçebiliyorken Android 9 dan 8 e düşmek için romu silerek dönüş yapabildim ben çok tavsiye etmiyorum son sürümü mi6 için
Mi room stabili deneyin

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-04-30-09-13-17-792_com.sec.android.app.sbrowser.png
    Screenshot_2019-04-30-09-13-17-792_com.sec.android.app.sbrowser.png
    214,8 KB · Görüntüleme: 65

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
Eu rom mu mi rommu 8 lite kullanıyorumda hocam sade ve basit olsun yeter sırf bu yüzden globali sildim doldurmus google servislerini kendi uygulamalarını stabillik sadelik pil açısından hangisinin kararlısını önerirsin

Cemented

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Timuçin
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
17
Eu rom mu mi rommu 8 lite kullanıyorumda hocam sade ve basit olsun yeter sırf bu yüzden globali sildim doldurmus google servislerini kendi uygulamalarını stabillik sadelik pil açısından hangisinin kararlısını önerirsin
MiRoom ve Eu rom ikisinde kullandım. İkiside beğendiğim sade ve sorunsuz rom.
Bildirimlerde hiç problem yaşamak istemiyorum diyorsanız eu romu tavsiye ederim. Batarya performansı daha iyi olsun derseniz MiRoom'u tavsiye ederim.

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
9.4.11 Sürümünü kullanıyorum. Sürüm yükseltmeye çalışıyorum flashlıyorum telefon açılıyor ama Mi hesabı ile giriş yap diyor şifremi yazıyorum kapanıyor saniyesinde geri geliyor başka işlem yapamıyorum o yüzden 9.4.11 sürümün de kaldım. Yardım ederseniz sevinirim diğer türlü rom değiştirecek gibiyim

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
9.4.11 Sürümünü kullanıyorum. Sürüm yükseltmeye çalışıyorum flashlıyorum telefon açılıyor ama Mi hesabı ile giriş yap diyor şifremi yazıyorum kapanıyor saniyesinde geri geliyor başka işlem yapamıyorum o yüzden 9.4.11 sürümün de kaldım. Yardım ederseniz sevinirim diğer türlü rom değiştirecek gibiyim
Wipe yapmadan direk yeni Romu yüklemeyi deneyin hocam. Veya 4 wipe(dalvik,cache,system,vendor) yapın ama verileri simeyin

sinnkrkmz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Lg G3
Konular
1
Direk kurdum aynı sorun dalvik cache wipe yaptım kırmızı yazılar çıktı başarısız diye. System ve Vendoru da wipe yapalım bakalım umarım olur.

Edit: Hocam hiç bir şekilde wipe olmuyor hata veriyor.

Edit 2: Sorun çözüldü! Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar Data Wipe basıp Yes işlemini yapmaları lazım. Bütün veriler silindi ama biraz daha yumuşak bir sürüm olmuş hoşuma gitti.

Son düzenleme:

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
MiRoom ve Eu rom ikisinde kullandım. İkiside beğendiğim sade ve sorunsuz rom.
Bildirimlerde hiç problem yaşamak istemiyorum diyorsanız eu romu tavsiye ederim. Batarya performansı daha iyi olsun derseniz MiRoom'u tavsiye ederim.
eu stabil mi eu betamı peki

Panarogga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
mi 8 se
Konular
1
arkadaşlar bu romu nasıl kurucaz telefona mi 8 se kullanıcısıyım