Soru Mi Room 9.12.12 Beta Akıllı Ağ

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,
Bugün mi 8 cihazıma mi room 9.12.12 beta sürümünü format data ve 4 wipe ile kurdum hiçbir sorun yoktu ama akıllı ağ modunu aktif edince telefon açılmıyor twrp atıyor otomatik olarak bu döngü böyle devam ediyor bu sorunla masik romda da karşılaşmıştım sizde de böyle bir sorun var mı ?

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Bir tek ben custom rom kullanamıyorum sanırım. Kurduktan bir kaç gün sonra yada aynı gün data partition çöküyor cihazımda tekrar kurmak zorunda kalıyorum yada global roma dönüyorum. Cihazım Mi 8

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Bir tek ben custom rom kullanamıyorum sanırım. Kurduktan bir kaç gün sonra yada aynı gün data partition çöküyor cihazımda tekrar kurmak zorunda kalıyorum yada global roma dönüyorum. Cihazım Mi 8
O konuda hiç bir fikrim yok hocam. Bana Sekko hocam yardımcı olmuştu. Dilerseniz ben nasıl yüklediğimi yazayım.
1. Format data --- reboot recovery.
2. Wipe --- system, data, dalvik, cache.
3. İnstall rom + kullanıyorsanız magisk.
4. Reboot system.

Oyla:

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
O konuda hiç bir fikrim yok hocam. Bana Sekko hocam yardımcı olmuştu. Dilerseniz ben nasıl yüklediğimi yazayım.
1. Format data --- reboot recovery.
2. Wipe --- system, data, dalvik, cache.
3. İnstall rom + kullanıyorsanız magisk.
4. Reboot system.
Bu şekilde yapıyorum normalde ama bazı cihazlarda oluyor benim yaşadığım sorun. Sürekli tüm uygulamalardan durduruldu hatası alıyorsunuz bir anda cihazı yeniden başlatınca bakıyorsunuz ki data gitmiş.

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Bu şekilde yapıyorum normalde ama bazı cihazlarda oluyor benim yaşadığım sorun. Sürekli tüm uygulamalardan durduruldu hatası alıyorsunuz bir anda cihazı yeniden başlatınca bakıyorsunuz ki data gitmiş.
Magisk kullanıyor musunuz hocam?

Oyla:

sunqfu

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sunqfu
Cihazım
Mi 8
Konular
11
Magisk kullanıyor musunuz hocam?
sadece yüklü bırakıyorum modul falan kurmuyorum. işin kötü tarafı kullandığım bilgisayarda usb 2.0 desteği yok fastboot komutları çalışmıyor. Telefon çökünce yana yana pc arıyorum.

Oyla:

oguz494

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Ekonomist
Konular
36
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,
Bugün mi 8 cihazıma mi room 9.12.12 beta sürümünü format data ve 4 wipe ile kurdum hiçbir sorun yoktu ama akıllı ağ modunu aktif edince telefon açılmıyor twrp atıyor otomatik olarak bu döngü böyle devam ediyor bu sorunla masik romda da karşılaşmıştım sizde de böyle bir sorun var mı ?
Bahsettiğiniz sorunu yaşamadım

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
sadece yüklü bırakıyorum modul falan kurmuyorum. işin kötü tarafı kullandığım bilgisayarda usb 2.0 desteği yok fastboot komutları çalışmıyor. Telefon çökünce yana yana pc arıyorum.
Buraya kadar aynı şekilde kurulum yapıp kullanıyoruz hocam. İlaveten söylemem gereken birşey varsa o da twrp sürümüm. 3.3.1 - 2 kullanıyorum. Kullandığınız twrp android Q uyumluysa arada fark yoktur. Ozaman bu durum beni aşar. Uzman bir kullanıcı ile temasa geçmenizi öneririm. Ayrıca mutlaka kendinize usb 3.0 usb otg bellek temin edin. Böylece pc ye bağımlılığınız ortadan kalkmış olur

Oyla:

hako06

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
hakan
Cihazım
mi5
Konular
0
Konuyu görmüşken yazayım akıllı ağ da sorun yaşamamak için telefon wifi ye bağlı değilken akıllı ağı açın kullandığınız hat hangisi ise onu seçin iki hatta açık olmasın sonrasında istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çökme olmaz.

Oyla:
Üst Alt