Soru Mi Room 9.12.12 Beta Akıllı Ağ

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Herkese iyi akşamlar arkadaşlar,
Bugün mi 8 cihazıma mi room 9.12.12 beta sürümünü format data ve 4 wipe ile kurdum hiçbir sorun yoktu ama akıllı ağ modunu aktif edince telefon açılmıyor twrp atıyor otomatik olarak bu döngü böyle devam ediyor bu sorunla masik romda da karşılaşmıştım sizde de böyle bir sorun var mı ?

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Benim cihaz da mi 8 lakin böyle bir sorunla karşılaşmadım hocam. Dediğiniz 2 romu da kullandım ve bu özelliğide sorunsuz kullandım. Şuan miui pro son sürümdeyim yine kullanıyorum.

Oyla:

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Benim cihaz da mi 8 lakin böyle bir sorunla karşılaşmadım hocam. Dediğiniz 2 romu da kullandım ve bu özelliğide sorunsuz kullandım. Şuan miui pro son sürümdeyim yine kullanıyorum.
Benim iki romdada karşıma çıktı hocam. Forumda da bunun hakkında konu açmışlar genel bir sorun galiba. Miroomu tekrar 4 wipe yaparak kurdum akıllı ağ özelliğini açmadım bir sorun yok şu anda böyle kullanmaya devam edicem. Bu arada hocam miroom masik miuipro arasından en beğendiğiniz rom hangisi hangisinin ekran süresi daha fazla sizin kullanımınıza göre ?

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Benim iki romdada karşıma çıktı hocam. Forumda da bunun hakkında konu açmışlar genel bir sorun galiba. Miroomu tekrar 4 wipe yaparak kurdum akıllı ağ özelliğini açmadım bir sorun yok şu anda böyle kullanmaya devam edicem
Demek ki bu sürümden bir önceki sürümde başlayan bir sorun bu.

Oyla:

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
Demek ki bu sürümden bir önceki sürümde başlayan bir sorun bu.
Onu bilmiyorum hocam miroomu çok önceden kullanmıştım o zaman böyle bir sorun yoktu masik 8 sürümünde karşılaştım ilk olarak bu hata yüzünden revosa geçtim bugünde tekrar miroom kurdum bu hatayla karşılaştım

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Benim iki romdada karşıma çıktı hocam. Forumda da bunun hakkında konu açmışlar genel bir sorun galiba. Miroomu tekrar 4 wipe yaparak kurdum akıllı ağ özelliğini açmadım bir sorun yok şu anda böyle kullanmaya devam edicem. Bu arada hocam miroom masik miuipro arasından en beğendiğiniz rom hangisi hangisinin ekran süresi daha fazla sizin kullanımınıza göre ?
miuipro en yi özelleştirme miroom ise en iyi batraya

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Bu arada hocam miroom masik miuipro arasından en beğendiğiniz rom hangisi hangisinin ekran süresi daha fazla sizin kullanımınıza göre ?

3 ü arasında tercih yaparsam açık ara pro derim hocam. Miui ms den sonra inanılmaz bir şekilde en uzun süre, değiştirmeden kullandığım rom. Para verdiğim için değil çünkü aylık 9 tl ciddi bir rakam değil. Ekran süremi de paylaşayım.
Not: pro da şarj 80 e kadar hızlı düşüyor sonra normale dönüyor. Buna rağmen totalde ekran süresi çokta değişmiyor.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-12-17-05-55-11-221_com.xiaomi.misettings.jpg
    Screenshot_2019-12-17-05-55-11-221_com.xiaomi.misettings.jpg
    249,7 KB · Görüntüleme: 51
  • Screenshot_2019-12-17-05-55-23-587_com.xiaomi.misettings.jpg
    Screenshot_2019-12-17-05-55-23-587_com.xiaomi.misettings.jpg
    255,7 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Oyla:

adeptseo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Semih
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
28
3 ü arasında tercih yaparsam açık ara pro derim hocam. Miui ms den sonra inanılmaz bir şekilde en uzun süre, değiştirmeden kullandığım rom. Para verdiğim için değil çünkü aylık 9 tl ciddi bir rakam değil. Ekran süremi de paylaşayım.
Not: pro da şarj 80 e kadar hızlı düşüyor sonra normale dönüyor. Buna rağmen totalde ekran süresi çokta değişmiyor.
Teşekkürler hocam yorumunuz için daha hiç proyu kurmadım telefonuma kurmadığım bir tek o rom kaldı galiba miui olanlar arasından umarım bir gün onu kurarım ve denerim :)

Oyla:

IPersonality

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Kaan N1
Konular
3
Teşekkürler hocam yorumunuz için daha hiç proyu kurmadım telefonuma kurmadığım bir tek o rom kaldı galiba miui olanlar arasından umarım bir gün onu kurarım ve denerim :)
En kısa zamanda kurmanız temennisiyle hocam :)

Oyla:
Üst Alt