Yardım MI Robot Vacum Pro Mop Süpürge Wifi ve Reset Sorunu

Suat111

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYSUN
Cihazım
Mi Robot Vacum
Konular
1
MI Robot Vacum Supurgeme bugün yeni bir güncelleme uyarısı geldi malesef guncelemeyi tamamlayamadı ve süpürge offline oldu. Su an wi-fi reset yapmaya çalıştığımda hiç bir sesli komut uyarısi gelmiyor ve wi-fi bağlantısı gerçekleşmiyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim ondada aynı hiç bir sesli uyarı yok ve çalışmıyor. Dock da şarj olurken eskiden sesli uyarı gelirdi oda yok. Su an yapabildiğim tek şey açıp kapamak. COZUM ICIN FIKRI OLAN VAR MI.

Didibooo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Didem
Cihazım
Viomi v3
Konular
0
Bende naparsam yapiyim baglanti zman asimina ugradi diyo cildircam

Oyla:

Nazlıalp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naz
Cihazım
Vacuum mop pro
Konular
0
MI Robot Vacum Supurgeme bugün yeni bir güncelleme uyarısı geldi malesef guncelemeyi tamamlayamadı ve süpürge offline oldu. Su an wi-fi reset yapmaya çalıştığımda hiç bir sesli komut uyarısi gelmiyor ve wi-fi bağlantısı gerçekleşmiyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim ondada aynı hiç bir sesli uyarı yok ve çalışmıyor. Dock da şarj olurken eskiden sesli uyarı gelirdi oda yok. Su an yapabildiğim tek şey açıp kapamak. COZUM ICIN FIKRI OLAN VAR MI.
Ya merhaba baya uzun zaman olmuş ama aynı sıkıntıyı yaşıyorum sesli komutlar gitti fabrika ayarlarına dönmüyor planlanmış temizlem yapamıyorum yüklenemedi dio neden oluo acaba yartımcı olur musunz lütfen

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Ya merhaba baya uzun zaman olmuş ama aynı sıkıntıyı yaşıyorum sesli komutlar gitti fabrika ayarlarına dönmüyor planlanmış temizlem yapamıyorum yüklenemedi dio neden oluo acaba yartımcı olur musunz lütfen

Merhaba cihazınızı sıfırlayıp tekrar kurulum yapınız.
Sıfırlamak için yapılması gereken işlemler. Robot süpürgeniz üzerinde bulunan Home tuşuna ''ev işareti olan'' 15 saniye kadar basılı tutun robot süpürgeniz fabrika ayarları geri yüklenecek sesli komutunu söyleyecek.
Sesli komut biter bitmez elinizi çekip tekrar bastırın yaklaşık 10 saniye sonra ikinci bir sesli komut duyacaksınız eliniz basılı tutun üçüncü sesli komutu duyduğunuzda elinizi çekin, robot süpürgeniz kapanıp açılacak, Mi home uygulamasından tekrar kurulum yapıp Haritayı anımsa ve köşeleri süpür seçenekleri açık olarak evinizin haritasını çıkartıp kullanabilirsiniz.

Oyla:

Nazlıalp

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naz
Cihazım
Vacuum mop pro
Konular
0
Merhaba cihazınızı sıfırlayıp tekrar kurulum yapınız.
Sıfırlamak için yapılması gereken işlemler. Robot süpürgeniz üzerinde bulunan Home tuşuna ''ev işareti olan'' 15 saniye kadar basılı tutun robot süpürgeniz fabrika ayarları geri yüklenecek sesli komutunu söyleyecek.
Sesli komut biter bitmez elinizi çekip tekrar bastırın yaklaşık 10 saniye sonra ikinci bir sesli komut duyacaksınız eliniz basılı tutun üçüncü sesli komutu duyduğunuzda elinizi çekin, robot süpürgeniz kapanıp açılacak, Mi home uygulamasından tekrar kurulum yapıp Haritayı anımsa ve köşeleri süpür seçenekleri açık olarak evinizin haritasını çıkartıp kullanabilirsiniz.
O tuş çalışıyor ancak ne kadar basarsam basayım home tuşuna o sesli komut gelmiyor fabrika ayarlarına dönmüo ancak geçen gün farkında olmadan fabrika ayarlarına döndü mü bilmiyorum kayıtlı harita silinmiş yeniden kenarlı süpürdüm harita çıkardım o planlanmış temizlik modu da artık çalışıyor düzelmiş gibi ancak tek sıkıntı halen sesli komutlar yok “şarj ediliyor””temizlik bitti “ nys o tarz şeyler başta vardı şuan yok

Oyla:

Dilarazc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Dilara
Cihazım
Viomi v2 pro
Konular
0
Merhaba aynı şekilde güncelleme geldi ve tamamlayamadı offline oldu şuan ışıkları yanıp sönüyor ve internete bağlanmıyor haliyle uygulamada gözükmüyor çevrimdışı görünüyor ne yapacağım lütfen yardım eder misiniz ?

Oyla:

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
Mi robot süpürgeleri wifi yada ofline gözüküp yada logoda kalması yazılımsal problemdir.cozumude hem basit hem zor bir işlemdir.bu cihazlara USB üzerinden yazılım yüklemek çok zahmetli onun yerine üzerindeki nand Chip yenileyip programlamak daha basit problemini cozemeyen varsa bana ulaşsın yardımcı olurum

Oyla:

AKINLASINN

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AKIN
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
7
Burada bahsedilen 2 farklı güncelememi acaba? Mi home güncellemesi ve süpürgenin kendi güncellemesi mi? Güncelleme yarım kaldı denirken hangi güncelleme yarım kaldı onu tam anlamadım. 1 haftadır sorunsuz kullanıyoruz aleti, şimdi bir korku gelmedi değil burayı okuyunca.

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Burada bahsedilen 2 farklı güncelememi acaba? Mi home güncellemesi ve süpürgenin kendi güncellemesi mi? Güncelleme yarım kaldı denirken hangi güncelleme yarım kaldı onu tam anlamadım. 1 haftadır sorunsuz kullanıyoruz aleti, şimdi bir korku gelmedi değil burayı okuyunca.
Mi home güncellemesi Play store üzerinden yapılır ve robot süpürgeye herhangi bir zarar vermez, cihazın yazılım güncellemesinden bahsedliliyor..

Oyla:

Burhanali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi not 5
Konular
2
Hayırlı sabahlar usta benim robot sürekli manyetik alan saptandı diye çalışmıyor fabrika ayarlarına geri dönmüyor

Oyla:

Burhanali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi not 5
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt