Yardım MI Robot Vacum Pro Mop Süpürge Wifi ve Reset Sorunu

Suat111

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYSUN
Cihazım
Mi Robot Vacum
Konular
1
MI Robot Vacum Supurgeme bugün yeni bir güncelleme uyarısı geldi malesef guncelemeyi tamamlayamadı ve süpürge offline oldu. Su an wi-fi reset yapmaya çalıştığımda hiç bir sesli komut uyarısi gelmiyor ve wi-fi bağlantısı gerçekleşmiyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim ondada aynı hiç bir sesli uyarı yok ve çalışmıyor. Dock da şarj olurken eskiden sesli uyarı gelirdi oda yok. Su an yapabildiğim tek şey açıp kapamak. COZUM ICIN FIKRI OLAN VAR MI.

ogigiller

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Aynı konudan müzdaribiz. Dün güncelleme aldı ve sanırım tamamlayamadı. Sadece dediginiz gibi acma kapatma vs yapabiliyorum sesi de cikmiyor. İnternetten çözüm arıyorum fakat bulamadım. Aldığım firma ile görüştüm kargolucam onlar güncelleme felan atacakmis bakacaklar. Ama bu kadar zor olmamalı en ufak bi guncellemedi boyle bi sıkıntıda sürekli kargo ile mi uğraşacağız cihaz resmen kilitlendi

Oyla:

Suat111

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYSUN
Cihazım
Mi Robot Vacum
Konular
1
Aynı konudan müzdaribiz. Dün güncelleme aldı ve sanırım tamamlayamadı. Sadece dediginiz gibi acma kapatma vs yapabiliyorum sesi de cikmiyor. İnternetten çözüm arıyorum fakat bulamadım. Aldığım firma ile görüştüm kargolucam onlar güncelleme felan atacakmis bakacaklar. Ama bu kadar zor olmamalı en ufak bi guncellemedi boyle bi sıkıntıda sürekli kargo ile mi uğraşacağız cihaz resmen kilitlendi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet maalesef bende bugün kargoya veriyorum teknik servise evofone yazıyor internet sitesinde siz nereye gonderceksiniz

Oyla:

ogigiller

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
NF bilisimden almıştım onlar ile görüştüm bayramdan önce yetistirebilirlerse tekrar gulonderecekler

Oyla:

Kutluk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
M.emin
Cihazım
Mi robot vacum
Konular
0
Merhaba foruma yeni üye oldum vacum mop pro yu bende yeni 10 gün önce aldim bende ayni cihazla ilgili sizlerden yardim almak icin yeni konu acmadan buraya yazmak istedim.Benim sorunum su sekilde cihaz haritalama yapiyor kullanıyorum ancak bazen komutla calistirdigimda sarj yerinden cikip komut verilen odaya giderken biranda kendini ve sarj dockunu yanlis odada görmeye basliyor ve komut verilen odaya gidemiyor.sonrasinda tekrar elimle sarja gotursemde kendini farkli bir odada şarjda olarak algiliyor alan yöneticisinden sarj dockunu tasima imkanida yok haritayi silip tekrar haritalandiriyorum bu konuda ne yalabilirim. Basina gelen varmi sebebi nedir yardimci olabilirmisiniz.birden fazla harita ekleme varsa onu nasil yapabilirim onuda bulamadim

Oyla:

Suat111

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYSUN
Cihazım
Mi Robot Vacum
Konular
1
Merhaba foruma yeni üye oldum vacum mop pro yu bende yeni 10 gün önce aldim bende ayni cihazla ilgili sizlerden yardim almak icin yeni konu acmadan buraya yazmak istedim.Benim sorunum su sekilde cihaz haritalama yapiyor kullanıyorum ancak bazen komutla calistirdigimda sarj yerinden cikip komut verilen odaya giderken biranda kendini ve sarj dockunu yanlis odada görmeye basliyor ve komut verilen odaya gidemiyor.sonrasinda tekrar elimle sarja gotursemde kendini farkli bir odada şarjda olarak algiliyor alan yöneticisinden sarj dockunu tasima imkanida yok haritayi silip tekrar haritalandiriyorum bu konuda ne yalabilirim. Basina gelen varmi sebebi nedir yardimci olabilirmisiniz.birden fazla harita ekleme varsa onu nasil yapabilirim onuda bulamadim
Öncelikle şarj olduğu yerde yansıtıcı yüzeyler var mi kontrol edin yurt dışındaki forumlarda sebeplerden birinin bu olsugu yazıyor. 2. mop ve süpürge ozelligindeyken bende bu sorunu yaşıyorsum o yüzden odaları tek tek mop yaptırın. 3. normal başladığı zaman doğru odaya gidiyorsa dock yanlış yerde olsa bile işi bittiğinde kendisi bulacak docku ve normala dönecek. Eğer evi tekrar haritalamak ısıtıyorsanız kısa yolu şu kenarları supur özelliğini secin daha hızlı hatırlayacak daha az beklersiniz. Ama bahsettiğiniz sorun bence yazılım ile ilgili güncelleme gerek ama dikkatli olsun bizim başımıza gelen sizin başıniza gelmesi anakart değişmeden çözüm bulamıyor servisler

Oyla:

Kutluk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
M.emin
Cihazım
Mi robot vacum
Konular
0
Bende suan bi güncelleme gözükmüyor insallah benim basimada gelmez ayni durum.Kendini sarjdayken yanlis odada zannettigi icin maalesef komut verdiğim odaya gidemiyor.haritalamada dediginiz gibi kenarlari supurden faydalaniyorum cevabiniz icin tesekkurler

Oyla:

Emrahunal

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Huawei p 30
Konular
1
MI Robot Vacum Supurgeme bugün yeni bir güncelleme uyarısı geldi malesef guncelemeyi tamamlayamadı ve süpürge offline oldu. Su an wi-fi reset yapmaya çalıştığımda hiç bir sesli komut uyarısi gelmiyor ve wi-fi bağlantısı gerçekleşmiyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim ondada aynı hiç bir sesli uyarı yok ve çalışmıyor. Dock da şarj olurken eskiden sesli uyarı gelirdi oda yok. Su an yapabildiğim tek şey açıp kapamak. COZUM ICIN FIKRI OLAN VAR MI.
Aynı durum bızdede mevcut telefonla eslesmiyor çözüm

Oyla:

eyayci

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emel YAYCI
Cihazım
Xiaomi Mi Robot
Konular
0
Bizde ilk yapmaya çalıştık yapamadık interneten baktık bölge olarak çin seçin diyordu öyle seçtik ama olmadı. Ancak bizde cihaz açılırken önerilen ülke singapurdu. Çini silip singapuru seçtiğimizde hemen eşleşme oldu. Yani cihaz açılırken önerilen ülke ne ise onu seçin o zaman eşleşme sağlanıyor.

Oyla:
Üst Alt