Yardım MI Robot Vacum Pro Mop Süpürge Wifi ve Reset Sorunu

Suat111

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
AYSUN
Cihazım
Mi Robot Vacum
Konular
1
MI Robot Vacum Supurgeme bugün yeni bir güncelleme uyarısı geldi malesef guncelemeyi tamamlayamadı ve süpürge offline oldu. Su an wi-fi reset yapmaya çalıştığımda hiç bir sesli komut uyarısi gelmiyor ve wi-fi bağlantısı gerçekleşmiyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim ondada aynı hiç bir sesli uyarı yok ve çalışmıyor. Dock da şarj olurken eskiden sesli uyarı gelirdi oda yok. Su an yapabildiğim tek şey açıp kapamak. COZUM ICIN FIKRI OLAN VAR MI.

itech

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
iPhone13ProMax
Meslek
BilgisayarTekniker
Konular
2
elinde cihaz olmadan sorunu görmeden işlem yapmak yada fikir yürütmek manasız olacaktır elektronik cihaz tamiri varsayımlar ile olmaz malesef yanlış yapılan bir işlem geri dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir garantisi varsa servise vermeniz daha mantıklı yada kendi arayüz programı ile güncellemesi varsa yüklemeye çalışın fazlası son kullanıcıyı aşar cihazı da garanti dışı bırakır umarım açıklayıcı olmuştur .

Oyla:

ilkergoren

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilkergoren
Cihazım
g925f
Konular
0
MI Robot Vacum Supurgeme bugün yeni bir güncelleme uyarısı geldi malesef guncelemeyi tamamlayamadı ve süpürge offline oldu. Su an wi-fi reset yapmaya çalıştığımda hiç bir sesli komut uyarısi gelmiyor ve wi-fi bağlantısı gerçekleşmiyor. Fabrika ayarlarına dönmeyi denedim ondada aynı hiç bir sesli uyarı yok ve çalışmıyor. Dock da şarj olurken eskiden sesli uyarı gelirdi oda yok. Su an yapabildiğim tek şey açıp kapamak. COZUM ICIN FIKRI OLAN VAR MI.
geçmiş olsun cihaz yazılımda yarıda kestiyse nand flash sokulup yeniden programlanması gerek.garantisi varsa servise yollayın ya nand programlarlar yada anakart değişirler.garantiniz yoksa bana yollayabilirsiniz ıkı gun içinde halleder yollarım.

Oyla:

hak44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Xiaomi mop pro
Konular
0
Mi robot süpürgeleri wifi yada ofline gözüküp yada logoda kalması yazılımsal problemdir.cozumude hem basit hem zor bir işlemdir.bu cihazlara USB üzerinden yazılım yüklemek çok zahmetli onun yerine üzerindeki nand Chip yenileyip programlamak daha basit problemini cozemeyen varsa bana ulaşsın yardımcı olurum
Bana yardımcı olur musunuz cihazın tuş ışıkları yanmıyor ayrıca tuşlara bastığımda ya da şarja koyduğumda uyarı sinyali gibi bir ses geliyor hiç açılmıyor cihaz

Oyla:

maakman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Akif
Cihazım
Mop Pro 2+
Konular
0
Bana yardımcı olur musunuz cihazın tuş ışıkları yanmıyor ayrıca tuşlara bastığımda ya da şarja koyduğumda uyarı sinyali gibi bir ses geliyor hiç açılmıyor cihaz
Çözebildiniz mi problemi?
Bende de aynı problem mevcut. Şarjda değilken hiç ışık vs yanmıyor. Şarja takınca 3 kere yanıp sönüyor sonra bir müddet kalıp, sonra ışıkları tekrar kapatıyor.

Oyla:

leventcali

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
levent
Cihazım
mop pro2+
Konular
0
merhaba maakman bende de aynı sorun var. siz çözüm bulabildiniz mi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Çözebildiniz mi problemi?
Bende de aynı problem mevcut. Şarjda değilken hiç ışık vs yanmıyor. Şarja takınca 3 kere yanıp sönüyor sonra bir müddet kalıp, sonra ışıkları tekrar kapatıyor.
bende de aynı sıkıntı oldu
siz çözebildiniz mi

Oyla:
Üst Alt