mi pc suite ve alternatifleri

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6
MIUI9 da kesinlikle Data yedeğini geri yüklediğinizde bu hatayı alıyorsunuz....ancak okuduğum bazı yorumlarda, muhtelif model sahibi MIUI9 Globale güncellemiş arkadaşlar da, temiz kurulum yapmış olmalarına rağmen,bu hatayı aldıklarını yazmışlar....8=)Idea~~wasntme~~
Hadi gel de çık işin içinden...

Benim anlamadığım koskoca MIUI ekibi, XIAOMI ekibi neden bu işe el atıp pc suit'i işe yarar hale getirmek için bir çalışma yapmıyorlar. Bu durumu bu adamlarla irtibat kurabilen arkadaşlar bir gündeme getirseler iyi olur. Teşekkürler iyi forumlar.

Mr.Whestr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Konular
7
Benim anlamadığım koskoca MIUI ekibi, XIAOMI ekibi neden bu işe el atıp pc suit'i işe yarar hale getirmek için bir çalışma yapmıyorlar. Bu durumu bu adamlarla irtibat kurabilen arkadaşlar bir gündeme getirseler iyi olur. Teşekkürler iyi forumlar.
Kesinlikle katılıyorum

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126

mstfclk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa ÇOLA
Cihazım
mi5s
Meslek
Öğretmen
Konular
6

Otomatik hocam burayı daha önce gördüm bilgisayarıma kurdum Emeği geçen herkese teşekkürler ediyorum ne varsa bizde var. fakat konu içerisindede belirttiğim gibi uygulamaların yedeklemesinde yedek alıyormuş gibi yapıyor ama yedek dosyalarının büyüklükleri en baktığımda sıfır bayt görünüyor, yani sadece ismini yazıyor o kadar. Çözemedim problemi.

Üst Alt