Mi note3 Çin romundan yayınlanan global versiyona nasıl çevrilir

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
resmi romları kilit açmadan da yükleyebiliyor xiaomitool.

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
ben 2-3 gündür çıktığından beri kullanıyorum memnun değilim açıkçası; face unlock kullandığım bir özellik değildi ama globalde kaldırmışlar hoş değil olanı kaldırmak. telefonun bölge ayarlarında sadece çin var başka seçenek yok bide bu global sürüm olacak, çeviride eksikler var cevapsız çağrı yerine missed call yazıyor stabil sürüm hesapta, bildirim paneli koyu renkte kalıyor bazen telefonu kapatıp açıncaya kadar da gecmiyor sonra tekrar oluyor bu sorun sanırım miui7 den beri yani 3 yıldır var anasını satayım kırk tane programcı bir haltı beceremediler, çağrı geldi cevap veremedim yukarda yeşil cağrı ikonu kaldı temizlenmiyor yine yeniden başlattık. Anlayacağınız xiaomi.eu vs kullanıyorsanız orda kalın bu sürüm hiçte stabil hiçte global değil. xiaomi yazılımı en iyi beceren çin firmasıydı miui romlarla çıktılar sonra telefon vs ürünler çıkardılar artık çinin gerisini siz hesap edin nasıldır.
Bende globale geçeyim diyordum bu yorumu okuduktan sonra asla vazgeçmem teşekkürler bilgilendirme için

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ticgiahboi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
mi note 3
Konular
6
Bende globale geçeyim diyordum bu yorumu okuduktan sonra asla vazgeçmem teşekkürler bilgilendirme için

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben global yükledim ve hiçte böyle sorun yaşamadım tamamen Türkçe eksik hiçbirşeyi yok

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
dene hocam yukarıda yazdığım sorunlar yoksa ben buradayım umarım diğer arkadaşta burada olur rahat konuştuğu gibi...

ticgiahboi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
mi note 3
Konular
6
Kafan karışmasın kardeşim ben resmi global rom yükledim bende sıkıntı yok herşey Türkçe ve düzgün keyfine bak...

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
bu romu indirip dahili hafızada downloaded_rom klasörü içine atın, Guncelleyici uygulamasına girip sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayın, güncelleme paketini seçin'e tıklayıp indirmiş olduğunuz romu seçip onaylayın. Bu şekilde güncellemez ise telefonun kilidi açik değil ise xiaomi tool uygulaması ile yüklemeyi deneyebilirsiniz forumda arama yapabilirsaniz detaylı anlatımı mevcut. Bu iki seçenek ile yapmazsanız cihazın kilidini açıp twrp veya miflash ile romu yükleyebilirsiniz.
Hocam arkadaşın yerine ben teşekk0r ederim.yardım istemiş önce sen yardım etmişsin çok net ve g0zel bi şekilde de anlatmışsın ama msjın görmemezlikten gelinmiş.ne msjını beğenmiş ne alıntı yapmış.ben böyle durumlara uyuz oluyorum

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
arkadaşlar merhaba geçen hafta xiaomi mi note 3 telefonuma otomatik gelen v9.1.4 sürümünü yükledikten sonra telefondaki face unlockking özelliği ortadan kalktı. aynı telefondan eşimde de var ondaki önceki sürüm face unlockking ayarlar bölgesinde gözüküyor ve düzgün çalışıyor. benim telefonumda ise hiçbir yerde yok. bu konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı sıkıntı bendede var maalesef çözüm nedir bilmiyorum

mezgitli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
xiaomi
Cihazım
mi 5 prime
Konular
1
Miui 9 u yükledim hızından memnunum ancak telefonu kullanırken sıkıntı yok lakin ekranı kapatıp koyuyorum kenara şarj hızlı bir şekilde bitiyor. Yani sürekli kullanımda 4 saat gidiyorsa kullanmayınca da 4 saat gidiyor. Bu durum batarya ile mi alakalı yoksa bir sıkıntı mı var yazılımsal olarak anlayamadım. Miui 9'dan sonra birden başlayan sorun sadece bende mi var? Acemiyim, bir önceki kararlı sürüme nasıl geçerim ve ne yapabilirim bilmiyorum. Saygılarımla...
[doublepost=1515352092,1515351783][/doublepost]
Hocam arkadaşın yerine ben teşekk0r ederim.yardım istemiş önce sen yardım etmişsin çok net ve g0zel bi şekilde de anlatmışsın ama msjın görmemezlikten gelinmiş.ne msjını beğenmiş ne alıntı yapmış.ben böyle durumlara uyuz oluyorum
Bende miui 9.1.1.0 var china stabili indirdim ancak güncelleme doğrulanamıyor uyarısı alıyorum. Bir de downloaded_rom klasörü yok bundan dolayı fark edr mi? Acemi şaomi sahibi olarak yardımlarınızı bekliyorum.

Üst Alt