Soru Mi note3 "9.6.2 Kararlı 470M" güncellemesi

xiaominote3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özel
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
Yeni güncellemeyi alan arkadaşlar, güncelleme ile ilgili bilgi verebilir misiniz ?

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xiaominote3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özel
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
V9.5.4.0 hatalı sürümünü nihayet düzelttiler. V.9.6.2 sürümü gayet stabil ve hızlı. 9.5.4.0 Bataryayı resmen emiyordu. V9.6.2 ile eski batarya tüketim ömrü geri geldi. Ayrıca yukarda belirtilen dil sorunu kesinlikle yok, arama kaydı dahil eskisi gibi herşey Türkçe. Bu sürüm Oreo Güncellemesi ile uyumlu, bilahare MIUI 10 ile birlikte Mi Note 3 uçuşa geçecektir.
9.5.3 e göre nasıl peki? Ben hala güncelleme yapmadım bir sorun olur mu diye.

Oyla:

TEMHOLGEMUN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MEHMET OLGUN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
9.5.3 e göre nasıl peki? Ben hala güncelleme yapmadım bir sorun olur mu diye.

İsterseniz 2 gün kullanıp net cevap vereyim. Yükseltme dün gece 21:00 da geldi. Yaklaşık 15 saatlik deneyimim Batarya konusunda 9.5.3 geri döndü. Az daha bekleyip diğer kullanıcıların da değerlendirmelerini almak daha uygun olacaktır. 5.4.0 faciaydı. Bu şimdilik büyük sorunlar içermiyor.

Oyla:

xiaominote3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özel
Cihazım
Mi note 3
Konular
1
İsterseniz 2 gün kullanıp net cevap vereyim. Yükseltme dün gece 21:00 da geldi. Yaklaşık 15 saatlik deneyimim Batarya konusunda 9.5.3 geri döndü. Az daha bekleyip diğer kullanıcıların da değerlendirmelerini almak daha uygun olacaktır. 5.4.0 faciaydı. Bu şimdilik büyük sorunlar içermiyor.
Evet, haklısınız. Biraz daha beklemek daha iyi sonuç verecek. Yanıtınızı bekliyorum o zaman.

Oyla:

ireMaN

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ireMaN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Güvenlik uygulaması sıkıntılı, işlem yapmaya kalkınca duruyor. Hız +,pil +, iconların boyu büyüdü restart sonrası düzeldi.kamera menüsünde küçük farklar var sanki.

Oyla:

skyseap

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Merhaba, ben parmak izi kullanıyordum fakat hatırlamadığım bir yerden parmak izi dışında pin girmeden aç gibi bir özelliği aktif etmiştim. Yani telefonumda pin ayarlıydı yeniden başladığında filan pin soruyordu ama parmak izi kullandığımda direk açılıyordu ve ekrana çift tıkladığımda ise kilit ekranı açıldıktan sonra sağa kaydırdığımda pin sormadan açılıyordu. Şimdi o ayarı bulamıyorum. Yani özetlemem gerekirse ben parmak izi kullanmak istiyorum ama parmak izi kullanmadığımda da pin sorsun istemiyorum.

Teşekkürler!
[doublepost=1529939491,1529939408][/doublepost]
Merhaba, ben parmak izi kullanıyordum fakat hatırlamadığım bir yerden parmak izi dışında pin girmeden aç gibi bir özelliği aktif etmiştim. Yani telefonumda pin ayarlıydı yeniden başladığında filan pin soruyordu ama parmak izi kullandığımda direk açılıyordu ve ekrana çift tıkladığımda ise kilit ekranı açıldıktan sonra sağa kaydırdığımda pin sormadan açılıyordu. Şimdi o ayarı bulamıyorum. Yani özetlemem gerekirse ben parmak izi kullanmak istiyorum ama parmak izi kullanmadığımda da pin sorsun istemiyorum.

Teşekkürler!
Bu güncelleme ile bu özellik değişti.

Oyla:

xiaominote3

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özel
Cihazım
Mi note 3
Konular
1

Teşekkürler!
[doublepost=1529939491,1529939408][/doublepost]
Bu güncelleme ile bu özellik değişti.
Ayarlarda kilit ekranı & parola kısmında alt alta iki seçenek var:
Parmak izini yönet
Ekran kilidi ayarla
bu ayarlardan olmuyor mu ?
Parmak izini seçmeyip sadece ekran kilidini seçerek ekran kilidini aktifleştirebilirsiniz ya da parmak izini seçip sadece parmak iziyle de giriş yapabilirsiniz.

Oyla:

skyseap

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Ayarlarda kilit ekranı & parola kısmında alt alta iki seçenek var:
Parmak izini yönet
Ekran kilidi ayarla
bu ayarlardan olmuyor mu ?
Parmak izini seçmeyip sadece ekran kilidini seçerek ekran kilidini aktifleştirebilirsiniz ya da parmak izini seçip sadece parmak iziyle de giriş yapabilirsiniz.

Orada sadece parmak izi gibi bir ayar yok. Kilidi devre dışı bırakırsam da bu sefer parmak izi kullanılmıyor.

Oyla:

guapon35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
gürcan
Cihazım
mi6
Konular
0
9.5.3 romunun uzerine face id port etmistim.Acaba bunu kurarsam sıkıntı olurmu?

Oyla:

skyseap

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Fatih
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Sizin pin diye bahsettiğiniz ekran kilidi değil mi ?

Evet, biliyorsunuz ekran kilidini "desen, pin ya da şifre" seçeneklerinden birin seçmeden parmak izini kullanamıyorsunuz. Ben de parmak izini kullanabilmek için en kolayı olan pini seçtim. Ama daha önceki sürümde hatırlamadığım bir yerde karşıma "ekran kilidini pin girmeden aç" gibi bir seçenek geldi ve artık sadece cihaz yeniden başladığında pin giriyordum onun dışından parmak izi ile direk açabiliyor ya da kilit tuşuna basıp sağa kaydırmam yetiyordu. Veya bir bildirim geldiğinde ve ekran uyandığında pin girmeden açılıyordu.

Oyla:
Üst Alt