Yardım Mi Note Pro Xiaomi Yazan Siyah Ekranda kaldı.

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, Banggood.com dan aldığım Note Pro'mun üstünde gelen rom unu salak gibi gittim offical son sürüm rom yükleyim dedim, yükledikten sonra google play ve türkçe dili gitti, bende xiaomi.eu rom yükleyip diye twrp ile uğraşırken bu sefer de telefon komple gitti.

Telefonda %66 larda şarj olduğu halde telefonu açma tuşuna basıyorum siyah ekranda Xiaomi yazısı geliyor ama bekle bekle telefon açılmıyor. Telefonun hafızasına daha önceden "leo_images_6.5.26_20160516.0000.22_5.1_cn_46d12f1686.tar" i recovery yapabilmek için atmıştım, ama bu yedeği bir türlü kuramadım telefona.

Artık telefonun hafızasına da dışarıdan erişemiyorum, anca TWRP 3.0 ile boot edebiliyorum ya da fastbood modunda telefonu başlatabiliyorum.

Bana yol gösterin, ben bu telefonu nasıl düzeltebilirim?

Birde imei sini değiştirebilmem mümkün mü bu telefonun?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Oyla:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Benim sorunum işte Xiaomi nin Flash Tool 'unda refresh yaptığım halde telefon görünmüyor, telefon orjinal. Windows 10 da driver yüklerken imzalamayı da devredışı bıraktım ama flash tool da refresh yapınca görünmüyor bu telefon?

Oyla:

emin tahir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
12
Benim sorunum işte Xiaomi nin Flash Tool 'unda refresh yaptığım halde telefon görünmüyor, telefon orjinal. Windows 10 da driver yüklerken imzalamayı da devredışı bıraktım ama flash tool da refresh yapınca görünmüyor bu telefon?
Telefonun fastboot modunda bağlı olduğuna emin misiniz?

Oyla:

emin tahir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
12
Fastboot modunda iken bilgisayarın aygıt yöneticisinde fotoğrafta olan şekilde "bootloader interface..." vb. bir donanim olması gerekir. orada gözüküyor mu?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Hah bende o gelmiyor işte, Windows 10 Pro 64 Bit bilgisayarın sürücü imzalamasını devre dışı bırakıp yükledim flashtool u ama gene de yok tık yok

Oyla:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Fastboot modunda iken bilgisayarın aygıt yöneticisinde fotoğrafta olan şekilde "bootloader interface..." vb. bir donanim olması gerekir. orada gözüküyor mu?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

O donanım gelmiyor işte bu sorunu nasıl çözebiliriz?

Oyla:

emin tahir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tahir
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
12
Şimdilik ilk problemi çözdük yeniden ilk kurulum yapıldı. Benzer sorun yaşayan arkadaşlar için söylüyorum problem genelde driver problemi oluyor. Hatalı driverlerı ya da kuramadığınız adb ve fastboot driverları ekte verdiğim ADB driver installer programı yardımıyla düzeltebilir yada kurabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• ADBDriverInstaller.rar
    8,9 MB · Görüntüleme: 62
Oyla:

K@TiP

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Katip
Cihazım
Mi Note Pro
Konular
3
Tahir bey sağolsun dün gece ilgilendi telefonu flash tool da göstermeyi başardı ve yazılım yükledik ama yazılım yükleme işlemi bitmesine müteakip telefona hiç görüntü alamıyorum.

Telefonu bilgisayara bağlayıp fastboot modunu açacak şekilde düğmelerine bastığımda bilgisayara aygıt bağlandı sesi geliyor ve aygıt yöneticisinde " Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 " şeklinde cihazı görüyor, ancak telefonda hiç bir görüntü veya titreşim, ses olmuyor. Yani cihaz bir türlü yükleme modundan çıkamadı. Sıfır Mi Note Pro öylece yatıyor evde (: yok mudur buna bir çözüm?

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:
Üst Alt