Çözüldü Mi note pro Qualcomm HS-USB QDLoader 9008 kaldı

• Konbuyu başlatan ozzy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 11
  • Görüntüleme 6K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozzy

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ozan
Cihazım
Mi4 LTE
Konular
3
Elinizden gelecek birşey olsa yapabileceğiniz birşey olsa elbet belirtiyorum. Konuya nasıl girdiğime bir bakmanızı öneririm. Eğer port yenileniyorsa şunu şunu yapın diyecektim zaten. Tamam size anlatayım ben, cihazı sökün bataryayı çıkartıp elektriği boşaltın, edl kablo ile cihazı edl alıp rom atın batatya bağlayın. Açılmazsa box ile edl den çıkarma işlemi yapılmalıdır.

Sizin cebinizdeki parada gözüm varmış gibi konuşuyorsunuz. Herkes tutturmuş gidiyor forumun amacı yardımlaşma diye. Yardımlaşma her alanda var zaten. Size özel konular hazırlıyoruz para mı istiyoruz o konuya girerken? Size özel dosya paylaşımları yapıyoruz para mı istiyoruz? Ne zaman yapamadığınız, ustalık isteyen birşey olunca buraya yazıyorsunuz. O zaman da ücretliyse kalsın diyorsunuz. Şu forumda sevdiğim saydığım insanlar olmasa elimi ayağımı çekip gideceğim zaten. Alın paranız cebinizde kalsın. 30tl ile zengin olmanız dileğiyle.
Bak güzel kardeşim ağrına giden nedir onu anlamadım paralı yardımsa gerek yok saol dedim yada senin anladığın dilinden konuşayım madem sen ver hesap no nu ben sana atayım 60 tl sen zengin ol.
Forumda paylaşım yapmış olabilirsin ben bunlardan faydalanmadım iyikide faydalanmamışım 2 gün sonra ondan da para isterdin.Seni tanımam etmem, forumda yönetici de olabilirsin burada sevdiğim insanlar olmaza elimi ayağımı çekip gideceğim demişsin Şimdi ne bekliyorsun insanların buraya gelip abi dur gitme forum sensiz olmaz vs vs demesini mi?Bana kalırsa kimseyi zorla tutamaz gitmek istersen herkes özgürdür.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Bak güzel kardeşim ağrına giden nedir onu anlamadım paralı yardımsa gerek yok saol dedim yada senin anladığın dilinden konuşayım madem sen ver hesap no nu ben sana atayım 60 tl sen zengin ol.
Forumda paylaşım yapmış olabilirsin ben bunlardan faydalanmadım iyikide faydalanmamışım 2 gün sonra ondan da para isterdin.Seni tanımam etmem, forumda yönetici de olabilirsin burada sevdiğim insanlar olmaza elimi ayağımı çekip gideceğim demişsin Şimdi ne bekliyorsun insanların buraya gelip abi dur gitme forum sensiz olmaz vs vs demesini mi?Bana kalırsa kimseyi zorla tutamaz gitmek istersen herkes özgürdür.

Elinizden gelecek birşey olsa yapabileceğiniz birşey olsa elbet belirtiyorum. Konuya nasıl girdiğime bir bakmanızı öneririm. Eğer port yenileniyorsa şunu şunu yapın diyecektim zaten. Tamam size anlatayım ben, cihazı sökün bataryayı çıkartıp elektriği boşaltın, edl kablo ile cihazı edl alıp rom atın batatya bağlayın. Açılmazsa box ile edl den çıkarma işlemi yapılmalıdır.

Yapmanız gerekeni yukarda belirttim. Ağırıma giden haddinizi bilmemeniz, ben size yardımda bulunmaya çalışırken sizin cebinizdeki parada gözüm varmış gibi konuşmanız ve bunu kendinizi haklı göstermeye çalışarak yapmanız. Birde hesap ver para atıyım da sus diyorsunuz. Merak etmeyin benim kimsenin parasına ihtiyacım yok. Herkes haddini bilsin başka isteğim yok. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt