Soru Mi Note Pro mu Mi5 mi?

berkay7171

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 9T
Konular
9
Merhaba arkadaşlar öncelikle Bayramınız mübarek olsun :)
1 Yılın ardından hala Mi Note Pro alınır mı? Isınma sorunu devam ediyor mu? Ben çok fazla oyun oynayan birisiyim o yüzden ısınma sorunu yüzünden çekiniyorum.
Bir yandan Mi5 dikkatimi çekiyor 128GB Pro modelini düşünüyorum. Ama SD820 4 çekirdek olduğunu fark ettim doğru mu? Mi5'in ekranı 5.2" olduğu için gönlüm Mi Note Pro'ya kayıyor. Büyük telefon istiyorum.

Kullanan arkadaşlar beni bilgilendirebilir mi? Hafızası artırılmayan Note5 almak yerine bunlardan birisini almak istiyorum.

berkay7171

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 9T
Konular
9
Hiç mi yardım edecek yok? :)

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
1 Yılın ardından hala Mi Note Pro alınır mı? Isınma sorunu devam ediyor mu? Ben çok fazla oyun oynayan birisiyim o yüzden ısınma sorunu yüzünden çekiniyorum.
Bir yandan Mi5 dikkatimi çekiyor 128GB Pro modelini düşünüyorum. Ama SD820 4 çekirdek olduğunu fark ettim doğru mu? Mi5'in ekranı 5.2" olduğu için gönlüm Mi Note Pro'ya kayıyor. Büyük telefon istiyorum.

Kullanan arkadaşlar beni bilgilendirebilir mi? Hafızası artırılmayan Note5 almak yerine bunlardan birisini almak istiyorum.

Note pro kullanıyorum. telefonda öyle abartılacak bir ısınma yok. Mi5 işlemci yönünden ve grafik yönünden daha üstün. ses için kullanacaksan note pro al, ha sağlamlıkta yönünden de mi5 den iyidir.

berkay7171

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 9T
Konular
9
Note pro kullanıyorum. telefonda öyle abartılacak bir ısınma yok. Mi5 işlemci yönünden ve grafik yönünden daha üstün. ses için kullanacaksan note pro al, ha sağlamlıkta yönünden de mi5 den iyidir.

İki telefon arasında çok fark var. Ben ya Mi5 almanızı yada MiNote2'yi belirtmenizi tavsiye ederim.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk

SD810 ile 820 arasında abartılacak kadar fark olduğunu sanmıyorum. Beni korkutan ısınma problemiydi ki ben çok fazla oyun oynayan bir insanım. Beni 2-3 yıl rahat biçimde götürse yeterlidir :) Sahibinden'de Mi Note Pro'lar 1000-1200tl arası gidiyor bu da harika bir fiyat.

Note Pro'yu 1100'den alıyorum, Mi5'i 1800'den. Aralarında 700/800 liralık performans farkı yoktur diye düşünüyorum :D O yüzden bilgi almak istiyorum kullanıcılardan.

mayk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Hanifi
Cihazım
mi 6x
Konular
13
Bence de mi note 2 yi bekle.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kadirirdem

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
0

mi5 veya mi note 2 yi bekleyin...

koraygundogdu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KORAY
Cihazım
note pro
Konular
9
SD810 ile 820 arasında abartılacak kadar fark olduğunu sanmıyorum. Beni korkutan ısınma problemiydi ki ben çok fazla oyun oynayan bir insanım. Beni 2-3 yıl rahat biçimde götürse yeterlidir :) Sahibinden'de Mi Note Pro'lar 1000-1200tl arası gidiyor bu da harika bir fiyat.

Note Pro'yu 1100'den alıyorum, Mi5'i 1800'den. Aralarında 700/800 liralık performans farkı yoktur diye düşünüyorum :D O yüzden bilgi almak istiyorum kullanıcılardan.
Açıkçası yurtdışında 64gb mi5 i 1100 e alyorsun, burda 1800 lere satılıyor bu da saçmalıktan başka bisey değil.

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Açıkçası yurtdışında 64gb mi5 i 1100 e alyorsun, burda 1800 lere satılıyor bu da saçmalıktan başka bisey değil.

MI NOTE Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
64gb mi5 1500tl den satılıyor, 128 1800 den.

Mi note 2 yi beklemenizi tavsiye ederim veya redmi note 4 snap i de bekleyebilirsiniz.

berkay7171

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Mi 9T
Konular
9
Herkes beklesin diyor. OnePlus 3 alabilirim dikkatimi çekti. Hayırlısı bakalım zaman ne gösterir :D

Üst Alt