Soru Mi note 3 Şarj Azalma Sorunu

olkanuver

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Olkan
Cihazım
Note 3
Meslek
Basın - Yayun
Konular
4
Arkadaşlar merhaba. Telefonumum şarjı biraz fazla gidiyor gibi. Bir de hücre bekleme diye bişey var ekteki resimdeki gibi bayağı yüksek. Sebebi ne olabilir acaba ?

Ekli dosyalar

• 27540210_10215712336430928_540439786031309064_n.jpg
    27540210_10215712336430928_540439786031309064_n.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 176

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum fakat kronik hataları var mı?

Oyla:

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Arkadaşlar bende almayı düşünüyorum fakat kronik hataları var mı?
Kasım ayından beri kullanıyorum hiç bir sıkıntı kronik sorun görmedim bu fiyata bundan iyisi yok bence

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Kasım ayından beri kullanıyorum hiç bir sıkıntı kronik sorun görmedim bu fiyata bundan iyisi yok bence

Hocam Mİ4-LTE kronik arızası yüzünden ince eleyip sık dokumak istiyorum. İşte bu yüzden sık sorularla sizleri sıktıysam af ola.

Oyla:

alp238

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi 5s plus
Konular
1
Hocam Mİ4-LTE kronik arızası yüzünden ince eleyip sık dokumak istiyorum. İşte bu yüzden sık sorularla sizleri sıktıysam af ola.
Parayı kolay kazanmıyoruz tabiki inceleyeceğiz bende telefon almadan önce en az iki hafta araştırıyorum

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
1.5 yıldır Mi 4 LTE kullanıyorum evde 2 tane var kronik bir problem yaşamadık ve duymadım. Neymiş kronik sıkıntısı?

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
1.5 yıldır Mi 4 LTE kullanıyorum evde 2 tane var kronik bir problem yaşamadık ve duymadım. Neymiş kronik sıkıntısı?
Hocam gerçekten Xiaomi cihazlarını beğeniyorum fakat Mi4-LTE cihazımı ilk çıktıgında almış bulunmkataydım. Bir sene önce kendi kendine reset atmaya başladı ve bu sorun hem kararlı hemde beta romda aynen devam etti. Geçen günde kendi kendine kapandı ve bir dahada açılmadı. Yazılımsal olsa inan bana elimden kaçmaz çözerdim. Sorun donanımsal ve garantisi de bitti tahminim ana kart bu sorunun fiyatı epey tutar onun için yaptırmayı düşünmüyorum.

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Hocam gerçekten Xiaomi cihazlarını beğeniyorum fakat Mi4-LTE cihazımı ilk çıktıgında almış bulunmkataydım. Bir sene önce kendi kendine reset atmaya başladı ve bu sorun hem kararlı hemde beta romda aynen devam etti. Geçen günde kendi kendine kapandı ve bir dahada açılmadı. Yazılımsal olsa inan bana elimden kaçmaz çözerdim. Sorun donanımsal ve garantisi de bitti tahminim ana kart bu sorunun fiyatı epey tutar onun için yaptırmayı düşünmüyorum.

Kendiliğinden kapanma sorunu bende 1 kez diğer cihazda da 3-4 kez oldu ve sorun aynı dönemlerdeydi diğer güncellemelerle bu sorun düzeldi ve 8-9 ay boyunca böyle bir sıkıntı hiç olmadı bu yüzden sorun yazılımsaldı ama sizin karşılaştığınızla aynı sebepten mi onu bilemem.

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Kendiliğinden kapanma sorunu bende 1 kez diğer cihazda da 3-4 kez oldu ve sorun aynı dönemlerdeydi diğer güncellemelerle bu sorun düzeldi ve 8-9 ay boyunca böyle bir sıkıntı hiç olmadı bu yüzden sorun yazılımsaldı ama sizin karşılaştığınızla aynı sebepten mi onu bilemem.
Hocam sorun yazılım salsa bu durumu nasıl çözebilirim? Tekrar rom yüklenmiyor recovery mode bile giremiyorken bu durumu nasıl düzeltirim?

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Hocam sorun yazılım salsa bu durumu nasıl çözebilirim? Tekrar rom yüklenmiyor recovery mode bile giremiyorken bu durumu nasıl düzeltirim?
Mi4'te fastboot açık geldiği için benim diğer cihazlarla ilgili tecrübem yok , tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardım edebilir ayrıca internette de bununla ilgili birçok rehber mevcut . Ben farklı bir rom kullanırken cihaza root attıktan sonra şarjı aşırı hızlı düşüyordu rootu kaldırınca düzeliyordu . Cihazınızda root var mı ?

Oyla:
Üst Alt