Güncelleme Mi Note 3 (jason) [MIUI10] [v10.2.2.0 OCHMIXM] Global Stabil Güncellemesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fahikemre27

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
muhtar
Cihazım
xiaomi mi no
Konular
18
Telefon güncellemeyi buluyor ve indiriyor telefonu yeniden başlat deyince twrp açılıyor güncellemeyi kuruyor sonra yeniden başlat deyince mi yazısında kalıyor varmı bunun bir çözümü teşekkürler
Var çözüm recovery moddan wipe yap acilir

Kingsizecs

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Mı note 3 var bende yüklenirken bı yerde duruyor ters giden birşeyler var diyip yeniden başlatıyor nasıl çözücem

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Mı note 3 var bende yüklenirken bı yerde duruyor ters giden birşeyler var diyip yeniden başlatıyor nasıl çözücem
Şuan yüklü olan sürümünüz nedir ve yükleme sırasında aldığınız hatanın ekran görüntüsünü ekleyebilir misiniz.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

oknt

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Lg G3
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

En büyük sorun bu. Cihaz ekranı kapatınca uyumuyor. Bu da fazla batarya tüketimi demek
Benim cihazda sorun yok. Cihazı bir sıfırlayın deneyin.

memo1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
mi note 3
Konular
1
Sesli bildirim sorunu bazı uygulamalarda çalmıyor yine

Redarchy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Anıl
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Merhabalar, ben bu güncellemeyi dün kurdum ancak hiç memnun değilim şu an. Önceki versiyondan ise çok memnundum. (Miui 10.2 ve android 7.1 oluyor sanırım önceki versiyon dediğim.) Opera, chrome, google apps vs. hepsinin ikonlarının arkaplanı beyaz hale geldi ve bir türlü düzelmiyor. (farklı temalar denedim ve ayarları da kurcaladım ancak olmuyor.) Aynı zamanda sanırım whatsapp gibi uygulamaların da ayarları bozulmuş ve pil süresi oldukça kısalmış. (2 günde bir şarja takıyordum ve en aşağı 11-12 saat ekran süresi alıyordum normalde.) Bir önceki versiyona dönmemin yolu var mıdır ? Ne yapmalıyım ?

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Merhabalar, ben bu güncellemeyi dün kurdum ancak hiç memnun değilim şu an. Önceki versiyondan ise çok memnundum. (Miui 10.2 ve android 7.1 oluyor sanırım önceki versiyon dediğim.) Opera, chrome, google apps vs. hepsinin ikonlarının arkaplanı beyaz hale geldi ve bir türlü düzelmiyor. (farklı temalar denedim ve ayarları da kurcaladım ancak olmuyor.) Aynı zamanda sanırım whatsapp gibi uygulamaların da ayarları bozulmuş ve pil süresi oldukça kısalmış. (2 günde bir şarja takıyordum ve en aşağı 11-12 saat ekran süresi alıyordum normalde.) Bir önceki versiyona dönmemin yolu var mıdır ? Ne yapmalıyım ?
Bootloader kilidiniz açık ise konunun başında bulunan v10.1 sürümünün fastboot romunu indirip Rehber - MI Flash Tool İle FastBoot ROM Kurulumu yapabilirsiniz. Bootloader kilidiniz kapalı ise öncelikle kilidi unlock yapmak için alttaki konuyu inceleyebilirsiniz.
Rehber - Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt