Rehber Mi Note 3 İçin Herşey = Xiaomi.EU V12.0.1.0 Pie Rom Yükleme & Bootloader Kilidi & TWRP-Kolay Kurulum & Ahize Ses Yükseltme & Merkezi Saat

Tijgor fn

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer
Cihazım
Minute 3
Konular
0
Miui 11 geliyor Nasıl yapicaz biz yarın

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Miui 11 geliyor Nasıl yapicaz biz yarın
Eğer burada anlatılanları daha önce yaparak yükleme yaptıysanız twrpden temiz kurulum yapacaksınız. Yeni versiyonu yükleyeceksiniz. Geldiğinde konuya ekleyeceğim zaten.
Ayrıca yarın çıkacaklar listesinde Mi Note 3 yok. Ekim sonu olarak planlarda bildiğim kadarıyla.

omatur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
matur
Cihazım
mi note 3
Konular
1
merhaba kilidi açmak istediğimde mi unlock programından şöyle bir hata alıyorum. problemi nasıl aşabilirim?
"couldn't unlock cant unlock. your account isnt associated with a phone number"

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
merhaba kilidi açmak istediğimde mi unlock programından şöyle bir hata alıyorum. problemi nasıl aşabilirim?
"couldn't unlock cant unlock. your account isnt associated with a phone number"
Hesabınız bir telefon numarasıyla ilişkili değil diyor.
Ayarlar - Mi Hesabı - Hesap Güvenliği bölümünde telefon numaranız kayıtlım kontrol edin eğer kayıtlıysa hesabınızdan çıkış yapıp tekrar giriş yaparak deneyin.

YAvuzC

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi Note
Konular
0
Merhaba hocam twrp yüleyip sıfırlama işlemini yaptım ama içine rom atamıyorum izin vermiyor kopyalanıyor diyor kalıyor ne yapmalıyım.

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Merhaba hocam twrp yüleyip sıfırlama işlemini yaptım ama içine rom atamıyorum izin vermiyor kopyalanıyor diyor kalıyor ne yapmalıyım.
En garanti yöntem benimde uyguladığım. Otg ile yüklemek. 10-15 lira civarında (type-c / usb) otg aparatı alarak bir flash yöntemiyle yüklemek.
Eğer alamam edemem derseniz twrp ekranında iken telefonu harddisk gibi bilgisayarın görmesi lazım. O sırada aktara bilirsiniz. Eğer ondada sıkıntı yaşarsanız bu bölümü uygulamanız gerekir. Ondada sıkıntı yaşarsanız otg aparatsız çözmeniz zor olabilir.
7-) Bilgisayarınız Telefonunuzu Flash Bellek olarak görecektir. (Eğer Görmez ise TWRP Kurar iken kullandığımız ADB'ye ihtiyacımız olacak. TWRP Recovery Yükleme Bölümünden indirip aşağıdaki adımları takip ediniz.)
7-1-) Öncelikle Romunuzu D:\ADB\ Klasörünün içine atınız. (ADB yi Açtığımız klasör yani)
7-2-) Başlat - Çalıştır - CMD ile MS-DOS Komut sistemini çalıştırın.
7-3-) ADB Klasörünü nereye kopyaladıysanız. (TWRP Kurarken D: yi kullanmıştık. Ona göre anlatıyım.)
Verilecek Komutlar = D: (Enter) - CD ADB (Enter) ile MS-DOS Üzerinden ADB Klasörüne giriş yapıyoruz.
7-4-) ADB Klasörüne girdikten sonra Verilecek komut = adb push rom.zip /sdcard/rom.zip (ROM.ZİP Adlarında ADB Klasörüne Attığınız Romun adını yazacaksınız.) Örn: xiaomi.eu_multi_MINote3_V10.4.2.0.PCHCNXM_v10-9.zip (xiaomi den sonra [TAB] tuşuna basarsanız yazının gerisi gelir.)
adb push xiaomi.eu_multi_MINote3_V10.4.2.0.PCHCNXM_v10-9.zip /sdcard/xiaomi.eu_multi_MINote3_V10.4.2.0.PCHCNXM_v10-9.zip
( Bu işlemler sırasında Telefonunuz TWRP Recovery Ekranında ve Bilgisayarınıza bağlı olmalıdır.)

erhangorgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Mi note 3
Konular
3
Eu rom stabil v10.4.1 kullanıyorum, 10.4.2 kurayım mı? yakın zamanda miui11 gelirmi bekleyelimmi?

catlakmuzo

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
redme note3
Konular
3
Arkadaşlar suan dag basinda sayilirim hattim Vodafone e de cekiyor fakat yanimdaki arkadasin telefonu samsung j7 prime 4.5 g de cekiyor nasil oluyor bu is nete zor giriyorum.birde tercih edilen ag turu ayari ne olmalidir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bimcell bile lte de cekiyor yav

emrahakkaya22

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Akkaya
Cihazım
XiaomiMi Note 3
Konular
19
Arkadaşlar suan dag basinda sayilirim hattim Vodafone e de cekiyor fakat yanimdaki arkadasin telefonu samsung j7 prime 4.5 g de cekiyor nasil oluyor bu is nete zor giriyorum.birde tercih edilen ag turu ayari ne olmalidir?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bimcell bile lte de cekiyor yav
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Türk Telekom kullanıyorum herhangibir sıkıntı yaşamıyorum. Belki vodadone orda çekmiyordur. Belki telefonunuzun anteninde sıkıntı vardır. Donanımsaldır. Belki kılıfınız etkiliyordur. Tek bir nedeni yoktur yani.

Üst Alt