Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Habib1923

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Mi Note 3 İçin Android 8 Oreo ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?
Diğer marka/modeller almaya başlamış

sonkray

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
hikmet
Cihazım
mi 5s
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
boşa bekliyorsunuz global ile farkı yok hatta ondan kat ve kat iyi. Geçin beklemeyin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Oyla:

Soneryol

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi note 3
Konular
6
boşa bekliyorsunuz global ile farkı yok hatta ondan kat ve kat iyi. Geçin beklemeyin.
8.9.6 da kal. Oreolar arasında nispeten kamerası iyi olan bu rom..8.9.13 sorunlu

Oyla:

VolkanJK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Volkan
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Resmi sitede Mı Note 3 - MIUI 10 güncellemesi için bir link atmışlar. Altında da henüz yayınlanmadı yazıyor. Yayınlamayacak olsalardı link atmazlardı bence.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Soneryol

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi note 3
Konular
6
Güzel kardeşlerim; bu kadar takılmayın, oreolu miui gelince elinizdekier uçmayacak, üstelik bi dolu sorunla gelicek.10 adet beta yayınlandı,hala çift gelen bildirim,bluetooth kopması, karşı tarafa sesin gitmemesi, rezil fotoğraf kalitesi.vs..vs..çözülmedi..elimizdekinin kıymetini bilin :)

Oyla:

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
Güzel kardeşlerim; bu kadar takılmayın, oreolu miui gelince elinizdekier uçmayacak, üstelik bi dolu sorunla gelicek.10 adet beta yayınlandı,hala çift gelen bildirim,bluetooth kopması, karşı tarafa sesin gitmemesi, rezil fotoğraf kalitesi.vs..vs..çözülmedi..elimizdekinin kıymetini bilin :)
Bende global 9.6.2 var. Yani diyorsun ki yazılım güncellemek iyi yapmak yerine kötü yapar. Artık gcam mi10 da stabil çalışmıyor. Günlerdir boşu boşuna giriyormusum o zaman güncelleme için. Global gelirse yüklememi önerir misin

Bende global 9.6.2 var. Yani diyorsun ki yazılım güncellemek iyi yapmak yerine kötü yapar. Artık gcam mi10 da stabil çalışmıyor. Günlerdir boşu boşuna giriyormusum o zaman güncelleme için. Global gelirse yüklememi önerir misin
Bu eu rom multirom vs bunları yüklesem daha çok mu verim alırım yoksa şuan ki sürümde kalmamı mı önerirsin

Oyla:

Soneryol

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Mi note 3
Konular
6

Bu eu rom multirom vs bunları yüklesem daha çok mu verim alırım yoksa şuan ki sürümde kalmamı mı önerirsin
Global romlarda ahize ve kulaklık ses seviyesi düşük..Dış ortamlarda karşı tarafın sesi zor duyuluyor. Global romda yüz tanıma, adımsayar çalışmıyor, kaldırmış adamlar.Global romda tüm google uygulamları gömülü geliyor, sana seçim hakkı vermiyor, gerçi kaldırma metotları var uğraşırsan,..Global romun tek artsı aosp tarzı bilidirm düzeni..tabii miui 10 lardaki harika, görselliği falan daha güzel..Global romlarda arka planda çalışan ne halta yaradığı belli olmayan bi dolu program var, sistem kaynaklarını tüketiyor..sana tavsiyem, bl kilidinin açık olduğunu farz ediyorum; uygun twrp yükleyip, ki mi note 3 ana başlıkta var, eu 9.5.8 stabil yüklemen..Biraz dene takıl, zaten güncelleyiden göreceksin anında miui 10 stabil in de geldiğini, ama hemen yükleme..yukarda belirttiğm sorunlar var 10 larda, zamanla çözülür elbet..Sen bir müddet dediğm gibi 9.5.8 de takıl..Sonra miui 10 dene falan:),, Bir daha global falan aklına gelmeyecek. haa sarmadı seni, mi flashla fastboot üzerinden dön globale..Bl kilidn açık olduğu sürece özgürsün..

Oyla:

FireLife71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus Emre
Cihazım
Mi5 Prime
Konular
37
MIUI 10 China Stable Yeni Güncelleme Yayınlandı Güncelleyici/TWRP Link:

Mi Note 3 Kullanıcıları Android 8.1 Sürümüne Kararlı Olarak Kavuştu Hayırlı Olsun En Kısa Sürede MIUI 10 Global Stable Gelmesi Dileğiyle.

Oyla:

ramazanicoglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ramazan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
MIUI 10 China Stable Yeni Güncelleme Yayınlandı Güncelleyici/TWRP Link:

Mi Note 3 Kullanıcıları Android 8.1 Sürümüne Kararlı Olarak Kavuştu Hayırlı Olsun En Kısa Sürede MIUI 10 Global Stable Gelmesi Dileğiyle.
Global mı oluyor ?

Oyla:
Üst Alt