Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Habib1923

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Habib
Cihazım
Mi Note 3
Konular
1
Mi Note 3 İçin Android 8 Oreo ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?
Diğer marka/modeller almaya başlamış

emir2063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
IOS
Cihazım
IPHONE
Konular
0
Slm arkadaşlar sizingibi mi note 3 kullanıcısıydım şunu söylemek istiyorum insanı kanser ederler. Bu yüzden elimden çıkardım şimdi Asus zenfone 5 kullanıyorum yakınızda kullananlar var ise bakın derim. Tasarım,kalite, kamera mükemmel elinize aldığınızda kaliteyi fazlasıyla hissedeceksiniz.

Oyla:

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Asus zenfone 2 eski kullanıcısı olarak aman diyim asus çok daha beter firma güncelleme ile ilgili
Slm arkadaşlar sizingibi mi note 3 kullanıcısıydım şunu söylemek istiyorum insanı kanser ederler. Bu yüzden elimden çıkardım şimdi Asus zenfone 5 kullanıyorum yakınızda kullananlar var ise bakın derim. Tasarım,kalite, kamera mükemmel elinize aldığınızda kaliteyi fazlasıyla hissedeceksiniz.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6

Hayırlı olsun güle güle kullanın, bol güncellemeli ve bol Ghost screen'li günler sizi bekliyor....

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Bende mi5s var. Miui global beta 10 kullanıyorum. Ne stabilde , ne de betada iken bile mi note 3 kadar stabil değildi. Güncelleme herşey demek olmuyor.

Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Daha fazla konuşursak "Fanboy" ilan ediliyoruz o yüzden gerek yok fazla konuşmaya hayırlı olsun diyelim yeterli.....

Oyla:

emir2063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
IOS
Cihazım
IPHONE
Konular
0
Asus zenfone 2 eski kullanıcısı olarak aman diyim asus çok daha beter firma güncelleme ile ilgili

Eski telefonlar öyle haklısın. Bende çok araştırdım. Tamamen kendini yenilemiş dostum hem de fazlasıyla. Xiaomi amiral gemi hariç bütün telefonlarında kendine ait uygulamsında reklam veriyor.

Oyla:

yakopsi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi Note10 Lite
Konular
8
Dediğin gibi olmasını isterim. Umarım düzelmişlerdir
Eski telefonlar öyle haklısın. Bende çok araştırdım. Tamamen kendini yenilemiş dostum hem de fazlasıyla. Xiaomi amiral gemi hariç bütün telefonlarında kendine ait uygulamsında reklam veriyor.

Oyla:

emir2063

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
IOS
Cihazım
IPHONE
Konular
0
Oyla:

serdar48

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi Note 3
Konular
6
Sizede iyi beklemeler...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkürler

Benim güncelleme ile ilgili beklentim yok dostum :)
Xiaomi'den önce de ZE552KL kullanıyordum.
Daha önce de Lumia 950 XL kullanıyordum.

Yani güncelleme ile kızıl ötesi iris tarama, kulak izi ile kilit açma, malzemeleri ekran üstüne koyunca sıcak tarhana çorbası falan mı yapacak ?
Bu kadar takılmayın güncelleme olayına. Zamanının meşhur şarkısı olan "Ellere var da bize yok mu" modundan çıkın :)

Oyla:

prince_x

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dogu
Cihazım
Samsung
Konular
0
Yani güncelleme ile kızıl ötesi iris tarama, kulak izi ile kilit açma, malzemeleri ekran üstüne koyunca sıcak tarhana çorbası falan mı yapacak ?
Bu kadar takılmayın güncelleme olayına. Zamanının meşhur şarkısı olan "Ellere var da bize yok mu" modundan çıkın :)
Benim içinde güncelleme sıkıntı değil ama eski versiyon telefonlarına verip, yeni versiyon bir cihaza vermemeleri beni çok güldürdü ve şaşırttı:):o. Eski telefon kullanıcıları alınmasın, çok güzel olay bence eski cihazlara da güncelleme vermek. Bir işi yapıyorsan ortalama bir zamanda yap yada bir b..... yapma ya. dandik telefon üreticisinden ne farkın kalıyor ki. Açıkça söyleyebileyim ben para sıkıntısından dolayı mecburen bu limana yanaştım ama çok pişman ettiler. Hazirandan beri bekle bekle vs... bekle vs aa.... Ama bir sonraki cihaz olarak ne alacam ki onuda bilmiyorum hepsi birbirinden kötü vs ......

Oyla:
Üst Alt