Mi Note 2 Ekranı Kırıldı

Hakko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K40Gaming
Konular
8
aliexpress ve ebay da bakmadık yer bırakmadım hiç bir yerde yok.Anlamadım ki ben bu işi hadi burda bulmak zor ama ali de nasıl yok.Her türlü telefona yedek parça var buna yok ayret edici bi şey.Şu an telefon çöp 2500 lira yatıyo öyle.Valla arkadaşım telefonunu çok dikkatli kullan onlara uygun ekran koruyucu yok bi kaç tane aldım ebaydan hiç biri oturmuyo yapışmıyo. Bu telefonun tek düşüşlük canı var.

Bak bu adamda orjinal pili var mesela dilersen irtibata geç ekran temin edip edemediğini sor. Elimden gelen bu şu an için. Umarım kısa sürede çözüm bulunur.

3.85V 4000mAh For Xiaomi BM48 Battery

(from AliExpress Android)

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
1,5 aylık Mi note 2 telefonumun ekranı kırıldı.Hemde yataktan halıya düşürmeme rağmen.Bu ekranı nasıl yaptırabilirim ? Bu arada alacak olan arkadaşlara hiç tevsiye etmiyorum çok kasıyor cayır cayır ısınıyor hiç memun değilim.

arkadasım ekranın kırılma olayını bende yaşadım. semers iletişimden almıştım. sipariş verdim 10 gun e kadar gelıcek. istersen ulaş belki yedek getirmişlerdir.

bu arada elektronik eşya şans işidir. sen ısınıyor ve kasıyor dedin ama bende 6/128 gb lıgı var ne ısınma gördüm nede kasma. 2 aydır kullanıyorum. sen bence hard reset at tlf na. birde kılıf al. bende kapaklı kılıf var istersen 20tl+kargo yardımcı olurum.

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Geçmiş olsun öncelikle, şahsen ben cihazdan çok memnunum. Gerek tasarım, gerekse performans anlamında hiç mi hiç bir sorunu yok cihazın. Ayrıca ısınma gibi bir sorun da yaşamadım. Tarafsız bakmk gerekirse fiyat konusuna bir şey diyemem evet biraz pahalı ama hakkını veriyor mu, bence veriyor. Ekran konusuna gelince ebay ve AliExpress üzerinde ekran ve batarya satanları görmüştüm sanırım. Ama çinden dışarı çıkana kadar bulunması zor gibi görünüyor.

ekran link i atarmısın aliexpres den ltf.

Hakko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K40Gaming
Konular
8
ekran link i atarmısın aliexpres den ltf.
Bak batarya satan adamın linkini paylaştım dilersen irtibata geç adamlar neticede çinde bir şekilde senden daha rahat ulaşabilirler. Veya arkadaşa gelecekmiş onunla da irtibata geçebilirsin.

Mi Note 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Bak batarya satan adamın linkini paylaştım dilersen irtibata geç adamlar neticede çinde bir şekilde senden daha rahat ulaşabilirler. Veya arkadaşa gelecekmiş onunla da irtibata geçebilirsin.

yazdım adama bırazdan cvp verir. daha once de kılıf satanlara bile yazdım ama gerızekalılar redmi note 2 ile karıştırıyorlar. çin de mi note 2 prime die geçiyor tlf.

Hakko

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi K40Gaming
Konular
8
yazdım adama bırazdan cvp verir. daha once de kılıf satanlara bile yazdım ama gerızekalılar redmi note 2 ile karıştırıyorlar. çin de mi note 2 prime die geçiyor tlf.
Hayır hayır redmi note 2 prime var tamamen bambaşka cihaz sakın karıştırmasınlar. Gerekirse idiot base anlat adamlara link görsel falan paylaş. Elma alacakken armut göndermesinler.

ubemaryab

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uğur
Cihazım
mi note 2
Konular
2
arkadasım ekranın kırılma olayını bende yaşadım. semers iletişimden almıştım. sipariş verdim 10 gun e kadar gelıcek. istersen ulaş belki yedek getirmişlerdir.

bu arada elektronik eşya şans işidir. sen ısınıyor ve kasıyor dedin ama bende 6/128 gb lıgı var ne ısınma gördüm nede kasma. 2 aydır kullanıyorum. sen bence hard reset at tlf na. birde kılıf al. bende kapaklı kılıf var istersen 20tl+kargo yardımcı olurum.
ekranı kaç liraya getirttin

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5
Hayır hayır redmi note 2 prime var tamamen bambaşka cihaz sakın karıştırmasınlar. Gerekirse idiot base anlat adamlara link görsel falan paylaş. Elma alacakken armut göndermesinler.

neler yapmadım kı :D anlamıyorlar ama

dervisates

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
dervis
Cihazım
5s plus 128
Konular
5

batarya satan adamda yokmus.

Üst Alt