Soru Mi Note 10'dan Poco F2 Pro'ya geçilir mi?

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Herkese iyi forumlar. Note 9 pro dan mi note 10'a geçtim. Kamera olarak, ekran olarak eşsiz. Fiyat sebebinden dolayı hep yurt dışı kayıtsız cihazlar alıyorum. Mi note 10 medya olarak çok hoşuma gitsede performans olarak beğenmiyorum. Klavye de yazı yazarken bile cihaz takılır gibi oluyor. Bir sürü rom denedim, temiz kurulum yaptım(hepsi miui 12 idi) ama sonuç yine aynı. Miui 11 deneyimleyecegim sorun düzelmez ise poco f2 pro ya geçmeyi düşünüyorum. Hemen hemen aynı fiyat segmentinde cihazlar. Geçiş için ne önerirsiniz?

nigzes1907

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sezgin
Cihazım
Mi 12 S Ultra
Konular
17
Aynı cihazları kullanmış biri olarak sd865 çok fark yaratıyor hatta şöyle söyleyeyim sd855 veya sd845 olsaydı note 10 pro da tadından yenmezdi sonuç olarak poco f2 pro ya gecmelisin ((=

Oyla:

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Mi9t pro vardı geçen sene ve gayet hızlı idi. Snapdragon 720 li mi9t kullandım oda güzeldi. Ama bu cihaz hantal geldi bana çözemedim. Pocodada ois yok.

Oyla:

ArestoMomentum

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Samet
Cihazım
R. Note 5 Ai
Meslek
Fzt.
Konular
4
10 gun icerisinde yurtdisi olarak bu 2 cihazdan birisini alacagim ama hangisi olduguna karar veremedim henuz. Benim icin kamera cok onemli ama nedense note 10u cok gomuyorlar anlamadim mi9t kullandim gayet iyiydi benim icin ayni islemci sonucta.

Oyla:

Ermander18

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ertuğrul
Cihazım
Xiaomi mi9t
Konular
7
10 gun icerisinde yurtdisi olarak bu 2 cihazdan birisini alacagim ama hangisi olduguna karar veremedim henuz. Benim icin kamera cok onemli ama nedense note 10u cok gomuyorlar anlamadim mi9t kullandim gayet iyiydi benim icin ayni islemci sonucta.
Bende ayni ikilemdeyim

Oyla:

Ömür Kaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömür
Cihazım
POCO F2 PRO
Konular
7
Arkadaşlar oyun ve performans için alıyorsanız poco f2 pro. Kamera için ise youtubeda videolar mevcut kıyaslamaları yapabilirsiniz.

Bence arada kalacak tek yön kamera o da sizin için sıkıntı değilse kesinlikle POCO öneririm.

Oyla:

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Ben note 10 lite dan geçtim çok çok memnunum sd865 farkını hissettiriyor note 10 lite de menülerde bile kasıntılar olabiliyordu klavyede yazı yazarken kenarlardaki harfler bazen algılamıyordu edge ekran görünüş olarak çok şık görünüyor ama ben sevmedim doğru düzgün ekran koruyucu bile bulamıyorsun. Sonuç olarak bence Poco çok daha iyi telefon sadece kamerada düz note 10 dan biraz geride oda benim için çok önemli değil.

Oyla:

iskenderkebap

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
mi note 10 pro
Konular
17
Ben de ayni dusuncedeyim.Fikirlerinizi bekliyorum.mi note 10 kullanıyorum.

Oyla:

cedayroy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
mi5
Konular
6
Ben 9 ay oldu mi note 10 kullanıyorum, ama sattım poco f2 sipariş verdim daha gelmedi. Birazda performansın tadına bakalım kamera da çok fark etmez bence öyle ufak tefek şeyler artık telefonlar hep iyi çekiyor.

Oyla:
Üst Alt