Yardım Mi Note 10 rom önerisi

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Mı room 10.0.3

Çok konusulan bı konu mı note 10 ozelınde. kurcalasanız onerı bulursunuz onceden yazılmış
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

12 dandık. Hıc sevemedım guzel ikon paketi bıldırım panelı ekle bıde gandalf wıtch kıng koy wp ye tmamamdır
Mi room 10.0.3 linki varmj

miroom un stabil sürümleri çok iyidir 11.0.3 içlerinde en iyisi diyebilirim hocam. batarya ekran performansı olarak, elbette miui 12 nin görsel + ları fazla ama kamera+ performans istiyorsan bence dene bir süre
Mi room 11.0.3 varmi link??

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Mi room 10.0.3 linki varmj

Mi room 11.0.3 varmi link??
Olması lazım. Bakın sız calısan bulamazsanız up ederım. Ben bıraz zor ındırmıstım bazı sürümleri 11.0.3 u hatırlayamadım.

BTGRFK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
Grafik tasarım
Konular
12
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
android 11 Eu dan android 9 düştüm şuan cihaz gayet akıcı ve pil performansıda süper :') kamera kendine geldi resmen diye bilirim android 11 de rezaletti

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Kamera, akıcılık, batarya performansı. Bu üç şeyi cihazınızda görmek istiyorsanız Android 9 kullanacaksınız ne yazık ki. Ara yüz , görsellik de bir yere kadar tatmin eder sizi, Endonezya 9, Eu 9, MiRom 9, bu romlar sizi üzmez, sinir etmez :) Biraz daha beklerim derseniz Eu beta geliştirilmeye devam ediyor, son sürümlerinde başarılı sonuçlar vermiş. Biraz daha sabırlı olun bence. Sevgiler.

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Kamera, akıcılık, batarya performansı. Bu üç şeyi cihazınızda görmek istiyorsanız Android 9 kullanacaksınız ne yazık ki. Ara yüz , görsellik de bir yere kadar tatmin eder sizi, Endonezya 9, Eu 9, MiRom 9, bu romlar sizi üzmez, sinir etmez :) Biraz daha beklerim derseniz Eu beta geliştirilmeye devam ediyor, son sürümlerinde başarılı sonuçlar vermiş. Biraz daha sabırlı olun bence. Sevgiler.
Eu beta derken miui 12.5 dan bahsediyoesunuz degilmi

Mazlumchalisir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MRight
Cihazım
Mi9T
Konular
26
Miuimix tavsiye ederim... Batarya, stabilite konusunda çok başarılı.

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Hocam eu 11.0.3 nasıl bilirsiniz? 1 aydır eu 12.0.2 kullanıyordum rom değiştirme zamanlarım geldi gibi arayışa girdim yine, rr, lineage 18.1 bir şeyler yükleyeceğim ama karar veremedim henüz. RR ye geri mi dönsem diye de düşünmüyor değilim. Onun kadar batarya performansı veren rom olmadı kullandığım. Ama kamera olarak miui 11den şaşmamak lazım.

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Hocam eu 11.0.3 nasıl bilirsiniz? 1 aydır eu 12.0.2 kullanıyordum rom değiştirme zamanlarım geldi gibi arayışa girdim yine, rr, lineage 18.1 bir şeyler yükleyeceğim ama karar veremedim henüz. RR ye geri mi dönsem diye de düşünmüyor değilim. Onun kadar batarya performansı veren rom olmadı kullandığım. Ama kamera olarak miui 11den şaşmamak lazım.
Miui 12.5 betanin son surumunu test ettinizmi

Üst Alt