Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Selamlar. Anx kamera modülünün son sürümünü mü yüklediniz, yoksa konu içindeki önceki sürüm mü? Son beta sürümüne denk gelmiştim. Eğer bulamazsanız bulup yüklemeye çalışırım. Belki bu dediğiniz sorun çözülmüştür son sürümde.
Selamlar abi, anx 185R sürümünü yükledim, kendi sitesinde stabil son sürüm olarak geçiyor. v190 da var onu da denedim ama bootta kalıyor o hiç açılmıyor, v185 te ise zoom yapmazsam fotoyu dediğim şekilde çekiyor, 1,1 zoom bile yapsam miui rom gibi çekiyor. şu an başka aosp roma geçtim yine aynı

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Selamlar abi, anx 185R sürümünü yükledim, kendi sitesinde stabil son sürüm olarak geçiyor. v190 da var onu da denedim ama bootta kalıyor o hiç açılmıyor, v185 te ise zoom yapmazsam fotoyu dediğim şekilde çekiyor, 1,1 zoom bile yapsam miui rom gibi çekiyor. şu an başka aosp roma geçtim yine aynı

1.90 sürümde boot da kalma sebebi magisk sürümü ile uyumlu olmamasından olabilir. 15.03.2021 sürümünde kurulum detayları olarak nikgapps kullanın ve Magisk 21+ sürüm kullanın demişler. Bu şekilde mi kurulum yaptın? Yapmadıysan bu şekilde dener misin rica etsem.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
1.90 sürümde boot da kalma sebebi magisk sürümü ile uyumlu olmamasından olabilir. 15.03.2021 sürümünde kurulum detayları olarak nikgapps kullanın ve Magisk 21+ sürüm kullanın demişler. Bu şekilde mi kurulum yaptın? Yapmadıysan bu şekilde dener misin rica etsem.
Evet abi o şekilde kurulum yaptım. 1.90 sürümünde hatalar olabilir yazıyor zaten sitesinde. android 11 için tavsiye ettiği sürüm 1.85r. youtube da videolarını falan izledim kuranların çektikleri fotolarda hiçbir sorun yok. romdan dolayı mı diye düşünüp rom değiştirdim yine aynı. nedir bilmiyorum Vallahi

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Evet abi o şekilde kurulum yaptım. 1.90 sürümünde hatalar olabilir yazıyor zaten sitesinde. android 11 için tavsiye ettiği sürüm 1.85r. youtube da videolarını falan izledim kuranların çektikleri fotolarda hiçbir sorun yok. romdan dolayı mı diye düşünüp rom değiştirdim yine aynı. nedir bilmiyorum Vallahi

Belki de 4 vipe yaparak ve format data diyerek yeniden denemelisin. Bazen böyle ufak sorunlar kalan önceki kırıntılar yüzünden olabiliyor. Telegram kanalından baktığımda böyle bir hata olmadığını söyleyenler çoğunlukta. Gerçi cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor, bunu da unutmamak lazım.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Belki de 4 vipe yaparak ve format data diyerek yeniden denemelisin. Bazen böyle ufak sorunlar kalan önceki kırıntılar yüzünden olabiliyor. Telegram kanalından baktığımda böyle bir hata olmadığını söyleyenler çoğunlukta. Gerçi cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor, bunu da unutmamak lazım.
abi ilgin için cok tesekkur ederım , zaten temız kurulum yaptım her ıkı romda da sonuç aynı. belki yabancı forumlarda aynı sorunu yaşayan bırını bulurum hayırlısı olsun :)

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Project Shakura romu kurdum sanki yeni telefon almış gibiyim uçak gibi resmen. Hangi uygulama olursa olsun büyük küçük fark etmiyor dokunduğum anda giriyor. Animasyonlarda ne donma ne titreme ne kasma. Şarj efsane ötesi. Parmak izi yüz tanıma vs çalışmayan özellik yok şu ana kadar. Tek sorunum var oda şudur, anxcamera kurdum, 1x foto çektiğim zaman resim piksel çok küçük çekiyor boyut 80 kilobayt falan çok garip, zoom yaptığım anda miui romu gibi cam gibi çekiyor büyük boyutta. 1.1x bile yapsam orijinal çekiyor ama varsayılan 1x te dediğim gibi sorun var çok uğraştım ama çözemedim lütfen bilen varsa yardım etsin rom muhteşem
hocam yüklemeye çalışıyorum o romu fakat sürekli recovery ye atıyor sebebi ne sizce

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
hocam yüklemeye çalışıyorum o romu fakat sürekli recovery ye atıyor sebebi ne sizce

Merhaba. Sorunuzu ilgili konu içine yazarsanız, hem bu konu dağılmamış olur, hem de benzer sorunu yaşayan arkadaşlara rehberlik edebilecek bilgiler paylaşılmış olur. Lütfen aşağıdaki konudan devam edelim. Sorununuzla ilgili aşağıdaki konuya cevap yazdım. Sevgiler.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
En son ki miui original firmware yüklemeniz lazım mı flash ile. Sonrasında yükleyebilirsiniz. Bende de böyle olmuştu bu şekilde çözmüştüm sorunu Mustafa abinin tavsiyesi ile.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
İşte karşınızda Resurrection farkı. Bu adamlar bu işi gerçekten biliyorlar. Tamamen özelleştirilmiş bir rom, herşeyi içinde barındıran bir sistem. Yok yok denir ya, iste bu romda yok yok. Hatta öyle ki kamerası uygulaması kotu olmasına rağmen gcam ile mükemmel bir uyum içinde çalışıyor. Ben bir süre bu romda kalırım. Herşey eksiksiz çalışıyor, arama ve mesaj uygulaması kendi yazılımı ve çağrı kayıt vs özelliği var. Oyun modu efsane. Substratum motoru ile tam uyumlu. Nasıl bir kernel yapmışlarsa o kadar kurcalamama rağmen sarjini %51 den %50 ye zor düşürdüm. Bu telefon benim değilmiş gibi gelmeye başladı. Ses motoru çok başarılı, kamera dışında gördüğüm bir diğer sıkıntı ise radyo olmaması. Ben radyo dinleyen biri olmadığım için çok takılmadım açıkçası. Volte, NFC, Bluetooth sorunsuz çalışıyor. Wi-Fi çekim gücü ve şebeke çekim gücü iyileştirilmiş. Gapps nano kurulumu yaptım, fazlası gereksiz şeyler yüklediği için burada tercih sizin. Birkaç gün bu romu deneyeceğim, uygulamaları yükledikten sonra ne olur bilemem ama tavsiye ederim. Sevgiler.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
mustafaozkan1414 Hocam bu ROM'u yüklemek istiyorum bende. Halen önerir misiniz?

Son düzenleme:
Üst Alt