Rom Mi Note 10 / Pro Resurrection Remix 8.6.6 ( AOSP )

screamofcnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Günlük kullanımda ben randıman alamadım ve miumix e geri döndüm, pil süper ötesi ama gel gelelim bluetooth sesi berbat ötesi, viper4 zaten olmuyor hadi dedim poweramp eq kullanayım ama ses bir türlü artmıyor ve patlamalar, cızırtılar cabası, magisk yükleniyor sıkıntı yok ama çakılı olan uygulamalara herhangi bir müdahalede hemen çöküyor, anx camera da hiç randıman yok, diyeceğim bunlar.

kerem_gokcek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem Gökcek
Cihazım
Mi Note 10
Konular
1
30W hızlı şarjı etkinleştirmenin yolu yok mu? Alışmışken 18W çok yavaş geliyor.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
30W hızlı şarjı etkinleştirmenin yolu yok mu? Alışmışken 18W çok yavaş geliyor.

Kernel yardımcı programları üzerinden değişiklik yaparak yapılabilir ama çok müdahale etmenizi önermem, birincisi bu işe hakim olmanız gerekmekte, ikincisi rom üretici bu özelliği etkinleştirmediyse muhakkak bir bildiği vardır. Çok kurcalamayın bence :)

BatuhanBayram

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Acemisi değiliz işin ama tucana global romu kurunca mıuıda kaldı geçilmiyor

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Acemisi değiliz işin ama tucana global romu kurunca mıuıda kaldı geçilmiyor

Merhaba. Adımları eksiksiz ve belirtilen sıra ile uyguladığınıza emin misiniz? Yazılanları anlatılan sıra ile yaparsanız sorunsuz yükleniyor. Bir yerde bir hata yapıyorsunuzdur. Global romu yükledikten sonra romun kurulumunu yapmayın ve o adımı atlayarak diğer adımları uygulayın. Yani Global romu yükleyin, recovery modda başlatın ve diğer adıma geçin.

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Eskiden 8.6.4 yani ilk sürümü kullanırken çok memnundum 2 gündür de 8.6.6 kullanıyorum ama eski performansı vermiyor gece 7 8 saatte yuzde 5 gidiyor mesela eskisinde hiç gitmezdi. Ayarlardan yaptığım yanlış bir şeyler mi var? Ambient, her zaman açık kapalı. Anlayamadım nerede sorun var

davidoff106

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Mi note 10 için en son 8.6.6 çıktı fakat güncellemeler 8.6.9a geldi. Sanırım tucana için güncellemek yok? bilgisi olan var mı?

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Project Shakura romu kurdum sanki yeni telefon almış gibiyim uçak gibi resmen. Hangi uygulama olursa olsun büyük küçük fark etmiyor dokunduğum anda giriyor. Animasyonlarda ne donma ne titreme ne kasma. Şarj efsane ötesi. Parmak izi yüz tanıma vs çalışmayan özellik yok şu ana kadar. Tek sorunum var oda şudur, anxcamera kurdum, 1x foto çektiğim zaman resim piksel çok küçük çekiyor boyut 80 kilobayt falan çok garip, zoom yaptığım anda miui romu gibi cam gibi çekiyor büyük boyutta. 1.1x bile yapsam orijinal çekiyor ama varsayılan 1x te dediğim gibi sorun var çok uğraştım ama çözemedim lütfen bilen varsa yardım etsin rom muhteşem

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Project Shakura romu kurdum sanki yeni telefon almış gibiyim uçak gibi resmen. Hangi uygulama olursa olsun büyük küçük fark etmiyor dokunduğum anda giriyor. Animasyonlarda ne donma ne titreme ne kasma. Şarj efsane ötesi. Parmak izi yüz tanıma vs çalışmayan özellik yok şu ana kadar. Tek sorunum var oda şudur, anxcamera kurdum, 1x foto çektiğim zaman resim piksel çok küçük çekiyor boyut 80 kilobayt falan çok garip, zoom yaptığım anda miui romu gibi cam gibi çekiyor büyük boyutta. 1.1x bile yapsam orijinal çekiyor ama varsayılan 1x te dediğim gibi sorun var çok uğraştım ama çözemedim lütfen bilen varsa yardım etsin rom muhteşem

Selamlar. Anx kamera modülünün son sürümünü mü yüklediniz, yoksa konu içindeki önceki sürüm mü? Son beta sürümüne denk gelmiştim. Eğer bulamazsanız bulup yüklemeye çalışırım. Belki bu dediğiniz sorun çözülmüştür son sürümde.

Üst Alt