Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

viper17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Xiaomi Mi4c
Konular
0
A9 Miui 11 miydi o rom? Ben bir tane masik kullanıyordum ama pek memnun kalmamıştım takılmalar oluyordu sık sık, aynı rom mu hocam?
en son güncelleme alan a10 miui12. ben henüz bir donma yaşamadım

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
en son güncelleme alan a10 miui12. ben henüz bir donma yaşamadım

Sanırım buradaki rom, doğru mudur hocam? Mustafa hocam da bu romu çok beğendiğini söylüyordu hatırladığım kadarıyla.

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3

Sanırım buradaki rom, doğru mudur hocam? Mustafa hocam da bu romu çok beğendiğini söylüyordu hatırladığım kadarıyla.
hocam masik p olanı indirin. masik X beta oluyor.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373

Evet Premium sürümü doğrudur. Bu rom Note 10 için yapılmış en iyi romdur bence. Güncelleme almaması çok üzücü. Ancak bu haliyle bile fazlasıyla tatmin eder. Modül yükleyin, kaldırın, her türlü özelleştirmeye açıktır. Batarya performansı iyidir, kamera yazılımı iyidir. Program uyumsuzluğu neredeyse sıfırdır, Lp, Titanium Backup, Swfit Backup tam uyumlu. Selinux desteği var, WoWifi desteği var. Yazma ve okuma hızı diğer romlara göre daha iyi, ancak onda da Aptx desteği yok, codec'leri yüklü değil.

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
Evet Premium sürümü doğrudur. Bu rom Note 10 için yapılmış en iyi romdur bence. Güncelleme almaması çok üzücü. Ancak bu haliyle bile fazlasıyla tatmin eder. Modül yükleyin, kaldırın, her türlü özelleştirmeye açıktır. Batarya performansı iyidir, kamera yazılımı iyidir. Program uyumsuzluğu neredeyse sıfırdır, Lp, Titanium Backup, Swfit Backup tam uyumlu. Selinux desteği var, WoWifi desteği var. Yazma ve okuma hızı diğer romlara göre daha iyi, ancak onda da Aptx desteği yok, codec'leri yüklü değil.
Aynen Mustafa hocam.
Masik P Aptx desteği hariç mükemmel bi rom. Senin tavsiyenle kurmuştum ve en uzun süre kullanıp memnun kaldığım tek rom bu oldu.
Şu an için OneOS 21.4.17 romunu denemek için kurdum ama şimdilik ... :)
Birkaç gün daha kullanıp yine yeniden çok severek kullandığım Masik P rumuna dönüş kaçınılmaz olucak benim için .. :)

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
Aynen Mustafa hocam.
Masik P Aptx desteği hariç mükemmel bi rom. Senin tavsiyenle kurmuştum ve en uzun süre kullanıp memnun kaldığım tek rom bu oldu.
Şu an için OneOS 21.4.17 romunu denemek için kurdum ama şimdilik ... :)
Birkaç gün daha kullanıp yine yeniden çok severek kullandığım Masik P rumuna dönüş kaçınılmaz olucak benim için .. :)
OneOs dan memnun değil misin hocam.

barisxpeace

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yükledim ve kullanmaktayım şuan için bir sıkıntı yok ve rom oldukça güzel görünüyor. Hocam siz launcherdaki 60 fps limiti kaldıran ve bir tane daha modül vardı onun linkini paylaşmıştınız eu konusunda, bu romda da çalışıyor mu ikisi? Bir de anladığım kadarıyla viper vs. de çalışıyor?

Meco37

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
0
Selamın aleykum. Resimde görüldüğü gibi kamera uygulamasında false yazıyor. Rom masik p android 10. Bu ismi değiştirme imkanım var mı? Uygulamadan memnunum sadece ismini nasıl.degistirebilirim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-19-15-59-49-796_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2021-04-19-15-59-49-796_com.miui.home.jpg
    1,7 MB · Görüntüleme: 32

hamzahakyol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berk Hamza
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
Web Developer
Konular
2
EU BETA MIUI 12.6 sürümde kullanan oldu mu? Problem yaşadınız mı?

EDİT: Kurulum yaptım. Sürekli kamera uygulaması durduruldu hatası veriyor. Maalesef başarısız.

Son düzenleme:
Üst Alt