Mod Mi Note 10/Pro Miui 12 Gelişmiş Kamera Modülü

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Hocam şimdi yeni indirdiğim persisti de flaşladım ancak hem kamera düzelmedi hem de parmak izi düzelmedi :)
siz nasıl çözdünüz peki :)

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Hocam şimdi yeni indirdiğim persisti de flaşladım ancak hem kamera düzelmedi hem de parmak izi düzelmedi :)
siz nasıl çözdünüz peki :)
Ben birkaç farklı persist deneyerek yapabildim ne yazık ki.

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Tamamdır hocam, eng rom gibi şeyler buldum yarın onları denemeye çalışırım artık, iyi geceler diliyorum

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Tamamdır hocam, eng rom gibi şeyler buldum yarın onları denemeye çalışırım artık, iyi geceler diliyorum

Eng fabrika romunu diyorsanız ona bulaşmayın normal romları tercih edin. Hayırlı geceler.

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Hocam selam, bir kaç gündür farklı romlar denedim olmadı en son 3 saat önce yine bir fastboot rom yüklerken 10 dakika boyunca bir türlü yüklemeyince dikkatsiz davranıp telefon kablosunu çektim ve telefon bir daha asla açılmadı arka kapağı açarken kapağı olduğu gibi kırdım :)
Sence telefon ölmüş müdür :) pil bağlantılarını söküp taktım ama yok ekranda hiçbir şey yok..
Yeni telefon araştırmalarına başlarım artık ama kamerası en az bu telefon kadar iyi zoom da yapan başka model araştırayım diyorum 3.000-TL civarlarında ( tabi y.dışı ) Note 10 dan valla soğudum yaa, 15 yıldır galaxy s den başlayarak her marka modele rom yükledim ilk defa bu modelde başıma geldi.. Note 6 pro ve Mi 9 Lite da kullandım onlarda böyle bir sorun yoktu..

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Hocam selam, bir kaç gündür farklı romlar denedim olmadı en son 3 saat önce yine bir fastboot rom yüklerken 10 dakika boyunca bir türlü yüklemeyince dikkatsiz davranıp telefon kablosunu çektim ve telefon bir daha asla açılmadı arka kapağı açarken kapağı olduğu gibi kırdım :)
Sence telefon ölmüş müdür :) pil bağlantılarını söküp taktım ama yok ekranda hiçbir şey yok..
Yeni telefon araştırmalarına başlarım artık ama kamerası en az bu telefon kadar iyi zoom da yapan başka model araştırayım diyorum 3.000-TL civarlarında ( tabi y.dışı ) Note 10 dan valla soğudum yaa, 15 yıldır galaxy s den başlayarak her marka modele rom yükledim ilk defa bu modelde başıma geldi.. Note 6 pro ve Mi 9 Lite da kullandım onlarda böyle bir sorun yoktu..

Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Cihaz ölmemiştir ama üst üste yaptığınız hatalar bayağı bir hasar vermiş anladığım kadarı ile. Cihazdan soğumanıza gerek yok çünkü bu olanlar cihazın suçu değil ne yazık ki. Yeni bir cihaz alsanız da bu risk her zaman %50. Bu kameraya en yakın mi10 t var fiyat aralığı olarak. Ama erken karar vermeyin, telefoncuya götürün brick olayını cüzi bir rakama hallederler. Kapak olayını da pazarlık yaparsanız hallettirirsiniz. Bu kadar çabuk vazgeçmeyin.

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Merak etme hocam yazılım yükleyecekler çözülecek. Bu cihazlarin tamirini yapan sağlam kişilere yaptır cihazı, onlar için basit iş. Bir de kapakta al satacaksan öyle satarsın. Sadece daha kurcalama, açamazsın cihazı, emin ellere gitmesi lazım.

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Yetkili mi hesabı ile edl point vs düzelebiliyormuş bakalım tamiri mümkünse boşuna telefon almayla uğraşmıyım çünkü şarjından, kamerasından ve viper4 sayesinde müzik kalitesinden, ekranından çok çok memnunum :)

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Selamlar, aynen dedikleriniz gibi oldu araştırdım epey ve sonunda uzaktan yardım ile yükletince kamera dışında sorunum kalmadı gibi parmak izi de çalışıyor eskisi gibi.. Aslında iyi ki arka kapağı açmışım tabi kırmasam daha iyi olurdu ama şu edl point işleri kapağı açmadan olmazmış zira uzaktan yükleme sırasında yükleyen arkadaş bir kaç defa kabloyu çıkarttırıp tekrar edl point yapmamı istedi bilen için kolaydır ama bu işler gerçekten anlayana kolay :)
Az kalsın yine muadil bir telefon alacaktım en azından gerek kalmadı ona çok sevindim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

xboycan, Ulutan mustafaozkan1414

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
happy~~Selamlar, aynen dedikleriniz gibi oldu araştırdım epey ve sonunda uzaktan yardım ile yükletince kamera dışında sorunum kalmadı gibi parmak izi de çalışıyor eskisi gibi.. Aslında iyi ki arka kapağı açmışım tabi kırmasam daha iyi olurdu ama şu edl point işleri kapağı açmadan olmazmış zira uzaktan yükleme sırasında yükleyen arkadaş bir kaç defa kabloyu çıkarttırıp tekrar edl point yapmamı istedi bilen için kolaydır ama bu işler gerçekten anlayana kolay :)
Az kalsın yine muadil bir telefon alacaktım en azından gerek kalmadı ona çok sevindim :)
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

xboycan, Ulutan mustafaozkan1414
Gözün aydın hocam happy~~

Üst Alt