Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Öncelikle hayırlı bereketli bir yıl olmasını temenni ederim yaklaşık 3 -4 saatir kullanıyorum bir şeyler yazmak için oldukça erken ama fikir sahibi olmak için oldukça güzel bir bir zaman ☺️
Öncelikle son diyeceğimi en başta demek istiyorum sanırım bu sefer olmuş daha doğrusu olma yolunda bir adım atılmış ☺️ bunu söylerken pil durumdan tamamen haberisizim bunun için çok erken ama can sıkıcak bir kasma donma ve gecikme yaşamadım en azından günlük kullanımı etkilemez ve android 11 geldikten sonraki en iyi eu beta buna eminim bunu rahatlıkla söyleyebilirim,
Görsel olarak büyük bir yenilik yok son eu beta daysanız (20.12.9) görsel ve özellik olarak pek yenilik beklemeyin ufak tefek dokunuşlar var ama farklı bir romdan gecicekseniz oldukça güzel dokunuşlar var diyebilirim.
Gözüme çarpan icon animasyonu kalkmış yüksek ihtimal ile eu betaya özgü bu haftalık sorundur diye umuyorum ☺️

Kurulumu kesinlikle temiz kurulum öneriyorum bunun altını çiziyorum.
20.12.9 un üzerine evet direk güncellenebilir ama bence hiç gerek yok .

Aylardır galeride gezerken her romda telefon bir kasılırdı şükürler olsun bu çözülmüş bunun için çok mutluyum.
Animasyon lar gayet güzel akıcı olmuş.
Umarım pilin durumu daha kötü olmamıştır böyle umuyorum 2 3 gün sonra pil konusunda ve rom konusunda daha detaylı yorum yaparım.

HüDeM

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 13
Konular
1
Öncelikle hayırlı bereketli bir yıl olmasını temenni ederim yaklaşık 3 -4 saatir kullanıyorum bir şeyler yazmak için oldukça erken ama fikir sahibi olmak için oldukça güzel bir bir zaman ☺️
Öncelikle son diyeceğimi en başta demek istiyorum sanırım bu sefer olmuş daha doğrusu olma yolunda bir adım atılmış ☺️ bunu söylerken pil durumdan tamamen haberisizim bunun için çok erken ama can sıkıcak bir kasma donma ve gecikme yaşamadım en azından günlük kullanımı etkilemez ve android 11 geldikten sonraki en iyi eu beta buna eminim bunu rahatlıkla söyleyebilirim,
Görsel olarak büyük bir yenilik yok son eu beta daysanız (20.12.9) görsel ve özellik olarak pek yenilik beklemeyin ufak tefek dokunuşlar var ama farklı bir romdan gecicekseniz oldukça güzel dokunuşlar var diyebilirim.
Gözüme çarpan icon animasyonu kalkmış yüksek ihtimal ile eu betaya özgü bu haftalık sorundur diye umuyorum ☺️

Kurulumu kesinlikle temiz kurulum öneriyorum bunun altını çiziyorum.
20.12.9 un üzerine evet direk güncellenebilir ama bence hiç gerek yok .

Aylardır galeride gezerken her romda telefon bir kasılırdı şükürler olsun bu çözülmüş bunun için çok mutluyum.
Animasyon lar gayet güzel akıcı olmuş.
Umarım pilin durumu daha kötü olmamıştır böyle umuyorum 2 3 gün sonra pil konusunda ve rom konusunda daha detaylı yorum yaparım.
Deneyim için teşekkürler, bende kurdum romu gayet akıcı tavsiye ederim, günlük olarak kullanıma uygun olduğunu düşünüyorum.

micropod

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sarper
Cihazım
yok
Konular
6
Çin sürümünde magisk yüklediğimde bootloop ta kalmıştım, magisk denediniz mi?

eromer1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Poco f5 pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Bu yazıyı bildirimde nasıl kaldırabilirim. Otomatik başlatmayı kapatmama rağmen sürekli çıkıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Arkadaşlar reklam engelleyici linki verebilecek olan var mı? Adblock. Ya da adaway. Google dan güvenemedim

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Çin sürümünde magisk yüklediğimde bootloop ta kalmıştım, magisk denediniz mi?
sorun yok hocam yükleniyor konuda anlatıldığı gibi yükleyebilirsin.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu yazıyı bildirimde nasıl kaldırabilirim. Otomatik başlatmayı kapatmama rağmen sürekli çıkıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bildirimin üzerine basılı tutup uygulamanın bildirimini kapatabilirsin hocam. ben güvenlik uygulamasının yetkisini kaldırıyorum genelde.

vultiny

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa Berk
Cihazım
Mi Note 10
Konular
3
Kötü bir haberim var, 12.5'de Netflix SD ve HDR desteklemiyor gözüküyor. Sorunun çözümü varsa lütfen söyleyin yoksa masik 16.1'e geri dönmeyi düşünüyorum.

alierdi41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Erdi
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
İtfaiyeci
Konular
50
Kötü bir haberim var, 12.5'de Netflix SD ve HDR desteklemiyor gözüküyor. Sorunun çözümü varsa lütfen söyleyin yoksa masik 16.1'e geri dönmeyi düşünüyorum.
miui 12.5 ile alakası yok hocam android 11 ile alakalı bi durum ve l3 den l1 e tekrar dönmesi için global romda note 10 için android 11 güncellemesinin yayınlanması gerek. malesef beklemekten başka çare yok.

yakuphitget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10 t pro
Konular
3
Arkadaşlar miui+ varmı varsa çalışıyor mu bilgisayar ile uyumlu bir şekilde