Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

screamofcnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0

alierdi41 hocam OneOS 21.5.24 sürümü çıktı​

OneOS değişiklikleri:

OPTIMIZE -
OTA'nın DÜZELTMESİ için Tam Güncellenmiş Güncelleyici Uygulaması - OneOS Installer zip FIX'in bazı şeyleri düzeltildi - Mi 9SE'de OneOS'un logo.img'si kaldırıldı, Mi 9 Lite ve Mi 10T Lite Sistem Yok Mesajı hatalarından kaçınmak için Düzeltildi - Varsayılan Olarak etkinleştirilen Deneysel Kamera seçenekleri Xiaomi değişiklikleri: Kilit ekranı Yeni - Parmak izinizin Kilit ekranında kullanılıp kullanılmayacağını seçebilirsiniz [Redmi K30, Mi 10T / Pro, Redmi K40/POCO F3] Düzeltildi - Ara sıra Yüz kilidi açma ayarları açılamıyor [Mi 9] Bildirim gölgesi
Düzeltildi - Bazı uygulamalar için medya oynatma bildirimi kapatılamıyor [örneğin Spotify] Sistem başlatıcısı
Düzeltildi - Takvim düzeltildi tarihine
dokunarak Takvim uygulaması bir saat widget'ından açılamıyor - Bazı ayarlar , "Haftanın başlangıcı" gibi, hiçbir

etkisi yoktu Kamera
Düzeltildi - Video

modunda hızlı snap düzgün çalışmadı Bu güncellemeyi dikkate almak için:
- Kurtarmayı daha güncel bir üstün örnek kurtarma tabanı 3.5.0/1'e güncellemek gerekiyor İndirmeleri ve yanıp sönmeleri için bir bağlantı bırakıyorum:
Bu son sürüm
hocam kat kat iyi demek bile hafif kalır bence
OneOS benim açımdan tartışmasız en başarılı rom bence
ama batarya konusunda bu güne kadar Masik P derdim hep
OneOS EU romu fena tokatlıyo

mustafaozkan1414

hocam OneOS kernel farkıyla batarya kullanımında çok başarılı demişti aynen katılıyorum
Kernel batarya performansına çok büyük bir fark getiriyor
sanırım MIUI daha iyisini çıkarana kadar en iyisi OneOS ... :D
Son 2 güncellemede batarya çok kötü geldi bana nedense, güncellemeleri sürekli üzerine yüklediğimiz için mi acaba?

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Bu son sürüm

Son 2 güncellemede batarya çok kötü geldi bana nedense, güncellemeleri sürekli üzerine yüklediğimiz için mi acaba?
Temiz bir kurulum yaparak denemenizi öneririm. Son İki güncelleme sonrası daha da iyileşti çünkü. Belki önceki romdan kalan artıklar yada program bileşenleri sıkıntı yaratıyor olabilir. Kıymetli anubis81 dostumuza katılıyorum. OneOs rom Eu rom ile kıyaslanamayacak duruma gelmiş. Bu rom Note 10 kullanıcılarının beklediği rom diyebilirim. Masik P romun tahtına göz dikmiş resmen :)

aevrenm

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Konular
42
Oneos stabil ne zaman cikar?

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3
Temiz bir kurulum yaparak denemenizi öneririm. Son İki güncelleme sonrası daha da iyileşti çünkü. Belki önceki romdan kalan artıklar yada program bileşenleri sıkıntı yaratıyor olabilir. Kıymetli anubis81 dostumuza katılıyorum. OneOs rom Eu rom ile kıyaslanamayacak duruma gelmiş. Bu rom Note 10 kullanıcılarının beklediği rom diyebilirim. Masik P romun tahtına göz dikmiş resmen :)
tahtından etmeye çok yakın gibi hatta, üstüne koymaya devam ederlerse note 10 için vazgeçilmez bir rom olacak

screamofcnc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10
Konular
0
Eyvallah hocam çok sağolun.

xboycan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Note 10
Konular
0
Arkadaşlar öyle güzel şeyler yazmışsınız ki artık eu stabil 12.0.2 de kalamam :)
Kullanan arkadaşlardan tek ricam gelişmiş kamera modülü ( uzun pozlama, klon vs) ve viper4 bu romda sorunsuz çalışıyor mu?
Ona göre şu farkı görmek isterim ben de :)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Arkadaşlar öyle güzel şeyler yazmışsınız ki artık eu stabil 12.0.2 de kalamam :)
Kullanan arkadaşlardan tek ricam gelişmiş kamera modülü ( uzun pozlama, klon vs) ve viper4 bu romda sorunsuz çalışıyor mu?
Ona göre şu farkı görmek isterim ben de :)

Merhaba. Evet, modülün son güncellemesi ile tümü sorunsuz çalışıyor, sadece klon modu çıkartılmış. Çift video modu eklenmiş ancak henüz çalışmıyor. Onun dışında modül sorunsuz halde. Eğer isterseniz kamera modülünün güncel beta sürümünü paylaşabilirim. Sevgiler.

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Merhaba. Evet, modülün son güncellemesi ile tümü sorunsuz çalışıyor, sadece klon modu çıkartılmış. Çift video modu eklenmiş ancak henüz çalışmıyor. Onun dışında modül sorunsuz halde. Eğer isterseniz kamera modülünün güncel beta sürümünü paylaşabilirim. Sevgiler.
Selamlar. Gelişmiş kamera modülünü ben çalıştıramadım. Hata verdi. Sizdeki beta sürümünün linkini verme imkanınız olursa sevinirim. Kolay gelsin.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Selamlar. Gelişmiş kamera modülünü ben çalıştıramadım. Hata verdi. Sizdeki beta sürümünün linkini verme imkanınız olursa sevinirim. Kolay gelsin.
Elbette. Yükleme yapıyorum şimdi birazdan linkini paylaşırım.

nasty

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
note 10
Konular
3
Çok teşekkür ederim.