Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.5 ] Android 11 - 21.9.27 OneOs İndirme Bağlantıları

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436

Mhamza

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mhamza
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Arkadaşlar bu oneosun fastbootu bozuk sanırım bende sorun oldu ama cihaz açıldığı için şanslıydım rootta atılmıştı tabiki. Dikkatli olun derim fastboottan recovery yüklüyor gibi yapıyor yüklüyor da hatta ama bozuk yüklüyor açılmıyor twrp.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
Arkadaşlar bu oneosun fastbootu bozuk sanırım bende sorun oldu ama cihaz açıldığı için şanslıydım rootta atılmıştı tabiki. Dikkatli olun derim fastboottan recovery yüklüyor gibi yapıyor yüklüyor da hatta ama bozuk yüklüyor açılmıyor twrp.

Fastboot da herhangi bir sorun yok. Bence sizin Twrp de sorun var.

gokmenm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
note10
Konular
10
son versiyon miui 11 den hızlı mı arkadaslar?
yoksa aynı ağır aksak devam mı ediyor.

gokmenm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
note10
Konular
10
fos, özelleştirme bağlamında tek görebildigim sistem uygulamalarini devre dışı bırakabilmek, pc ye bağlama ihtiyacı olmadan.

Miui 12 android 11 ile devamı bütün romlar sıkıntılı sanırım. Resmi release yaptıkları android 11 sürümü nasıl günlük kullanıma hazır olur hala anlamıyorum, şu romlardan masik e geçince yağ gibi akıyor telefon, ki
Kesinlikle miui kullanmayacağım. Resurrection var kaymak gibi rom. Franco kullanıp işlemcileri de kıstım yarı yarıya. Hala yağ gibi.
işlemciyi kıstın ve hala yağ gibi.
Bizim telefonlar mı bozuk anlamadım :)

Lag yok mu geçişlerde. miui 11 kullandınız mı?

gokmenm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Gokmen
Cihazım
note10
Konular
10
yanlış anlamışım yağ gibi deyince oneos için söylediniz sandım .

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11

alierdi41 hocam OneOS 21.5.24 sürümü çıktı​

OneOS değişiklikleri:

OPTIMIZE -
OTA'nın DÜZELTMESİ için Tam Güncellenmiş Güncelleyici Uygulaması - OneOS Installer zip FIX'in bazı şeyleri düzeltildi - Mi 9SE'de OneOS'un logo.img'si kaldırıldı, Mi 9 Lite ve Mi 10T Lite Sistem Yok Mesajı hatalarından kaçınmak için Düzeltildi - Varsayılan Olarak etkinleştirilen Deneysel Kamera seçenekleri Xiaomi değişiklikleri: Kilit ekranı Yeni - Parmak izinizin Kilit ekranında kullanılıp kullanılmayacağını seçebilirsiniz [Redmi K30, Mi 10T / Pro, Redmi K40/POCO F3] Düzeltildi - Ara sıra Yüz kilidi açma ayarları açılamıyor [Mi 9] Bildirim gölgesi
Düzeltildi - Bazı uygulamalar için medya oynatma bildirimi kapatılamıyor [örneğin Spotify] Sistem başlatıcısı
Düzeltildi - Takvim düzeltildi tarihine
dokunarak Takvim uygulaması bir saat widget'ından açılamıyor - Bazı ayarlar , "Haftanın başlangıcı" gibi, hiçbir

etkisi yoktu Kamera
Düzeltildi - Video

modunda hızlı snap düzgün çalışmadı Bu güncellemeyi dikkate almak için:
- Kurtarmayı daha güncel bir üstün örnek kurtarma tabanı 3.5.0/1'e güncellemek gerekiyor İndirmeleri ve yanıp sönmeleri için bir bağlantı bırakıyorum:

kubatlifaruk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
mi note 10
Konular
3

alierdi41 hocam OneOS 21.5.24 sürümü çıktı​

OneOS değişiklikleri:

OPTIMIZE -
OTA'nın DÜZELTMESİ için Tam Güncellenmiş Güncelleyici Uygulaması - OneOS Installer zip FIX'in bazı şeyleri düzeltildi - Mi 9SE'de OneOS'un logo.img'si kaldırıldı, Mi 9 Lite ve Mi 10T Lite Sistem Yok Mesajı hatalarından kaçınmak için Düzeltildi - Varsayılan Olarak etkinleştirilen Deneysel Kamera seçenekleri Xiaomi değişiklikleri: Kilit ekranı Yeni - Parmak izinizin Kilit ekranında kullanılıp kullanılmayacağını seçebilirsiniz [Redmi K30, Mi 10T / Pro, Redmi K40/POCO F3] Düzeltildi - Ara sıra Yüz kilidi açma ayarları açılamıyor [Mi 9] Bildirim gölgesi
Düzeltildi - Bazı uygulamalar için medya oynatma bildirimi kapatılamıyor [örneğin Spotify] Sistem başlatıcısı
Düzeltildi - Takvim düzeltildi tarihine
dokunarak Takvim uygulaması bir saat widget'ından açılamıyor - Bazı ayarlar , "Haftanın başlangıcı" gibi, hiçbir

etkisi yoktu Kamera
Düzeltildi - Video

modunda hızlı snap düzgün çalışmadı Bu güncellemeyi dikkate almak için:
- Kurtarmayı daha güncel bir üstün örnek kurtarma tabanı 3.5.0/1'e güncellemek gerekiyor İndirmeleri ve yanıp sönmeleri için bir bağlantı bırakıyorum:
anubis81 hocam Oneos yine konuşturmuş sanki farkını :D eu stabil 12.5.2 den kat kat iyi bence bu romda yine efsane gibi bakalım tam şarjdan sonra ne olacak

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
anubis81 hocam Oneos yine konuşturmuş sanki farkını :D eu stabil 12.5.2 den kat kat iyi bence bu romda yine efsane gibi bakalım tam şarjdan sonra ne olacak
hocam kat kat iyi demek bile hafif kalır bence
OneOS benim açımdan tartışmasız en başarılı rom bence
ama batarya konusunda bu güne kadar Masik P derdim hep
OneOS EU romu fena tokatlıyo

mustafaozkan1414

hocam OneOS kernel farkıyla batarya kullanımında çok başarılı demişti aynen katılıyorum
Kernel batarya performansına çok büyük bir fark getiriyor
sanırım MIUI daha iyisini çıkarana kadar en iyisi OneOS ... :D

Üst Alt