MIUI 12 Mi Note 10 / Pro - Global Kararlı V12.0.1.0.QFDMIXM İndirme Bağlantısı

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
benim cihaz twrp yüklü boot kilidi açık imei repair yapılmış imei zarar vermeden nasıl miui 12 yüklerim acaba

Recovery Rom indirme bağlantısını indirerek, 4 Wipe - Format data / yes Reboot- Recovery sonrası İndirmiş olduğunuz romu telefon hafızasına kopyalayınız. Twrp / Install kısımından kurulumu yapabilirsiniz. Twrp kalıcı olması için magisk flashlaması yapmayı unutmayınız.
Twrp üzerinden yapacağınız işlemler ile repair işleminiz zarar görmez.
(Bu işlemler ile tğm verileriniz silineceği için Yedeklerinizi telefon hariç, güvenli bir ortama almanızda fayda var)

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
Fastboot rom İndirme bağlantısı konuya eklenmiştir.

Bu dosyayı indirip telefona atıp güncelleme bölümünden seçip mi güncellemem gerekiyor?

webeu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat merkez
Cihazım
mi 3
Konular
1
Recovery Rom indirme bağlantısını indirerek, 4 Wipe - Format data / yes Reboot- Recovery sonrası İndirmiş olduğunuz romu telefon hafızasına kopyalayınız. Twrp / Install kısımından kurulumu yapabilirsiniz. Twrp kalıcı olması için magisk flashlaması yapmayı unutmayınız.
Twrp üzerinden yapacağınız işlemler ile repair işleminiz zarar görmez.
(Bu işlemler ile tğm verileriniz silineceği için Yedeklerinizi telefon hariç, güvenli bir ortama almanızda fayda var)
4 Wipe - Format data / yes Reboot- Recovery şu kısımı anlamadım ne demek istedin ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Bu dosyayı indirip telefona atıp güncelleme bölümünden seçip mi güncellemem gerekiyor?

Fastboot Romu Mi fashtool ile bootloader kilidiniz açık ise kurabilirsiniz. Aşağıdaki konuyu inceleyiniz.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
4 Wipe - Format data / yes Reboot- Recovery şu kısımı anlamadım ne demek istedin ?

* Kurmak istediğiniz romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* Twrp ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* Kurulumunu yapmak istediğiniz romu cihazınıza aktarınız/kopyalayınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefon da ki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.

webeu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sedat merkez
Cihazım
mi 3
Konular
1
* Kurmak istediğiniz romu indiriniz .Magisk indiriniz.
* Cihazınızı TWRP modun da başlatınız.
* TWRP ile Wipe -Format Data / Yes yapıp Reboot - Recovery ile Tam Temizlik yapınız.
* Twrp ile Wipe » Advanced Wipe düğmesine tıklayınız " Dalvik / Art Cache - Cache - System - Data '' Seçip , Swipe to Wipe yapınız.
* Kurulumunu yapmak istediğiniz romu cihazınıza aktarınız/kopyalayınız.
* TWRP ana menüsüne dönünüz, Install üzerine dokunun ve cihazınıza aktardığınız Romu seçiniz.
* Romu seçtikten sonra, Swipe to Confirm Flash yapınız.
* ROM’unuz başarıyla yüklendikten sonra,sol alt köşeden Art dalvik / cache yapınız ve Navigasyon tuşlarını kullanarak twrp ana menüden Reboot - Recovery yapınız.
* Cihazınız tekrar TWRP de açılacaktır.İndirmiş olduğunuz *Magisk zıp dosyasını telefon da ki Twrp klasörüne kopyalayınız.
*TWRP / Install kısımından Magisk zıp dosyasını seçip flashlayınız. Art dalvik / cache » Reboot - System yapınız.
* İlk Kurulum ortalama 5 dk kadar sürmektedir.
***Sabırlı olup bekleyiniz.
çok teşekkür ederim

asanoguz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
12
Fastboot Romu Mi fashtool ile bootloader kilidiniz açık ise kurabilirsiniz. Aşağıdaki konuyu inceleyiniz.

Bootloader kilidim açık değil.

Üst Alt