Rom Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana)/ Eu Android 11 MIUI 13

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
MIUI EUROM HAFTALIK 22.6.22

Değişiklikler
Yeni -
Kayan pencereleri ekran tarafına sabitleyebilir, onlardan kabarcık bildirimleri alabilir ve aynı anda birden fazla kayan pencere açabilirsiniz (başlangıçta tabletler ve katlanabilir cihazlar için tasarlanmıştır).
Dikkat: kabarcık bildirimleri her uygulama için iyi çalışmayabilir
Optimizasyon - Çalışan TWRP sürümlerine sahip cihazlar için geri yüklenen kurtarma ROM'ları (örneğin Mi 10, Mi 10 Pro)
Optimizasyonu - Temmuz 2022'ye Güncellenmiş Android Güvenlik Yaması
Düzeltme - Kamera çalışmıyordu [Mi 10T Pro]

Ayarlar Optimizasyonu -
Simgeler ve ayar başlıkları arasındaki kenar boşlukları azaltıldı
İzinler Düzeltme - "Kesin konum" başlığı Konum izni iletişim kutusunda Çince idi
Galeri Düzeltme - Fotoğraf düzenleyicideki çıkartmalar listesi boştu
İndirmeler Düzeltme - İşe yaramaz bir "İzin ayrıntıları" ayarı kaldırıldı

Bazı cihazlar için kurtarma paketlerini yayınladık, çünkü onlar için çalışan TWRP sürümleri var.
Mi 10 gibi A / B olmayan cihazlar için, hızlı önyükleme modundan kurtarmayı flaşlamanız, ardından "fastboot reboot-recovery" komutunu kullanarak yeniden başlatmanız ve ardından ROM'u flaşlamanız gerekir; Yeni, çalışan kurtarmayı yanıp sönmediğiniz sürece TWRP otomatik olarak değiştirilmeyecektir.
Mi 11 gibi A / B cihazları için, kurtarmayı yalnızca fastboot'tan başlatmanız, ardından yeni sürümü flaşlamanız gerekir; TWRP otomatik olarak değiştirilecektir.

TWRP İndir

dl.akr-developers.com

Uyarı: Messenger veya Telegram gibi uygulamalardaki standart Android baloncuk bildirimleri (yenileri değil) bu derlemede düzgün çalışmıyor.

18 Temmuz 2022'den itibaren, aşağıdaki cihazlar için Haftalık ROM'lar olmayacak: Mi CC9 Pro / Mi Note 10 / Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro.

sketchuprzr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Mi note 10 /cc9
Konular
0
Selamlar@sketchuprzr, sunduğunuz çözümü ilk mesaja ekleyeceğim. Sorduğunuz soruya gelince, bu rom custom rom, yani güncelleme menüsü altında ota güncellemesi olarak yükleme yapamazsınız ne yazık ki. Yayınlanan güncel romu zip olarak indirip, twrp üzerinden yüklemeniz gerekmekte. Ancak şöyle bir durum var, eğer mevcut romun güncellemesini kuracaksınız, veri temizleme yapmadan, yani veri kaybı olmadan yükleyebilirsiniz. Ama twrp şart.
Hocam merhaba,
konuyu hortlatmış gibi olucam ama ;
şu anda haftalık sürümlerden olan 22.4.13 sürümü cihazımda yüklü. Ve en son yayınlanan 22.6.22 sürümünü yüklemek istiyorum.
Cihazımda bütün dosyalarım ve bilgilerim yüklü. Bunların yedeğini almam çok uğraştırıyor..
Bunu güncelleme yolu ile yüklemek, dosyarlarım ve uygulamalarım zarar görmeden yüklemek istiyorum.
Cihazımda TWRP 3.6.1-9.0 yüklü.

Bu konuda bilgi verebilir misiniz? Yedek almam gerekir mi? yedek almadan ilerlenebilir mi?
Teşekkürler..

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Hocam merhaba,
şu anda haftalık sürümlerden olan 22.4.13 sürümü cihazımda yüklü. Ve en son yayınlanan 22.6.22 sürümünü yüklemek istiyorum.
Cihazımda bütün dosyalarım ve bilgilerim yüklü. Bunların yedeğini almam çok uğraştırıyor..
Bunu güncelleme yolu ile yüklemek, dosyarlarım ve uygulamalarım zarar görmeden yüklemek istiyorum.

Bu konuda bilgi verebilir misiniz? Yedek almam gerekir mi? yedek almadan ilerlenebilir mi?
Teşekkürler..
Selamlar sketchuprzr, aynı romun alt sürümünde olduğunuz için direk yükleme yaparsanız sorun olacağını sanmıyorum. Önerim yine de bu işlemler öncesinde yedek almanız, sonuçta yazılımsal bir olay gidip gitmeme ihtimali %50 dir.

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
22.6.22 güncellemesi ilk mesaja eklendi

anubis81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
Xiaomi 13 T
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
11
MIUI EUROM HAFTALIK 22.6.29

Değişiklikler

Sistem Düzeltmesi -
Belirli uygulamalarda standart Android kabarcık bildirimleri kullanımı
Temalar Optimizasyonu - "Duvar kağıdı ve kişiselleştirme" sekmesindeki bazı görsel değişiklikler

18 Temmuz 2022'den itibaren, aşağıdaki cihazlar için Haftalık ROM'lar olmayacak: Mi CC9 Pro / Mi Note 10 / Pro, Mi 10, Mi 10 Pro, Mi 10 Lite Zoom, Redmi K30, Redmi K30 5G, Redmi K30i 5G, Redmi K30 Pro / POCO F2 Pro.

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Hocam merhaba,

Teşekkürler..
surekli ustune atarim cikan guncel surumu bisey olmuyor flash bitiminde cikan wipe yi yap ardindan root kullaniyosan magisk flashla rebootla hic bisey silinmiyor

mertahmet

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi Note
Konular
0
Son beta sürümü yükleyip kullanan? Artı olarak twrp sürümüm biraz eski kaldı (3.3.1). Sayfadaki trabzonlu isimli arkadaşın sürümünü kullanıyorum. Güncel olarak twrp bulamadım. Yardımcı olabilen çıkarsa çok memnun olurum.

Son düzenleme:

bugycugy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Buğra Çağlar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
8
Son beta sürümü yükleyip kullanan? Artı olarak twrp sürümüm biraz eski kaldı (3.3.1). Sayfadaki trabzonlu isimli arkadaşın sürümünü kullanıyorum. Güncel olarak twrp bulamadım. Yardımcı olabilen çıkarsa çok memnun olurum.

Recovery olarak size "OrangeFox"u öneririm. Her türlü işinizi görür fazlasıyla...
Kurulum için sadece TWRP'deyken indirmiş olduğunuz ".zip" dosyasını kurmanız yeterlidir.

eaytekin35

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi note 10
Konular
2

22.7.13 close beta dogrumudur

Üst Alt