MIUI 12.5 Mi Note 10/Pro/CC9 Pro (Tucana) - Endonezya Kararlı Rom V12.5.3.0.RFDIDXM

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Hocam güncelleyici ekranında 12 yazan simgeye birkaç kez dokunun ek özellikler açılacaktır, sonra sağ üstteki 3 noktadan güncelleme paketi seçin, yine twrp ye ihtiyaç yok yani ben twrp kullanmıyorum bile çok uzun zamandır
Ama bu yöntemle root silinir sanırım.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Ama bu yöntemle root silinir sanırım.
Evet güncelleme rootu siler, twrp den kurulan güncelleme de rootu siler, resmi olduğu için. Boot dosyasını alıp tekrar magisk patch yaparsanız tamamdır basit bir işlem

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Hocam Fastboot bağlantısı

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Mi note 10 cihazıma mi flash la endonezya romu yüklemek için bl kilidinin açılmasını bekliyorum.Bu cihazda imei repair işlemi sonrası fabrika ayarlarından sıfırlamada imei nin null olma ihtimali varmıdır?Yada null a düşmemesi için bir yöntem varmıdır?Değerli hocalarım yanıtlayabilir mi acaba.Şimdiden teşekkürler.

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Mi note 10 cihazıma mi flash la endonezya romu yüklemek için bl kilidinin açılmasını bekliyorum.Bu cihazda imei repair işlemi sonrası fabrika ayarlarından sıfırlamada imei nin null olma ihtimali varmıdır?Yada null a düşmemesi için bir yöntem varmıdır?Değerli hocalarım yanıtlayabilir mi acaba.Şimdiden teşekkürler.
Hocam telefonun ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırla derseniz imei silinir, bunun dışında imei silinmez. MiFlash uygulaması ile bu Fastboot romu yükleyebilirsiniz hiçbir sorun yok. MiFlash uygulamasından yanlışla geri botloader ı kilitlemeyin, "clean all" bu seçeneği seçeceksiniz eğer bilmiyorsanız diye söylüyorum hocam. Varsayılanı olarak "clean and lock" bu seçenek seçili çünkü. Bu seçenek botloader kilidini yeniden aktif eder dikkat etmek lazım

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Hocam telefonun ayarlarından fabrika ayarlarına sıfırla derseniz imei silinir, bunun dışında imei silinmez. MiFlash uygulaması ile bu Fastboot romu yükleyebilirsiniz hiçbir sorun yok. MiFlash uygulamasından yanlışla geri botloader ı kilitlemeyin, "clean all" bu seçeneği seçeceksiniz eğer bilmiyorsanız diye söylüyorum hocam. Varsayılanı olarak "clean and lock" bu seçenek seçili çünkü. Bu seçenek botloader kilidini yeniden aktif eder dikkat etmek lazım
Teşekkür ederim hocam cevabınız için.

unutulan6767

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Celal
Cihazım
Mi note 10
Konular
11
Selam
12.5.2.0 Endonezya romdayım. Bu güncellemeyi indirdim ama twrp ye girdiğimde twrp şifre sormadan salt okunur açıyor. Daha önce başıma gelmemişti.
Başka romlar da böyle bişeyle karşılaşmadım.
Nasıl düzeltmemi önerirsiniz? Başka twrp mi yüklemeliyim?

(bu twrp ile başka romlar da sorun olmuyordu Endonezya romda sorun oldu)
aynı sorun bende de oldu

Yusuferoglu01

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF EROĞLU
Cihazım
Cc9 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
0
Enhanced güncellemesi geldi, güncellemeyi yaptım cihaz biraz daha akıcı hale geldi, pil ayarında hala performans ve dengeli özelliği açılmamış ama. Global de geldiği söyleniyor

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Enhanced güncellemesi geldi, güncellemeyi yaptım cihaz biraz daha akıcı hale geldi, pil ayarında hala performans ve dengeli özelliği açılmamış ama. Global de geldiği söyleniyor
Security uygulamasını güncellediğinde geliyor Yusuferoglu01, ufak bir bilgi vereyim dedim :)

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Buraya ne zaman yüklerler acaba wasntme~~

Üst Alt