Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro Global Kararlı v11.1.2.0 QFDMIXM İndirme Bağlantısı

Alper99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
5
Arkadaşlar global kararlıya sürekli güncelleme geliyor ama aveupa(eea) sürüme neden gelmiyor? Daha android 10 bile gelmedi.Ota ile gelen 11.0.17 güncellemesini yaptım onuda geri çektiler 11.0.16 görünüyor son sürüm.Ben 17ye geçtiğim için 108mpx çekimlerde odaklama ve bulanıklık sorunu var.Sizce Avrupa'da bekleyim mi globale mi geçeyim?

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Ben EEA sürümden MIUI12 ye geçtim (meraktan), Global de kullandım. En akıcı EEA sürümü. Anladığım kadarıyla en pürüzsüz güncellemeyi EEA alıyor o yüzden geç güncelleme alması gayet normal (Android ve ya MIUI yükseltmesi), şahsi fikrim. Bence hiç boşuna yormayın kendinizi, nasılsa gelecek, hiç de canınız sıkılmaz.

Alper99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
5
Ben EEA sürümden MIUI12 ye geçtim (meraktan), Global de kullandım. En akıcı EEA sürümü. Anladığım kadarıyla en pürüzsüz güncellemeyi EEA alıyor o yüzden geç güncelleme alması gayet normal (Android ve ya MIUI yükseltmesi), şahsi fikrim. Bence hiç boşuna yormayın kendinizi, nasılsa gelecek, hiç de canınız sıkılmaz.
Sizce MIUI 12 ile birlikte mi gelir android? Daha önce herhangi bir güncelleme gönderirler mi? Çünkü şuan geri çekilen sürümde olduğum için kamera sorunu var.Android 10 MIUI12 ile gelecekse yaz sonuna kadar cihazı 108mpxden mahrum kullanmam anlamına gelir ki buda baya can sıkıcı :)

Ulutan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ulutan
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
CAD-CAM Prog.
Konular
9
Sizce MIUI 12 ile birlikte mi gelir android? Daha önce herhangi bir güncelleme gönderirler mi? Çünkü şuan geri çekilen sürümde olduğum için kamera sorunu var.Android 10 MIUI12 ile gelecekse yaz sonuna kadar cihazı 108mpxden mahrum kullanmam anlamına gelir ki buda baya can sıkıcı :)
Android güncellemesini yolluyorlar önden, denk gelir mi belli olmaz. Kamera problemi varsa ciddi sorun. Siz son güncelleme paketini indir dediniz mi, ya da son sorunsuz zip dosyasını siteden indirip, güncelleme uygulamasından paket seçerek güncellemeyi denediniz mi, belki sorun bu şekilde çözülür.

Alper99

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alper metin
Cihazım
Mi Note 10
Konular
5
Android güncellemesini yolluyorlar önden, denk gelir mi belli olmaz. Kamera problemi varsa ciddi sorun. Siz son güncelleme paketini indir dediniz mi, ya da son sorunsuz zip dosyasını siteden indirip, güncelleme uygulamasından paket seçerek güncellemeyi denediniz mi, belki sorun bu şekilde çözülür.
Son güncelleme pakati geri çekildiği için hata veriyor indirmiyor.maalesef.

rsenersen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
şener
Cihazım
mi max
Konular
1
arkadaşlar v11.1.2 den v11.0.9 u geri yüklersem fastboottan cihaz roolback e düşer mi ?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
arkadaşlar v11.1.2 den v11.0.9 u geri yüklersem fastboottan cihaz roolback e düşer mi ?
Kontrol edebilirsiniz.

Erkangursoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan gürsoy
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Merhaba telefonum yurt dışı. IMEI yüklü. Bu güncellemeyi flash tool ile yüklersen IMEI sıkıntısı yaşarmıyım ve dosyalar ve ayarlar sıfırlanır mı?

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Merhaba telefonum yurt dışı. IMEI yüklü. Bu güncellemeyi flash tool ile yüklersen IMEI sıkıntısı yaşarmıyım ve dosyalar ve ayarlar sıfırlanır mı?
Merhaba hocam, sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullanabilirsiniz.

Erkangursoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan gürsoy
Cihazım
Mi note 10
Konular
1
Hocam teşekkürler peki dosya ve ayarlar sıfırlanır mı?

Üst Alt