Rom Mi Note 10 / Mi CC9 Pro (Avrupa) EEA Kararlı V11.0.10.0 PFDEUXM İndirme Bağlantıları

teomans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
2
Selamalr. Çinden CC9 Proyu aldım. Daha önce Redmi Note 8 ve K20 Pro ya avrupa rom attım ve sorunsuz kullanıyoruz. Onlara romu fastbot modu anlatıldığı gibi attım. Şimdi bu CC9 Pro yada avrupa rom atmak istiyorum. Aynı şekilde fastbot modunda atmak için bu sayfadaki son bağlantıdan mı uygulamam gerekir? Nedense bu telefonda kaam karıştı. Botloader kilidini daha açmadım. Nasıl bir yol izlemem gerekir? Bot loaderı üzerindeki rom la açsam daha sonra bu romu indirsem olur mu?

teomans

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Teoman
Cihazım
Xiaomi K20 Pro
Konular
2
Selamlar. Tekrardan bir soru: Fastboot la rom atacağım fakat ilk sayfadaki linkten indirmek istediğimde -Avrupa rom_ 4 GB veriyor, sitede bulunan diğer bir linkten ( ) indirmek istediğimde de 2.5 GB veriyor. Bunların hangisini indirmem gerekir? Hepsinde sürüm bu V11.0.10.0.PFDEUXM (MIUI11) fakat arada çok büyük boyut farkı var. Bunların hangisini yüklemem gerekir? Teşekkürler.

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
Selamlar. Tekrardan bir soru: Fastboot la rom atacağım fakat ilk sayfadaki linkten indirmek istediğimde -Avrupa rom_ 4 GB veriyor, sitede bulunan diğer bir linkten ( ) indirmek istediğimde de 2.5 GB veriyor. Bunların hangisini indirmem gerekir? Hepsinde sürüm bu V11.0.10.0.PFDEUXM (MIUI11) fakat arada çok büyük boyut farkı var. Bunların hangisini yüklemem gerekir? Teşekkürler.
2.5 gb olan yüksek ihtimalle recovery rom, hocam fastbootb rom genellikle 4 gb boyutlarında olur.

Üst Alt