Yardım Mi note 10 lite yakınlık sensörü sorunu

yahyademirci

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yahya
Cihazım
mi 9 lite
Konular
4
Arkadaşlar kolay gelsin. Mi note 10 lite cihaz aldım ama yakınlık sensörü kafasına göre çalışıyor. Bunun bir çözümü varmı. Bazen ekran kapanıyor bazen kapanmıyor. O çekirdek sürümünede girdim ekranı kapatınca 5 olan rakam 0 oluyor ama sağlıklı çalışmıyor.

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Sorunu o veya bu programla çözdum diyen arkadaşlar bir tane bile video atamadı. Sorun yazılımsal değil donanimsal ben garantili telefon almadigim için değişme imkanım yok, telefonu genel olarak sevdiğim için değiştirmeyi düşünmüyorum fakat garantisi olan arkadaşlar her yola başvursun bence sensörün bu şekilde çalışması büyük bir hata

Oyla:

CXath1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
J7
Konular
0
Benim tek sorunum sensör olsa keşke. Ailecek Whatsapp dan görüntülü kimseyi arayamıyoruz. Çocukların sesleri karşı tarafa ekolu gidiyor. Tiz seslerde yankı yapıyor. Rezil oluyoruz millete. Kimse konuşmakda istemiyor. Garantisi de yok telin.

Oyla:

mm33

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Mi 11 ultra
Meslek
Personal trainer
Konular
53
Benim tek sorunum sensör olsa keşke. Ailecek Whatsapp dan görüntülü kimseyi arayamıyoruz. Çocukların sesleri karşı tarafa ekolu gidiyor. Tiz seslerde yankı yapıyor. Rezil oluyoruz millete. Kimse konuşmakda istemiyor. Garantisi de yok telin.
Letgo'ya koyun mantıklı takaslara açık yazın ben bu şekilde kurtuldum o cihaz'dan.

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Hocam 3000 tl ye aldık. Zarar ederiz. Ne yapacam bilmiyorum.

Bu romu yükleyin...

Oyla:

CXath1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
J7
Konular
0
Bu romu yükleyin...

Bunu yükleyince sensör sounu çözülecek mi hocam. Telefonla konuşurken yanağa değince mikrofon kapanıyor. Çok sıkıntı oluyor.
cihaza henüz imei de atılmadı. Bu hafta aldığım yer imei atacak. Şimdi bu romu yüklesem sorun olur mu

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Bunu yükleyince sensör sounu çözülecek mi hocam. Telefonla konuşurken yanağa değince mikrofon kapanıyor. Çok sıkıntı oluyor.
cihaza henüz imei de atılmadı. Bu hafta aldığım yer imei atacak. Şimdi bu romu yüklesem sorun olur mu

Sorun olmaz,imei için acele etmeyin derim 8 ay yasal kullanım hakkınız var sonuna kadar kullanın...

Ben konuşurken bir sıkıntı çekmiyorum...

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Benim tek sorunum sensör olsa keşke. Ailecek Whatsapp dan görüntülü kimseyi arayamıyoruz. Çocukların sesleri karşı tarafa ekolu gidiyor. Tiz seslerde yankı yapıyor. Rezil oluyoruz millete. Kimse konuşmakda

Hocam 3000 tl ye aldık. Zarar ederiz. Ne yapacam bilmiyorum.

note 10 da sensör sorunu var mı peki. Bilginiz var mı?
Note 10 var arkadaşta onda da car benim gördüğüm.

Oyla:

Bir Acayip Adam

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Kayıp
Cihazım
Mi 11 Ultra
Konular
10
O cihaz için yapılacak en mantıklı seçimi yapmışşınız umarım olumlu sonuçlanır ver para'nızı alırsınız.
alacağım zaten ayıplı ürüne giriyor ve sadece sensör değil bir de mikrofon bozuldu servise verdim bu sefer de anakart değiştirmişler ve geldi parmak izi bozuk bende sinirlendim ve tüketiciye verdim servis hemen yollayın dedi yollamadım. Niyeti iyi ce bozdum 11 ile 12 arasında kredi çekip alacğım daha çok 12 alayım diyorum youtube için içerik üretirken iyibir kamera lazım oluyor bunuda o zaman severek almıştım aslında ancak işte xiaomi bir daha iki defa düşünürüm almadan bakalım ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global rom yükleyin öyle bir deneyin sıfırdan yükleyin yüklerken bootlader kilidini kapatmayın büyük ihtimalle düzelecektir
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burada konu anlatımı var nasıl yapılacağı falan şayet global rom yüklü ise bile sıfırdan yükleyin düzeleceğini tahmin ediyorum imeinizi bir yere not alın bootlader kilidini kapatmayın sakın.... mi hesap şifrenizi de kaydedin bir yere yoksa telefonu açamazsınız yada hesabı kaldırın telefondan bu işlemi yapmadan önce

Oyla:

CXath1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
J7
Konular
0
alacağım zaten ayıplı ürüne giriyor ve sadece sensör değil bir de mikrofon bozuldu servise verdim bu sefer de anakart değiştirmişler ve geldi parmak izi bozuk bende sinirlendim ve tüketiciye verdim servis hemen yollayın dedi yollamadım. Niyeti iyi ce bozdum 11 ile 12 arasında kredi çekip alacğım daha çok 12 alayım diyorum youtube için içerik üretirken iyibir kamera lazım oluyor bunuda o zaman severek almıştım aslında ancak işte xiaomi bir daha iki defa düşünürüm almadan bakalım ne olacak
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

global rom yükleyin öyle bir deneyin sıfırdan yükleyin yüklerken bootlader kilidini kapatmayın büyük ihtimalle düzelecektir
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
burada konu anlatımı var nasıl yapılacağı falan şayet global rom yüklü ise bile sıfırdan yükleyin düzeleceğini tahmin ediyorum imeinizi bir yere not alın bootlader kilidini kapatmayın sakın.... mi hesap şifrenizi de kaydedin bir yere yoksa telefonu açamazsınız yada hesabı kaldırın telefondan bu işlemi yapmadan önce
Hocam şu an global kararlı rom yüklü.
ses yankı sorununu kimse yazılım ile çözememiş. Garantiden hoparlör değişimi yapılarak çözen varmış. Sensör için denerim ama. Cihaza henüz imei de atılmadı.

Ekli dosyalar

• 824C5551-73D6-44F9-AA71-C4A4C9640B2C.jpeg
    824C5551-73D6-44F9-AA71-C4A4C9640B2C.jpeg
    74,7 KB · Görüntüleme: 7
Oyla:
Üst Alt