Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.eu V13.0.4.0 Fastboot Custom Rom / Android 12

Asdas1230

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asdas
Cihazım
A50
Konular
0
Cihaz merdiven altı değilse gitmez.
yok yani imei atılmış ama bundan önce sürüm düşürdüm önce miui 12.5 indirdim sonra 13 inirdim sonrada 13 eea rom indirdim gitmedi şimdide gitmez deilmi bide romda türkçe dil varmı birde rom tamamen note 10 lite için deilmi modlanmış falan değildir umarım

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
yok yani imei atılmış ama bundan önce sürüm düşürdüm önce miui 12.5 indirdim sonra 13 inirdim sonrada 13 eea rom indirdim gitmedi şimdide gitmez deilmi bide romda türkçe dil varmı birde rom tamamen note 10 lite için deilmi modlanmış falan değildir umarım
İmei atılmış = merdiven altı
Riskli işlem.

ceka16

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
celal
Cihazım
mi 13 ultra
Konular
7
hocam merhaba, yüklendiniz mi, problem varmı
benim cihazda plaka atılmış bende yüklemek istiyorum.

Asdas1230

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Asdas
Cihazım
A50
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
(Fastboot)
••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
Kurulum Talimatları

YEDEKLERİNİZİ ALMAYI UNUTMAYIN BÜTÜN VERİLERİNİZ SİLİNECEK !
İŞLEMLERE BAŞLAMADAN ÖNCE BOOTLOADER KİLİDİNİZİN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUN.

Yöntem 1:
1- Cihazı fastboot moda alın.
2- İndirdiğiniz dosyayı zipten çıkarın. (Zip boyutu 3.3GB, Zipten çıkarılmış boyut 5.5GB)
3-
Cihazı bilgisayara usb yoluyla bağlayın ve "windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat" adlı batch dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
4- İşlem bitince cihaz yeniden başlayacak ve açılacak. ( İlk boot uzun sürebilir müdahale etmeyin. )

Yöntem 2:
1- Cihazı recovery moda alın (Orangefox !! )
2- Menü tuşuna basıp reboot butonuna basın ve fastbootu seçin.
3- Cihaz yeniden başlayıp orangefox fastboot modu açılacak.
4- Cihazı bilgisayara usb yoluyla bağlayın ve
"windows_fastboot_first_install_with_data_format.bat" adlı batch dosyasını yönetici olarak çalıştırın.
5- İşlem bitince cihaz yeniden başlayacak ve açılacak. ( İlk boot uzun sürebilir müdahale etmeyin. )

Kontrol merkezini yeni sürümle değiştirmek için adb üzerinden ekteki "systemui.zip" adlı zipin içindeki apk dosyasını yüklemelisiniz.​
hocam sizde de yükledikten sonra 13.0.1 sürümünden bahsediyorum güvenlik uygukamasında çökme meydana geliyormu bende sürekli çöküyor

aehzmgeit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
arkadaşlar merhaba, Mi Note 10 Lite EU V13.0.4.0 kurulu. galeri uygulamasında görsel düzenleme araçlarını her telefonu yeniden başlattığımda yeniden indirmem gerekiyor. daha önce de çok kere kurdum bu romu ama o konuda düzelme olmadı. farklı sürüm MIUI Galeri uygulamasını nasıl kurabilirim?

BerkayOztas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Stajyer Telefoncu
Konular
1
Hocam merhabalar öncelikle Mi Note 10 Lite ( toco ) cihazım var çift simli ama sadece 1 imei aktif eğer bu eu rom'u atarsam fastboot üzerinden imei gider mi?

aehzmgeit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Hocam merhabalar öncelikle Mi Note 10 Lite ( toco ) cihazım var çift simli ama sadece 1 imei aktif eğer bu eu rom'u atarsam fastboot üzerinden imei gider mi?
merhaba, ben de öyle kullanıyorum herhangi bir sıkıntı olmaz.

Üst Alt