Rom Mi Note 10 Lite Xiaomi.Eu Stabil V12.1.4.0.RFNMIXM A11

• Konbuyu başlatan Stoya
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 205
  • Görüntüleme 21K

xLapter

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tayfun
Cihazım
MI Note 10 Lite
Konular
0
Bu da yazılımsal hocam, and 11le bir çok kişi de yavaş şarj olduğunu belirtmişti. Dikkat ederseniz 3470 ile şarj etmesine rağmen eskiden 5730'luk şarja göre cihaz daha sıcak. Yani düzgün yapmadıkları android 11 yazılımında 5700 ile şarj verirlerse sıcaklıktan dolayı ya ekranınız sararır ya başka sorunlar olur. Şu miui 13 gelse de kurtulsak artık.
Aynen şarj sorunu olanları görmüştüm de hız problemi yaşadıklarını sanmıyordum. Şu lanet korona belası yüzünden çalışanlar maskeyle çalıştığı için beyinlerine oksijen gitmiyor ve bu sonuçları doğuruyor. Eskiye dönsem ayar mayar çekeceksin ve garantiden çıkacak. Harbiden sıkıntı. Bu arada bir sorunu daha ekleyeyim. Deezer, YouTube gibi uygulamalardan müzik dinleyince bildiri geldiği esnada ses bir anlık takılıyor, hatta ekran alıntısı alınca da takılıyor müziğin sesi. Telefonuna ekranı kapalı olunca da WhatsApp'tan gelen bildiri bile bunu yapabiliyor. Harbiden içine etmişler. Yanıtınız için teşekkürler, bir tek ben de var sanıyordum. MIUI 12.5 güncellemesi gelince hard reset atmayı düşünüyordum belki düzelir diye. Şimdi formatla boşuna ugraşmayalım. Çevremdeki Xiaomi kullanıcılarını uyarayım da güncellemesinler. haha--

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
Merhaba, acil yardım lütfen son sürümü indirdim kur dedim telefon fastboot moda geçti bir türlü açılmıyor ne yapmam lazım

ckara1989

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
xiaomi n4
Konular
3
Merhaba, acil yardım lütfen son sürümü indirdim kur dedim telefon fastboot moda geçti bir türlü açılmıyor ne yapmam lazım
Telefon TWRP' ye giriyorsa wipe cache/ dalvik art cache yapıp romu kurun ardından format data yapıp reboot system diyin..

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
gigascor45, Vbmeta yükleyin twrpye geçtikten sonra romu tekrar konuda verilen YÖNTEM ve HELLAS twrp ile yükleyin

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
gigascor45, Vbmeta yükleyin twrpye geçtikten sonra romu tekrar konuda verilen YÖNTEM ve HELLAS twrp ile yükleyin

vbmeta yukledim ama bir değişiklik yok. Yine fastboot modda açılıyor. Lütfen yardım edin...

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
gigascor45, Vbmeta yükleme esnasında son komutu verirken ses arttırma tuşuna basılı tutun twrp moduna geçmesi lazım.

Bu romu yükleyin olmaz ise diğer linkte verdiğim yöntemlerle stock rom yükleyin..

Stock rom yükleme

gigascor45

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ILKER GUNDUZ
Cihazım
MI 6
Konular
18
gigascor45, Vbmeta yükleme esnasında son komutu verirken ses arttırma tuşuna basılı tutun twrp moduna geçmesi lazım.

Bu romu yükleyin olmaz ise diğer linkte verdiğim yöntemlerle stock rom yükleyin..

Stock rom yükleme

Çok teşekkür ederim ilk satır işe yaradı...

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25

Stock rom yükleme

daha önceki eu güncellemelerinde sorun yaşamamıştım. şimdi arkadaşın sorunu bende de oldu. sebebi ne olabilir? tüm telefon formatlamak zorundayım şimdi ve telefonum 1-2 saattir kapalı. macera aramamak için Türkiye globale dönüyorum.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
1dost, Android sürüm değiştiği için temiz kurulum ile geçiş yapmak gerekiyor

1dost

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
T.D.
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
25
1dost, Android sürüm değiştiği için temiz kurulum ile geçiş yapmak gerekiyor
yeni güncellemeden sürüm değiştiğini bile bilmiyordum. böyle bir durum varken neden eu rom geliştiricileri güncelleme gönderir ki telefona?

Üst Alt