Yardım Mi note 10 lite wifi sorunu

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Merhabalar cihazımda biranda wifi düşüşü olup wifiden kopuyor bunu birçok yerden de okudum yalnız hiç kimse den net bir çözüm göremedim herhangi bir çözümü yok mu yoksa bir çözümü var mı?

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Bluetooth ile aynı anda kullanınca xxx bir cihazda böyle bir sorun vardı? Birde bu duruma göre kontrol eder misiniz?
Yok hocam Bluetoothla zaten pek işim olmuyor keza Bluetooth kapalı olduğuna rağmen böyle bir durumla karşı karşıyayım.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Cihazla alakalı bir durum rom farketmeksizin bende de nadiren oluyor ancak miui romlarda daha sık oluyor.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Bir tek ben mi yaşıyorum bu durumu ya kimse bilmiyor mu ?

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Cihazla alakalı bir durum rom farketmeksizin bende de nadiren oluyor ancak miui romlarda daha sık oluyor.
Peki Utku bey ne tavsiye edersiniz ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Utku bey birde bir sorum olacaktı size musadenizle cihazım çok kasıyor uygulamalara girdiğimde bile mesela bir satış uygulamasında ilanları değiştirirken bile kasarak resimler açılıyor bu durum neden kaynaklanır cihazımın 70 GB dolu 128 GB cihazım bu arada...

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Peki Utku bey ne tavsiye edersiniz ?

Utku bey birde bir sorum olacaktı size musadenizle cihazım çok kasıyor uygulamalara girdiğimde bile mesela bir satış uygulamasında ilanları değiştirirken bile kasarak resimler açılıyor bu durum neden kaynaklanır cihazımın 70 GB dolu 128 GB cihazım bu arada...
Cihazla alakası yok bu durumun. Xiaomi son sürümlerde yazılımını mahvetti ve hala mahvetmeye devam ediyor. Eski sürümlerdeki sorunları çözeceğine sürekli yeni özellik eklemeye çalıştığı için sorunlar hiçbir zaman düzelmiyor.
Miui tarafında olan sorunların çoğundan kurtulmak için aosp rom kullanabilirsiniz.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Cihazla alakası yok bu durumun. Xiaomi son sürümlerde yazılımını mahvetti ve hala mahvetmeye devam ediyor. Eski sürümlerdeki sorunları çözeceğine sürekli yeni özellik eklemeye çalıştığı için sorunlar hiçbir zaman düzelmiyor.
Miui tarafında olan sorunların çoğundan kurtulmak için aosp rom kullanabilirsiniz.
Çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için Utku bey

Birde son bi sorum olacaktı Utku bey dizide çok rahatsız ettim kusuruma bakmayın dediğiniz aosp romlardan tavsiye edeceğiniz romun linkini veya sürümünü söylerseniz çok sevinirim.

utkurei19

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
25
Çok teşekkür ederim ilginiz ve alakanız için Utku bey

Birde son bi sorum olacaktı Utku bey dizide çok rahatsız ettim kusuruma bakmayın dediğiniz aosp romlardan tavsiye edeceğiniz romun linkini veya sürümünü söylerseniz çok sevinirim.
Rica ederim. Direkt olarak rom tavsiyesi yapmıyorum forumdan ilgili cihazın bölümündeki romlardan birini deneyebilirsiniz.

Marriedman92

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Marriedman
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
8
Rica ederim. Direkt olarak rom tavsiyesi yapmıyorum forumdan ilgili cihazın bölümündeki romlardan birini deneyebilirsiniz.
Anladım peki o zaman çok teşekkür ederim tekrardan yardımlarınız için hayırlı geceler dilerim...

Üst Alt