MIUI 12 Mi Note 10 Lite Türkiye Kararlı Mıuı 12 Rom V12.0.2.0.QFNTRXM İndirme Bağlantıları

superdestek

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Bilgi İşlem Destek
Konular
16
3 gündür kullanıyorum bu romu fena değil gibi duruyor. Dikkatimi çeken bişey oldu, telefonu kapatıp şarj edince sanki daha uzun gidiyor batarya ömrü.

nagodnagod

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dogan
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Kamu
Konular
48
Cihazlardaki rom farkı neden Türkiye'de satılan garantili iki cihaz neden birinde global var birinde tr arkadaşda da var mi note 10 lite ona gelen güncelleme ile tr oldu cihazı ben daha önce güncellemistim bende 12.0.2.0 ikiside tr garantili

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
3 gündür kullanıyorum bu romu fena değil gibi duruyor. Dikkatimi çeken bişey oldu, telefonu kapatıp şarj edince sanki daha uzun gidiyor batarya ömrü.
olabilir hocam bende cihaz açıkken turbo sarjın saglıklı oldugnu düşünmüyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihazlardaki rom farkı neden Türkiye'de satılan garantili iki cihaz neden birinde global var birinde tr arkadaşda da var mi note 10 lite ona gelen güncelleme ile tr oldu cihazı ben daha önce güncellemistim bende 12.0.2.0 ikiside tr garantili
hocam türkiyeyi muhattap almaya başladı xiomi diyelim çünki türkiyede xiomi cihaz satışları rekor seviyede xiomide kendince jest yaptı türkiye özel kodlu romlar yayınlmaya başladı bu iyi bişey yeni geçildi bu sisteme artık bundan sonraki tüm xiomi cihazlarda türkiye kodlu romlar olucak global türkiyede biticek muhtemelen

dursunhkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süpersin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
Selamun aleyküm Türkiye romu olan 12.0.1.0 mi daha stabil şarj yönünden yoksa normal global 12.0.2.0 sürümümu hangisini tavsiye edersiniz hocam ona göre rom atacağım

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Selamun aleyküm Türkiye romu olan 12.0.1.0 mi daha stabil şarj yönünden yoksa normal global 12.0.2.0 sürümümu hangisini tavsiye edersiniz hocam ona göre rom atacağım
Global sürümü daha iyi en güncel rom her zaman daha iyidir

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33

raifcevherliol

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
raif
Cihazım
12T
Konular
18
Tamamdır hocam tesekkur ederim Mi Note 10 Lite ın Eu romunda arama uygulamasinda sorun var deniyor Magisk ile duzeliyormus ama o zaman da root şart herhalde anlamadım nasıl bir modele denk geldik ki boyle...
ben 3 5 gundur kullanıyorum aramayla ilgili bir sorun görmedim henüz telefonu aksama kadar aktif kullanıyorum ve magisk de yapmadi nasil bir sorun varmış farketmemiş olabilir

dursunhkaya

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Süpersin
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
7
ben 3 5 gundur kullanıyorum aramayla ilgili bir sorun görmedim henüz telefonu aksama kadar aktif kullanıyorum ve magisk de yapmadi nasil bir sorun varmış farketmemiş olabilir
Hocam root ile bugün MIUI dialer kurdum ve sensör sorunu sıfır hic yok. Bence Google arama ve mesaj uygulaması yüzünden sensör sorunu var bu telde

Üst Alt